بهترین کتاب های خداشناسی

بهترین کتاب های خداشناسی | سایت کتاب طلا

یکی از مهم ترین مسائلی که بشر با آن مواجهه است، خدا و خداشناسی است. این که انسان از کجا آمده است و به کجا می رود. خداشناسی به این معنا است که انسان به حقیقتی برسد که درک کند خداوند علت و خالق او است و او عین نیاز و متعلق به خداوند است. چنانکه در قرآن می فرماید: ای مردم، شما همگی نیازمند به خدایید، تنها خداوند است که بی نیاز و شایسته هرگونه حمد و ستایش است.

قرآن کریم انسان را بالفطره خداشناس معرفی می کند و مدعی است که همه انسان ها در مرحله ای وجود، پروردگار خویش را به صورت عیان مشاهده کرده و به ربوبیت او اعتراف کرده اند و به حسب آفرینش خود، یک نوع شناخت از آفریننده خود دارند. یکی از مهم ترین راه های خداشناسی، خودشناسی است. پیامبر اکرم (ص) می فرماید: هر کس خود را شناخت، خدای خود را شناخته است. همچنین مطالعه یک کتاب درست و مناسب می تواند کمک خوبی برای شناخت بهتر خداوند شود که برای تهیه این کتاب ها می توانید از فروشگاه کتاب آنلاین، کتاب مورد نظر خود را تهیه کنید.

معرفی بهترین کتاب های خداشناسی:

کتاب گفتگو با خدا جلد (1) اثر نیل دونالد والش.

کتاب گفتگو با خدا جلد (2) اثر نیل دونالد والش.

کتاب گفتگو با خدا جلد (3) اثر نیل دونالد والش.

کتاب قرآن در اسلام اثر سید محمدحسین طباطبایی.

کتاب اسلام و مبانی قدرت اثر علی عبدالرزاق.

کتاب آن سوی مرگ اثر جمال صادقی.

کتاب های متعدد و فراوانی در زمینه خدا شناسی وجود دارد که با مطالعه آن ها ما را به خود شناسی و خداشناسی نزدیک تر خواهد کرد. برای مشاهده و خرید این گونه کتاب ها از دسته بندی کتاب های مذهبی می توانید وارد سایت اینترنتی کتاب طلا شوید و کتاب مورد نظر خود را خریداری کنید.

آدرس فروشگاه اینترنتی کتاب طلا: میدان انقلاب، خیابان انقلاب، خیابان دانشگاه، کوچه رستمی، پلاک 11 واحد 5

شماره تماس: 09128885240

https://ketabtala.com