5 استراتژی‌های برنده برای استفاده برای نمای سرامیک خشک

شاید شما هم از کسانی باشید که رویای داشتن یک ساختمان تمام شیشه ای را در سر می پرورانید. Chief Architect یک نرم افزار ضروری و بسیار قدرتمند برای معماران ، مهندسان و تمام کسانی که می خواهند نمای خارجی و داخلی ساختمان را خودشان طراحی کنند ، می باشد. Chief Architect دارای بیش از 12000 ابزار از وسایل خانه برای طراحی واقعی تر طرح شما می باشد. شاید هم میخواهید خانه فعلی خودتان را بازسازی کرده یا خودتان خانهای جدید طراحی کنید. مقاومت در برابر خش خوردگی از دیگر مزیت های نمای سرامیک خشک است، به همین جهت این نوع نما زیبایی و ظاهر خود را در طی سالیان متمادی حفظ کرده و به راحتی درخشندگی و یکنواختی سطح خود را از دست نمی دهند. به طور کلی به کارگیری این متریال در طراحی نما امروزه محبوبیت زیادی پیدا کرده و خصوصا در کشورهای خارجی که نماهای مدرن را ترجیح می دهند، طرفداران خودش را دارد. یکی از نماهای لوکس که هم در ساختمانهای مدرن و هم کلاسیک قابل استفاده است، نمای سنگی است.

اجرای نمای خشک سرامیک

عایق بندی عالی آنها یکی از مهمترین ویژگی هایی است که دارند. طراحی پروژه با سؤال مهمی که از طرف مشتری پرسیده می شود آغاز شد. ما همچنین یک پرسشنامه مشتری انجام می دهیم و یک خلاصه پروژه برای تعریف برنامه و اهداف پروژه می نویسیم. فراموش نکنید که هر متریالی برای هر موقعیت جوی و جغرافیایی مناسب نیست. چسب بتن اپوکسی برای چسبندگی لایه جدید بتن روی لایه بتن قدیمی بسیار مناسب است. سال ۱۳۲۵ بر اساس مصوبهٔ دولت مقرر شد از فروش قند و شکر آزاد کارخانهٔ قند مرودشت، کیلویی دو ریال برای ساختمان آرامگاه سعدی هزینه شود؛ اما اقدامات عملی و جدی از سال ۱۳۲۷ یعنی زمانی که علیاصغرخان حکمت، رئیس انجمن آثار ملی کشور و دبیرکل یونسکو در ایران بود و علی سامی نیز به عنوان دبیر انجمن آثار ملی در شیراز فعالیت میکرد، آغاز شد. مقاله زیر از یکی از سایت های معتبر معماری ترجمه شده که یکی از پروژ های انجام شده در کشور ما اشاره دارد. یکی از عیب های سنگ نما، جذب فراوان آب به دلیل خلل و فرج فراوان این مصالح ساختمانی می باشد. یک بخش زیادی از هزینه های پروژه های ساختمانی مربوط به تامین آهن آلات دارد.

نمای سرامیک خشک

اگر در طراحی نما از سنگ های مرغوب و با روش اجرای مناسب استفاده شود، عمر نما تا حد زیادی تامین خواهد شد. معمولاً می توان از پروژکتورهای ال ای دی، وال واشرهای ال ای دی، ریسه های خطی، چراغ های دکوراتیو و جت لایت ها برای تامین روشنایی نمای ساختمان استفاده کرد. برای دستیابی به این هدف ، پوسته دوم نما به عنوان ترکیبی از لوور های آلومینیومی عمودی پیش ساخته که برای صرفه جویی در مصرف انرژی ، علاوه بر پاسخگویی به نیازهای فضای داخلی ، به پوسته اول وصل شده اند تا در مصرف انرژی صرفه جویی شود. یک نمای خارجی خوب به ساکنین این قدرت را میدهد که ورود نور را به راههای مختلفی مانند نصب لوور یا دستگاههای سایهگیر تنظیم کنند. یعنی زمانی که ساختمان هنوز نوساز است، به منظور جلوگیری از نفوذ رطوبت به درون سازه و عدم تغییر کیفیت نما، سطوح خارجی را در برابر رطوبت عایق میکنیم.

علاوه بر این به دلیل صیقلی بودن، سنگ ها گرد و غبار را جذب نمیکنند و در گذر زمان رنگ و کیفیت آنها تغییر نمیکند. سنگ دود و گرد و غبار را به راحتی جذب نکرده و از این رو ظاهر تمیز تری نسبت به دیگر متریال ها دارد. عایق نانو نما A80 پایه آب، آب بند کننده کلیه سطوح داخلی و خارجی ساختمان از جمله نما می باشد و همچنین به عنوان لایه نهایی و براق کننده، بر روی کلیه رنگ و پوشش های پایه آب داخل و خارج ساختمان کاربرد دارد. یکی از محصولات پرکاربرد در ضدآب کردن متریال نما، آبگریزکننده نمای پایه حلال یا پوشش نانو نما است که در جهت افزایش زاویه تماس آب با سطح و کاهش نیروی چسبندگی سطحی عمل میکند. ترمووود یکی از مقاوم ترین چوب های مورد استفاده در طراحی نما به شمار می آید. مقاوم بودن درمقابل یخبندان . نمای کامبوزیتی : امروزه از کامبوزیت ها جهت زیباسازی نمای ساختمانهای مدرن و شیک استفاده می شود و به دلیل سهولت در مونتاژ، سبک بودن و همچنین تعمیر و نگهداری راحت کاربردهای فراوانی در زیباسازی منزل دارد. آجر می تواند یک متریال فوق العاده زیبا باشد که در عین داشتن حس گرم و دعوت کننده، در تناسب با معماری مدرن قرار بگیرد. ᠎This a rticle w as written by behsaznama C᠎onte᠎nt G᠎ener ator​ Dem over᠎sion .

اتصالات نمای خشک

اگر شما این مقاله آموزنده را دوست داشتید و می خواهید اطلاعات بیشتری در مورد بیشتر بخوانید لطفا از سایت ما دیدن کنید.

دیدگاهتان را بنویسید