اجرای نمای خشک.

در این قسمت قصد داریم در مورد مدل بتن اکسپوز نما با شما صحبت کنیم همان طور که پیش تر هم اشاره شد ما تولید کننده بتن اکسپوز نما هستیم و ابعادهای مختلفی را هم در اختیار شما قرار میدهیم. امروزه ساختمان سازان هم به داشتن این محصول افتخار می کنند چرا که محیط را فوق العاده زیبا خواهد کرد حتما شما هم زمانی که در شهرهای مختلف در حال تردد هستید به ساخماتی که نمای کاملا بتی و یک دست دارد رسیده اید و این ساختمان را از دید و سلیقه ی خودتان به عنوان یک سازه زیبا در نظر دارید. اما این نوید را به شما دوستان عرض میکنم ما با توجه به اینکه خریدهای قبلی هم از مواد اولیه داریم سعی میکنیم که تا حد ممکن از این نوسانات قیمت دور بمانیم و قادر باشیم با قیمت مناسب این محصول را در اختیار شما قرار دهیم هم چنین برای این موضوع نیز هزینه نصاب را نیز در نظر داشته باشید چرا که نصاب در تهران یک قیمت و در شهرستان هم یک قیمت دیگری است. اگر از ابعاد دیگری بهره مند شوید در گوشه کنارها نصاب باید برش خاص داشته باشد و پرتی تعداد تایل بالا میرود سوم آنکه اگر نصاب تنها هم باشد می تواند نصب را انجام دهد و به کمک دست نیاز ندارد اما ما به عنوان دکو تهران حتما در هنگام نصب حتما به کارفرمای محترم عرض میکنیم که اگر تیم ما نصب کند بهتر است کار یک دست تر در میاد اما اگر نصاب خودتان هم نصب میکند حتما فرمایش کنید بیش از یک نفر باشد تا رج بندی بتن اکسپوز بهتر در بیاد پیشنهاد میکنم این را به عنوان یک المان در نظر داشته باشید.

طرح نمای خشک

چرا که این بتن اکسپوز مدل سه بعدی است که با چیدمان مناسب در کنار هم از فاصله دور شما نمای سه بعدی را مشاهده می کنید البته می توانیم اشاره کنیم که این سبک در بخش های ویلا سازی مناسب است و در بخش ساختمان سازی به دلیل اینکه ارتفاع زیاد است باید از تعداد تایل های بالاتری بهره مند شوند که هم هزینه جنس و هم هزینه نصب را کمی بالاتر می برد اما برای ویلاها متریال ایده الی است. اگر نصاب در کارش کوتاهی انجام دهد و پانل ها به درستی روی دیوار نمای بیرون ساختمان نصب نشود خدا ناکرده ممکن است خطرات خاص خودش را نیز داشته باشد بنابراین توصیه میکنیم به دوستانی که برای این عده از دوستان همه جوانب را در نظر بگیرند و اگر پانل شل شود در طول سال که فصل های مختلفی هم چون زمستان و تابستان به شدت روی این پانل تاثیر گذار است دقت در نظر را در نظر داشته باشند که مشکلی از بابت این موضوع رخ ندهد و خطرات جانی برای هیچ شخصی خدای ناکرده نداشته باشد. در نظر داشته باشید که نصاب اگر از تهران بیاد به سمت شما حتما قیمت تهران با قیمت نصب در شهرستان فرق دارد البته ما سعی میکنیم این موضوع را نیز مدیریت کنیم و با بهاء ریالی تمام شده کار را نیز به کمترین حد ممکن میاوریم تا مشتریان ما که والا مقام های ما هستند بهاء ریالی کمتری را بابت این موضوع پرداخت کنند.

بتن اکسپوز نما را میخواهیم در این مقاله خدمت شما عرض ادب داشته باشیم و این محصول درجه یک را با چند ویژگی خدمت شما معرفی میکنیم ما قرار است. اگر نگاهی به چند سال پیش داشته باشیم می توانیم عرض کنیم که نماهای ساختمان اغلب شیشه یا اجر نسوز بود اما امروزه با وجود حضور بتن اکسپوز نما این موضوع فرق کرده است و توانسته است در تهران و شهرستان این نما به خوبی جایگزین خیلی از متریال های دیگر شود. از آنجایی که جنس هندریل در مدل های ذکر از فها می باشد دوام بیشتری داشته و در صورت خراب شدن هزینه های تعویض و یا تعمیر آن نسبت به نرده چوبی و سنگی کم تر خواهد بود. ضخامت این بتن از ما بقی بتن ها بیشتر است و در بخش های صنعتی و نیز ساختمان سازی هم مشهور است این تایل ها را ما در کارگاه به صورت پیش ساخته تولید میکنیم و در اختیار شما قرار میدهیم.

این است یک ویدیوی 2 دقیقه ای که باعث می شود اجرای نما خود را بازنگری کنید استراتژی

برای خرید بتن اکسپوز در ابعاد های مختلف می توانید به دفتر ما مراجعه کنید ما دارای ابعاد 40 در 40، هم چنین ابعادهایی که در بالا اشاره شده است را داریم و این تایل های بر پایه بتن طراحی و ساخته شده است به شکرانه خداوند متعال تیم دکو تهران هم از جمله شرکت هایی است که خودش کارگاه تولیدی دارد و این تایل که عموما باید طوسی فیلی باشد چرا که خواستگاه آن بر پایه بتن است و همین طرح خاکستری در بازی بار رنگ های مختلف باعث زیباتر شدن محیط یک ویلا یا یک ساختمان خواهد شد. فراموش نشود که جهت پیادهسازی این روش اجرای نمای آجری ابتدا باید “پلاستر سیمانی” روی دیواری که محل نصب آجر است، اجرا گردد. با اندکی تفکر خواهیم دانست که اجرای نمای خشک ساختمان می تواند تا بیش از ۵۰ درصد از زمان اجرا را کاسته و بخاطر عدم استفاده از ملات و روشهای سنتی می توان با فعال نمودن چندین منطقه کاری بطور همزمان در بخشهای بالا و پایین دست ساختمان، کار را با سرعت هرچه بیشتر پیش برد.  This has been gener ated ​by behsaznama Conten᠎t Generato​r  DE᠎MO.

اگر از نوشتن این مطلب لذت بردید و مطمئنا می توانید اطلاعات بیشتری در مورد شرکت نمای خشک لطفا از صفحه ما بخواهید.

دیدگاهتان را بنویسید