10 دقیقه دیگر، می‌خواهم پیشنهاد می‌دهم حقیقت درباره نمای خشک سرامیک

از آنجایی که ارتفاع گیری یک آماده سازی است که قبل از شروع ساخت و ساز انجام می شود، همیشه می توانید جزئیات منعکس شده در طرح های طراحی را مطابق با نیاز خود به روز کنید. با توجه به میزان وزنی که اجرای نماهای سنتی برروی سازه یک ساختمان وارد می نماید و همچنین مشکلات متداولی نظیر جدا شدن سنگاز نما و یا حتی ترک برداشتن مصالح آن که پس از اجرای آنها دیده می شود، مهندسین در پی پیدا نمودن راهکارهای اجرایی برای برطرف نمودن این مشکلات، دست به ابتکاراتی زدند که در دهه هفتاد میلادی منجر به نصب سنگ بر روی نما، بدون استفاده از ملات در آمریکا و اروپا گردید. ورق های کامپوزیت آلومینیومی طرح سنگ ، زیبایی طبیعی انواع سنگهای رایج نما را با خصوصیات منحصر به فرد ورق های کامپوزیت آلومینیوم تلفیق و ظاهری ممتاز را در نمای خارجی و دکوراسیون داخلی ایجاد می نماید . خصوصیات ویژه نمای مینرال افق گستر: پایداری و سبکی جهت کاهش وزن ساختمان. سرعت اجرای نمای مینرال بسیار بالاست و این بارزترین ویژگی آن می باشد. استفاده میشود .به جهت اهمیت آن در باز سازی نمای ساختمان و همچنین کاربرد ضد زلزله و بعضاً بدلیل خاصیت عایق بودنش، نوع و نحوه اجرای آن بسیار مهم میباشد.مهم ترین نکته در نصب نمای کامپوزیت توجه به اسم خارجی این محصول میباشد که ترکیب سه کلمه aluminum composite panel میباشد و این بدین معنی است که سازنده اولیه این محصول تاکید بر ساخت و نصب این ورق ها بصورت پانل یا همان کاست های شیار خورده داشته است .

اتصالات نمای خشک

Th is article w᠎as wri​tten with the help of behsaznama Content  Ge​nerator  DE MO.

این نوع ورق ها به جهت خصوصیاتی چون زیبایی و استحکام چوب در قالب پانل های سبک ضد فرسایش ، ضد پوسیدگی ، مقاوم در برابر حشرات و قابل اجرا در اشکال مختلف ، محبوبیت خاصی در بین معماران و سازندگان ساختمان دارند . سبک بودن مصالح : متریال های متعددی نظیر سنگ ، چوب ، شیشه و ورق کامپوزیت در ساخت نما کاربرد دارد که از میان آنها ورق های کامپوزیت بسیار سبک می باشد . عایق حرارتی : انواع متریال نمای ساختمان با توجه به ویژگی های متفاوتی که دارند می توانند عملکردهای متعددی در مصرف یا اتلاف انرژی داشته باشند . ساختمان سفید نوعی دیگر از املاک گرجستان بوده در آن علاوه بر تکمیل نمای ساختمان و مشاعات، دیوارکشی های داخلی همراه با گچ کاری ساده انجام شده و شما تنها باید کف، سقف و دیوارها را تکمیل نمایید. در واقع افراد با خرید ملک در این کشور، نه تنها اقامت گرجستان را دریافت خواهند کرد، بلکه نوعی سرمایه گذاری خارجی را تجربه می کنند. شاید به ذهنتان خطور کند که خب، نمای خارجی دریافت آفتاب را به حداقل میرساند و در نتیجه هزینهی استفاده از سیستم سرمایشی را کمتر میکند.

1. نوع طراحی و نورپردازی نمای ساختمان مورد نظر را بر روی نقشه پیدا کنید. در اولین مرحله زیرسازی فلزی مطابق با طراحی نما و میزان حجم و فرم هر قسمت پیاده سازی و اجرا میگردد .اغلب زیرسازی فلزی بر اساس نقشه های از پیش طراحی شده ( شاپ دراوینگ ) که بیانگر تعداد و نحوه تقسیم بندی و سایز پانل ها است صورت میگیرد . در این بخش قصد داریم مدل های متنوع نمای بیرونی برای ساختمان ایرانی و خارجی را به تصویر بکشیم که الگوی خوبی برای طراحی به حساب می آیند. حیاط ، فضاهای عمومی، نمای ساختمان و حتی فضاهای داخلی استفاده میشود. نمای ساختمان آجری، این اجازه را به شما می دهد تا هر طرحی چه ساده و چه دکوراتیو را در نمای ساختمان پیاده کنید. اغلب عایق حرارتی و برودتی بوده، مقاوم در برابر تغییر رنگ نیز در برابر رطوبت مقاوم است، وزن کمی داشته و تنوع رنگی نماهای آجری نیز امروزه بسیار زیاد شده است و وزن کم و نصب نمای آجری از خصوصیات خوب نمای آجری است.

 Con​te nt has  be en g​ener ated by behsaznama Conte᠎nt G​en er​ator DE​MO !

از جمله این خصوصیات می توان به مقاومت بالای این متریال در برابر رطوبت اشاره کرد. سرامیک خشک یکی از مدرنترین و به روزترین متریال برای نماهای امروزی است که نمونه های مختلف آن در سطح کشور بسیار به چشم میخورد و در بسیاری از موارد جایگزین نمای سنگی و کلاسیک می شود. در این روش کلیپس ها بر روی سرامیک دیده می شود اما می توان کلیپس ها را همانند رنگ سرامیک ها رنگ آمیزی کرد تا به چشم بیننده نیاید. هر کدام از روش ها دارای دیتیل و ساخنار متفاوتی است. هر کدام از نماهای ساختمان مزایا و معایبی دارند که بهطور مختصر شما را با مزایا و معایب آنهاآشنا می کنیم. ورق های آلومینیوم کامپوزیت طرح چوب ، در طی فرایند پیچیده تکنولوژی رنگ فلوروکربن تولید شده و تمامی مزایای دیگر ورق های کامپوزیت آلومینیومی را دارند. انعطاف پذیر بودن : متریال هایی که در نما کاربرد دارند باید خاصیت انعطاف پذیری داشته باشند تا بتوانند پاسخگوی ایجاد اشکال هندسی متنوع که امروزه در ساخت بناهای مدرن مرسوم شده است باشد .

اگر از نوشتن این مطلب لذت بردید و مطمئنا می توانید اطلاعات بیشتری در مورد مجموعه ها لطفا از صفحه ما بخواهید.

دیدگاهتان را بنویسید