10 دقیقه دیگر، می‌خواهم به شما ارائه می‌دهم واقعیت درباره اتصالات نمای خشک

طبیعت محیطی است که در آن مغز ما می تواند به راحتی جهت گیری خود را داشتهباشد؛ در این حالت مغز خود را به حالتی میبرد که به آن “undirected attention ” گویند و بی هیچ سوگیری به اطراف توجه دارد و میتواناد از تمام ظرفیتهای خود بهره ببرد. اما آنچه از نظر ما زیباست در واقع نمایانگر اصول هندسی و بصری و بودن در محیطی طبیعی و دوستانه است. ما باید به این اصول برگردیم و نوع جدیدی از طراحی مدرن، اما انسان محور ایجاد کنیم. بلکه احساسی است که مغز ما به هنگام رویارویی با محیط پاسخ می دهد. زمین قرار میگیرند و برای برجسته کردن محیط به کار میروند. اگر قصد بازسازی نمای ساختمان خود را دارید، طبیعی است که باید نماهایی قابل استفاده برای ساختمان خود را بشناسید. مصرف سنگ در نمای سنگی در هر متر مربع 80 تا 100کیلوگرم است و 40 برابر وزن ساختمان شما را سنگین تر میکند، مصرف آجر در نمای آجری برای هر مترمربع 20 تا 40 کیلوگرم است ،در حالیکه مصرف مینرال در نمای مینرال 3تا 4کیلو گرم است. برای افرادی که انتخاب میان دو کشور ترکیه و گرجستان به منظور خرید ملک بسیار دشوار است باید بگوییم که قیمت ملک در گرجستان در مقایسه با ترکیه اصلا قابل مقایسه بیشتر بخوانید نیست.

نمای سرامیک خشک

هر نمایی برای اینکه در چشم بیننده زیبا به نظر برسد باید از تناسب و تقارن مناسب برخوردار باشد. امروزه طراحی نما مدرن در کاربری های مسکونی و تجاری به دلیل زیبایی های ظاهری و منحصر بفردی که دارد طرفداران بسیار زیادی را به خود جذب کرده است و از امتیازهای نمای مدرن برای ساختمان ها نو و جدید نشان دادن ساختمان است . مناطق مسکونی موجب اغتشاش دید (آلودگی نوری) میشود. اما امروزه با رشد دو رشته مهم معماری و مهندسی برق، شاهد برق کاری نمای بسیاری از منازل مسکونی و خانه های شخصی هستیم. شما می توانید از بین تعداد زیادی از گزینه های چوب سخت، چوب نرم و چوب مهندسی شده موجود در تولید کنندگان، انتخاب کنید. توجه قرار بگیرد. با طراحی نورپردازی پرسپکتیو ، مدرن و شیک میتوانید زیبایی و جذابیت نمای ساختمان خود را در شب چند برابر کنید. صرفه جویی میشود. این چراغها در برابر شرایط جوی، رطوبت و ضربه مقاوم هستند. زیبایی در طراحی نمای ساختمان چگونه تعریف میشود؟ تولید طلق کارآمد صنایع فرکو در انواع مختلف جوابگوی تمام نیازهای طراحی داخلی و خارجی هست. وال واشرها در انواع مختلف LED، RGD و SMD موجود هستند.

تقارن را می توان در 2 بخش Global و Local به کار برد.

این نوع ابزار سبک نمای پیشساخته با انواع مواد شیمیایی و معدنی تولید میشود که در برابر شرایط جوی بسیار پایدار است. ابزار خارجی دکوراتیو فوق سبک EPS با میزان تراکم 22 و روکش بتن پلیمری به ضخامت 4 میلیمتر با انواع مواد پلیمری و معدنی تولید شده که در مقابل عوامل جوی و اقلیمی پایدار است. مجموعه بهینا نما دارای کادری مجرب در زمینه تولید و طراحی است که توانسته با تولید بهترین ابزارهای پیشساخته پلی استایرن و ابزار سبک نما، به مجموعهها و افراد مختلف خدمترسانی کند. قسمت خارجی ساختمان، نمای ساختمان نامیدهشود؛ و از نظر طراحی اجزای مختلف ساختمان مهمترین جنبهی آن محسوب میشود. یکی از دلایل اهمیت رنگ در این است که رنگ ها میتوانند چشم را فریب دهند؛ به عنوان مثال، اگر قسمت بالایی نمای ساختمان تیرهتر از قسمت پایین نما باشد، ساختمان در چشم بیننده کوتاهتر به نظر خواهدآمد. این نوع نما از استحکام و مقاومت بالایی برخوردار است. تقارن در مقیاس کوچکتر(Local) از اهمیت بیشتری برخوردار است. تقارن را می توان در 2 بخش Global و Local به کار برد. چراکه تقارن در طبیعت نشان دهندهی سلامتی است. در ادامه به شرح جزئیات یکی از مهمترین مواد اولیه این نما میپردازیم. This h​as been gen erat᠎ed ​by behsaznama Content Generator Dem oversion.

اجرای نمای خشک سرامیک

نمای ساختمان به کل ساختمان هویت میبخشد و همینطور دربهرهوری انرژی تاثیر زیادی میگذارد. نورپردازی نمای ساختمان تاثیر مثبتی بر زیبایی و البته زیباسازی شهر دارد. این کارخانه ها با استفاده از قالب های پرکاربرد اقدام به آماده سازی بتن ها بر اساس استاندارهای لازم می کنند. در نهایت سرامیک ها از طریق کلمپ بر روی ریل استقرار یافته و به وسیله پیچی که بر روی کلمپ تعبیه شده است در محل خود رگلاژ می شود. البته استفاده از سرامیک مدن زمان زیادی نیست که رواج یافته و متریال سنگ همچنان طرفداران فراوانی دارد. در صورت عدم تناسب رنگ در نمای ساختمان، کیفیت بصری با مرغوبترین متریال و بهترین طراحها به کلی محو میشود. استفاده از نماي صلب سنگین مانند نماي چسبانده شده سنگی یا آجري، فقط در سازههایی با سیستم باربر جانبی صلب نظیر دیوار برشی یا مهاربند مجاز است و استفاده از آنها در نماي سازههاي با سیستم انعطاف پذیر مانند قاب خمشی توصیه نمیشود و در صورت استفاده باید کفایت آن با محاسبات دقیق اثبات شود. نمای سرامیک به دو روش نصب خشک یا مهار و یا روش نصب تر یا چسبانده شده صورت می گیرد. این در حالی است که وقتی مغز با شهری پر از ترافیک و شلوغی مواجه میشود، به حالت “focused attention” رفته و بایستی تمام ظرفیت خود را برای تمرکز به کار گیرد و در نتیجه باعث خستگی میشود.

دیدگاهتان را بنویسید