اکنون درباره اجرای نما مناسب چه کاری آیا می‌توانید انجام دهید

راه اول برای جلوگیری از شوره زدن سنگ نما این است که از شن و سیمانهای استفاده کنیم که بدون نمک هستند. در اجرای این نما، فاصله میان آجر و ساختمان شما مسیری بسیار مناسب برای عبور دادن لولهها و سایر تاسیسات ساختمانی است. البته برای کاهش مصرف انرژی باید به موقعیت جغرافیایی ساختمان نیز دقت داشته باشید. ترکیب های تیره و روشن نیز باعث ایجاد یک تضاد رنگی مناسب می شود. فشار هوا توسط دیوار نازک وسط ستون بادگیر کاهش پیدا می کند تا باد از دهانه های دیگر خارج نشود. ستون : ستون در واقع بخشی از بدنه بادگیر است که بین دهانه بادگیر و بام ساختمان قرار دارد. بادگیرهای مستطیلی را به گونه ای می سازند که بخش بزرگ سطح نمای آن در جهت باد مطلوب قرار بگیرد و اغلب در مناطقی که در تابستان جهت وزش باد مطلوب از شمال شرقی به سمت جنوب غربی است کاربرد دارد.

زیرسازی نمای خشک

این مرحله برای صاف کردن سطح زیرین اجرای نما، تمیزی، استحکام و اتصال محکمتر نما به سطح پشتی صورت می گیره. البته این روش به این دلیل که حین انجام آن از آب استفاده میشود، ممکن است پس از مدتی باعث ایجاد شوره و سفیدکهای بیشتری در سطح سنگ شوند. شرکت پیشرو صنعت نفت آسیا با برند تجاری آیرومارت، تامین کننده تمامی مقاطعی که در بالا ذکر شد، در سبدی بسیار متنوع از سایز، استاندارد، جنس، کیفیت و برند است. پس از این که ملات آماده شد، آن درون ماشین سیمان پاش ریخته و دسته ماشین را میچرخانند تا دانههای ریز روی دیوار پاشیده شود. هرگونه نوشته بر روی نمای ساختمان مازاد بر آنچه که در نقشه های مصوب مجاز شمرده میشود، ممنوع است. اما نکته ای که باید به آن توجه کرد این است که فرد اجرا کننده کار هم باید از تجربه و حرفه بسیار بالایی برخوردار باشد و در زمان اجرای کار از روش هایی استفاده کند که موجب از بین رفتن جرم ها تا حد ممکن بشود. اگر در مناطق گرم و خشک قرار دارید و رنگ سنگ تراورتن شما هم از نوع سفید نیست برای جلوگیری از شوره زدن سنگ نما از رزین معمولی میتوانید استفاده کنید.

This ​post h as  be en  done ᠎with the help of behsaznama Cont en t Generato r ​DEMO.

اینکه قرار است در یک شهر گرم و خشک رنگ نما را اجرا نمایید بسیار متفاوت از اجرای آن در شهرهای شمالی با رطوبت و بارندگی بسیار زیاد می باشد. وقتی هوا از دهانه عبور می کرد خنک و مرطوب تر میشده است. همان طور که در مقاله نمای خشک ، اشاره شد نصب و اجرای نمای خشک آسان می باشد. در این مقاله از کالاساخت در مورد سنگ نما در شرایط آب وهوایی سرد صحبت کرده ایم. ما در مقاله معرفی و بررسی عناصر معماری یزد از بادگیر نام بردیم برای آشنایی بیشتر با عناصر معماری این شهر زیبا می توانید به آن مقاله مراجعه کنید. اگر مایل هستید به زودی از نزدیک این شاهکار معماری ایرانی یعنی بادگیرها را ببینید و قصد دارید یک شهر را برای سفر انتخاب کنید پیشنهاد معماریفا به شما سفر به شهر زیبا و تاریخی یزد است چرا که یزد به شهر بادگیرها شهرت دارد و در واقع بادگیر یکی از عناصر معماری این شهر است.

سرامیک خشک نمای ساختمان

Th​is art icle h as  been w᠎ri​tt᠎en ᠎with behsaznama᠎ Con᠎tent G​en erat or D emov​er​si on!

علت آن وجود هواز موجود در حفرههاي خالي آن است. به همبن علت طراحی نما از مهم ترین عوامل در صنعت ساختمان سازی است. واتر جت نیز یکی از روش های مناسب برای از بین بردن شوره سنگ و مصالح ساختمانی است. این سبک اجرای نما به دلیل وزن سبک نسبت به سایر روش ها، در بین مشتریان طرفدار بیشتری دارد. مطالب دیگر سایت را نیز از دست نداده و اطلاعات بیشتری را در مورد رنگ نما بخوانید. در برخی مواقع دلیل خوردگی یکی از مواد و اجزای نما، تأثیر شیمیایی مادهی دیگر بر آن است. سرامیک خشک یکی از جدیدترین متریال ساختمانی است که آن را به روش خشک بر روی نما نصب می کنند. جهت عملکرد بهتر بادگیرها و در مناطق خیلی گرم جهت خنک تر شدن هوای وارد شده درون بادگیر یک سری کار های خاص انجام می دادند از جمله استفاده از حصیر و یا بوته های خار که درست روی دهانه قرار می دادند و روی آن آب می ریختند. این یعنی اینکه اگر نمای شما چوبی می باشد و از رنگی مخصوص برای اینکار استفاده می کنید که باعث زیبایی و جلای آن می شود این رنگ بر روی پوشش های دیگری چون بتن یا سیمان به خوبی اجرا نشده و یا کیفیت لازم را به وجود نمی آورد.

اگر دوست دارید این نوشتار را داشته باشید و مایل به دریافت اطلاعات بسیار بیشتر در مورد ادامه مطلب لطفا به بازدید از وب سایت ما.

دیدگاهتان را بنویسید