10 راه‌های جذاب برای بهبود نمای خشک مهارت‌های شما

سیستم نمای خشک نامشهود یا غیره نمایان؛ در این روش نیز بست های مورد استفاده برای نگهداری سرامیک، و یا سنگ پس از نصب نما قابل مشاهده نمی باشند. سنگ های استفاده شده در اجرای این نما سنگ ضخامت قابل توجهی داشته و از همین رو ماندگاری و دوام بالایی دارند. آب اضافی یا مصالح تازه بعد از اختلاط اولیه نباید اضافه شود. آجر سنتی قزاقی یا آجر قمی بیانگر سبک خاص و گرم سنتی و فضای قدیمی می باشد که میتوان در رستوران ها، کافه ها، هتل ها، هنرستان های زیبایی، کف خانه ها، کف فرش پیاده رو ها و جاهای خاص و دیگر اماکن استفاده کرد. به همین دلیل پس از مدول بندی نما، شیشه ها در کلاف آلومینیومی مجددا قرار داده شده و در فضای مربوطه محکم و فیکس می شوند. به دلیل نمایان بودن بست های نگهدارنده و تاثیر عوامل محیطی مخصوصا رطوبت بر این اجزا بهتر است از رنگ های کوره ای جهت هم رنگی استفاده کنیم تا تاثیری روی آنها نداشته باشد. پنجرههای ترمال بریک در مقایسه با انواع دیگر، در برابر عوامل جوی مختلف و کاهش مصرف انرژی برتر هستند. مهندسین طراح، این نوع از پروفیل ها را با توجه به شرایط جوّی، باری که باید تحمل کنند و بسیاری از عوامل محیطی و غیر دیگر محیطی که بر آنها اثر می گذارند، طراحی می کنند.

روش اجرای نمای خشک

طراحی ستون ها به سبک دوریک از کلاسیک شباهت دارد و ارتفاع بسیار زیادی دارند. نکته مهم در تولید پنجرههای ترمال بریک، این است که حتما از جنس پلیآمید جهت عایق کردن پنجره استفاده شده باشد و از مواد دیگری مانند pvc استفاده نشود، زیرا این مواد مقاومت پنجره را کاهش میدهند. رنگ نمای ساختمان باید مقاوم برای شرایط بیرون باشد اما شرایط بیرون در مناطق مختلف متفاوت می باشد به عنوان مثال شمال کشور ایران دارای شرایط بارانی و رطوبت زیادی می باشد و لذا خصوصیت مورد اشاره در بند(پ) در فرمولاسیون رنگ می بایست به اندازه ای تقویت شده باشد تا با این شرایط بتوان برای چندین سال مقاومت خود را حفظ کرده و خصوصیت خود را از دست ندهد. پنلها معمولاً به صورت یک طرفه (به صورت عمودی یا افقی) طراحی میشوند و در فواصل مختلف قرار میگیرند. در سیستمهای درب و پنجره ترمال بریک از ۲۰۰ طیف رنگی مختلف استفاده میشود. در طراحی مدرن از مواد اولیه ساده و تکرنگ استفاده میشود و این متریال نیز دقیقاً همین مشخصات را دارد. ᠎Th᠎is article was  do ne  by behsaznama Conte᠎nt᠎ G en᠎er​at or DEMO !

مصالح نمای خشک

این صفحات متشکل از سیمان مخصوص،الیاف سلولز و مواد افزودنی می باشد که در دستگاه اتوکلاو سخت می شوند. پس از انتخاب نوع بازشو نوبت به طراحی سبک و ابعاد پنجره میرسد، برای دقت بیشتر در محاسبات و سرعت بخشیدن به کار، میتوانید از نرم افزار های طراحی در و پنجره استفاده کنید. دریافتشده در ۲۶ آگوست ۲۰۱۳. ترمال بریک یا شکست حرارتی عنصری با رسانایی حرارتی کم است که در یک مجموعه قرار میگیرد تا جریان انرژی حرارتی بین مواد را کاهش دهد یا از آن جلوگیری کند. اما امروزه ایجاد نماها با مواد و روش های اجرایی متفاوت و متنوع با جدیت بیشتری دنبال می شود. میزان رسانش حرارتی در آلومینیوم نرمال و ترمال به کیفیت مواد اولیه آن ها بستگی دارد. یکی دیگر از مواردی که باعث شده که در بسیاری از سازه ها از این متریال استفاده برده شود سهولت در نصب آن است. در این روش جهت نصب سنگ و یا سرامیک بر روی دیوار، ابتدا زیرسازی لازم در صورت نیاز بوسیله شاسی کشی اجرا می شود. برای انتخاب روش نصب از افراد با تجربه کمک بگیرید. این روش حتما نیاز به بندکشی دارد. بهترین روش برای دانستن اینکه تیغههای استفاده شده در ترمال بریک کردن پنجرهها از نوع پلیآمید است یا خیر، آن است که تیغهها را در معرض شعله مستقیم قرار دهید.

اجرای بتن اکسپوز

امروزه با توجه به افزایش مصرف انرژی و به دنبال آن افزایش قیمت انرژیهای مختلف، اغلب مردم به دنبال عایق بندی بهینه خانهها، ویلاها یا دفاتر کار خود هستند. پس مشتری که به دنبال آلومینیوم ترمال بریک است، باید بسته به نیاز خود، از میان محصولات موجود در بازار خرید کند. اما رسانا بودن زیاد آلومینیوم ایراد بزرگ این فلز برای استفاده از آن در ساخت درب و پنجرههای آلومینیومی به حساب میآید. به همین دلیل پنجره های ترمال بریک طراحی و به بازار عرضه شدند و تا حد زیادی ایراد پنجرههای آلومینیومی را برطرف کردند. به دلیل عدم استفاده از سایر مصالح بر روی این نوع بتن, اتصالات نمای خشک زیبایی و کیفیت سطح آن اهمیت فوق العاده ای دارد به نحوی که وجود تخلخل و برآمدگی در سطح بتن از زیبایی ظاهری آن می کاهد. نوع دوم، بیلت های آلیاژی هستند که در مرکز آنها از آلومینیوم بازیافتی استفاده شده است و کیفیت مرغوبی ندارند. نوع اول، بیلت آلومینیومی فابریک می باشد که در ساخت آن هیچ ماده ضایعاتی به کار نرفته است و کیفیت بسیار بالایی دارد. زمانی که آجرها و سنگ ها در نما شکسته و یا ترک می خورند، نشان دهنده عدم دقت در زیرسازی آن است؛ درصد خیلی کمی هم به کیفیت نامرغوب سنگ ها بر می گردد.

دیدگاهتان را بنویسید