10 اضافی جالب ابزار برای نمای خارجی ساختمان

سبکهای معماری متولد شده در اروپا پس از رنسانس را می توان معماری کلاسیک دانست. قابل اجراست و پس از خشک شدن شبیه به سنگهای تزیینی میشود. همین خطرات باعث میشود که بعضی از ساکنان درصورت مشاهدۀ این فرسودگیها، تصمیم به نقل مکان و اسبابکشی بگیرند. با هر 1 لیتر از این محلول، میتوان تقریبا 5 مترمربع از نما را پوشش داد. بنابراین باید هر چیزی در جای خودش قرار بگیرد و از خطوط، صفحات و حجمهای مختلف بهدرستی استفاده کنید. در نمای خشک از مصالحی چون پانل سنگی، صفحات کامپوزیتی، رسی و… مورد دیگری که قیمت تجهیزات و اتصالات نمای خشک را به لحاظ قیمتی نسبت به سایر انواع زیرسازی های نما بالاتر می برد استفاده از کلیپس های استنلس استیل یک طرفه و کلیپس استنلس استیل دوطرفه double side tape می باشد و همچنین به کار بردن براکت های آلومینیومی نمای خشک می باشد. پروژه هایی که به لحاظ بودجه مالی بتوانند هزینه زیرسازی های آلومینیومی که شامل پروفیل های عمودی T vertical profil T و پروفیل عمودی کنج corner vertical profil می شود و هر کدام بین 1 تا 2 کیلوگرم بسته به محاسبات سازه ای پروژه وزن آلومینیوم دارند باید از ابتدای پروژه پیش بینی های مالی مربوط به تامین بودجه تهیه و اجرای نمای خشک را انجام بدهند تا در موعد مقرر جهت تهیه تجهیزات و اتصالات نماخشک با مشکل مالی مواجه نشوند. ᠎Post was cre᠎ated  by behsaznama Con tent Gener᠎ator Dem᠎oversi᠎on.

نمای سرامیک خشک

در اغلب سیستمهای نمای خشک به منظور جلوگیری از ورود نم یا رطوبت به داخل ساختمان، یک فضای خالی تهویه بین نما و عایق ایجاد میکنند. در واقع وظیفه برآورده ساختن مجموعه سه جزئی نیازهای مربوط به استحکام ، آب بندی و محافظت گرمایی ساختمان توسط یک متریال بر آورده می شد که به طور خلاصه بر طبق ظرفیت تحمل بار و محافظت در برابر گرما و رطوبت از طریق ضخیم کردن دیوار انجام می شد. نمای نئوکلاسیک در واقع متمایز از سایر ساختمانهای کلاسیک و مدرن است. با وجود اینکه گرجستان کشوری اوراسیایی بوده و بخشی از آن در قاره اروپا واقع شده است، اما قیمت ملک در این کشور در مقایسه با سایر کشورهای اروپایی بسیار ارزان تر می باشد. یا عکس آن هدف از نورپردازی نمای ساختمان، برجسته کردن بخشی از نما نسبت به سایر بخشها باشد. نمای بیرونی مانند یک لایه محافظ برای ساختمان ها است و در نظر گرفتن نکاتی در انتخاب و اجرای نمای ساختمان بسیار اهمیت دارد: در نظر گرفتن شرایط آب و هوایی، موقعیت جغرافیایی ساختمان، تعداد طبقات ساختمان و … طراحی و اجرای نمای ساختمان با توجه به شرایط اقلیمی، فرهنگ منطقه، سلیقه کارفرما، متریال به کار رفته و میزان بودجه انتخاب می­ شود. Po st has ​been c reated  by behsaznama᠎ C᠎ontent Generator  DE MO!

8 راه‌های جذاب برای بهبود نمای خارجی ساختمان مهارت‌های شما

همچنین باعث می شود تا دیوار های خارجی ساختمان درمقابل هوازدگی محافظت شده و درنتیجه نمای خارجی ساختمان به عنوان سپری برای ساختمان ما عمل می کند. همچنین تایل های بتنی در مقابل فشار و ضربه مقاومت بالایی از خود نشان میدهند. زیرا بدلیل عدم دقت در اجرای آن و همچنین احتمال جدا شدن ملات، نمای اجرا شده چوبی دارای ظاهر نازیبایی خواهد بود. همانطور که عنوان شد نمای ساختمانها، نمای شهری را ایجاد می کند، اما بهدلیل ضعف قوانین موظف کننده طراح و سازنده در این ارتباط، نمای ساختمان در کمترین اهمیت قرار گرفته است. نمای ساختمان به صورت مدرن طراحی شده و متریال به کار برده شده در آن سنگ سفید عباس آباد است;یک ساختمان دوبلکس دو طبقه است که جهت دانلود پلان مسکونی اتوکد مربوط به این نما می توانید کلیک کنید. اکثر تاریخ معماری با ساخت نمای با وزن زیاد و سنگین همراه بوده است از نمای گلی و کاهگلی تا نمای مشهور سنگی که به وسیله رومیان باستان ساخته می شد گرفته تا نمای خشک آجری بنایی که امروزه به عنوان نمای سنتی شناخته می شوند. بدینصورت میتوان درصد قابلتوجهی از حجم نما را به هوا اختصاص داد و کاهش وزن بینظیری را از این نوع نمای ساختمان انتظار داشت.

در نمای سرامیک ساختمان از سرامیک پرسلان فول بادی با روش اجرای خشک (بدون ملات) استفاده می­ شود. کمی در خصوص سرامیک های خشک بیشتر بدانید! ولی امروزه از انواع نمای خشک ساختمان به شمار می رود و در انواع مختلف: آجر، کاشی و روکش ها ارائه می شود. طراحان فرم و عملکرد ارائه کننده انواع خدمات دکوراسیون ساختمان نمای خشک به نماهایی گفته میشود که دوغاب و ملات سیمانی در ساخت آنها استفاده نشود. عایق حرارتی به طور مستقل با اتصال مکانیکی یا چسب به زیر کار محکم میشود. برخلاف سبک قدیمی با طراحی پیچیده ، طراحان سعی می کنند راه هایی را برای دسترسی بیشتر به معماری بیابند. ۶. کاهش فضای مفید ساختمان: در نماهای دو جداره بدلیل اینکه فضای خالی بین دو پوسته از ۲۰ سانتی متر تا ۲ متر بسته به نوع کاربرد سازه متغییر می باشد، سبب کاهش فضای قابل استفاده ساختمان می شود. گرم شدن هوا در فضای حائل نسبت به دمای محیط منجر به اثر دودکشی شده و تهویه مداوم در محفظه ایجاد می کند.

اگر دوست دارید این نوشتار را داشته باشید و مایل به دریافت اطلاعات بسیار بیشتر در مورد کلیک لطفا به بازدید از وب سایت ما.

دیدگاهتان را بنویسید