10 کارهای بسیار ساده ای که می توانید برای صرفه جویی در نمای خشک انجام دهید

پروفیل نمای خشک: در اجرای نماهای مدرن پروفیل نمای خشک نقشی مهم را ایفا می کند.این زیر سازی ها که شالوده اصلی نما(استراکچرنما)بشمار می آیند شامل مقاطع مختلف و متنوع بسته به نوع پوشش نما و سیستم نصب آن می باشد.شرکت زیباآشیان با در نظر گرفتن محاسبات مهندسی،با استفاده از آلیاژهای مخصوص و انجام عملیات حرارتی مورد نیاز پروفیل های نمای خشک اختصاصی نما را با بهترین کیفیت تولید می نماید.کارشناسان شرکت زیباشیان ، آماده ارائه مشاوره در زمینه های مختلف مرتبط با صنعت نما می باشند . به عنوان مثال، سنگ از جمله مصالح اصلی در اجرای نمای رومی است. یا برای نمای آجری، باید از آجر استفاده شود. انتخاب مبلمان و اثاثه یا لوازم داخلی در سایه های خاکستری، آبی روشن و زرد، پیشنهاد مناسب تری برای ترکیب با آجر سنتی قزاقی است. هنگام استفاده از سرامیک های تزئینی، مانند نمای خشک سرایک طرح دار، بر خلاف سرامیک های ساده، سنگ طبیعی یا مرمر، می توانید به طیف وسیعی از ایده ها، طرح ها و سبک های الهام گرفته از طراحی داخلی دست پیدا کنید که کل خانه، یک اتاق یا یک پروژه منزل شما را متحول می کند. شستشوی نما یا نماشویی ساختمان سبب از بین رفتن هرگونه آلودگی و ذرات گرد و غبار از سطوح میشود وجود هرگونه آلودگی سبب از بین رفتن زیبایی نمای ساختمان میگردد به همین دلیل شستشوی نما بهترین راه برای درخشندگی ساختمان های شماست.

مورد نظر در سازه ساختمانی ایجاد میشود.

زیرسازی یا شاسی کشی: ایجاد بستری مناسب و سطحی صاف برای اجرای نمای مورد نظر در سازه ساختمانی. این اتصال با پیچ و مهره، ملات یا آداپتور صورت میگیرد. به دلیل اینکه ساختمانها معمولاً تراز نیستند، اجرای نما با ملات سیمان این عیب را پوشش خواهد داد. چوب پنبه با بافت متفاوت خود ، سطحی متفاوت ایجاد میکند و به همین دلیل از آن به عنوان یک سطح برای نشان دادن یک تایپوگرافی سایت استفاده می شود . چوب نما ترمووود کاج shp 20×140 از درخت کاج (Pine) که یکی از گونههای گیاهانی است که در سرتاسر جهان وجود دارد، طی فرآیند ترمو به دست می آید. به این ترتیب قبل از اجرای نما، مالک باید به معاونت شهرسازی و معماری شهرداری شهر و منطقهی خود مراجعه کرده و برای اخذ تایید نما مراحل اداری آن را طی کند. همانطور که گفته شد، زیرسازی مجموعه عملیاتی است که طی آن بستری مناسب و سطحی صاف برای اجرای نما مورد نظر در سازه ساختمانی ایجاد میشود. اجرا: اتصال مصالح مورد استفاده به سطح صاف حاصل از مرحله قبل است. اجرای نما ساختمان با استفاده از مصالح مختلفی همچون سنگ، سیمان، شیشه، چوب، آجر و کاهگل صورت میگیرد. قیمت خرید سنگ نما با توجه به جنس و ویژگیهای ساختی هر نوع سنگ متفاوت است. ​This was g ener​ated by behsaznama C ontent  Genera᠎tor  DEMO.

گزارش بی طرفانه سؤالات بی پاسخ را در اجرای نما آشکار می کند

قیمت اجرای نمای سازه های ساختمانی بر اساس هر مترمربع تعیین میشود. ممکن است که دفاتر دکوری یا مغازه و فروشگاه های که در سطح شهر کارهای اجرای دکور را انجام می دهند نمی توانند برای شما به خوبی آن چندان که باید و شاید اجرای نمای ویلا را در دستور کار داشته باشند، اما به لطف خداوند شرکت هایی عظیمی که در این حوزه فعالیت دارند، چندین پروژه های قوی را در رزومه کاری خودشان دارند را ورود کنید، سبک های مختلف همراه با کیفیت های خوب و نصاب بسیار حرفه ای در این حوزه خدمت شما هستیم. نصب ورق اچ پی ال به عنوان نمای خشک نه تنها بسیار آسان و سریع است، بلکه در برابر عوامل محیطی مانند تابش آفتاب تغییر رنگ نمی دهد، دارای وزنی سبک بوده و به راحتی قابل شستشو می باشند. این نوع سازه علاوه بر اینکه باعث ایجاد امنیت بیشتر در خانه و ساختمان شما میشود، در زیباسازی نمای آن نیز تأثیر بسیار زیادی دارد. کاربرد نمای فلزی جدا از جذابیتهای بصری که ایجاد میکند بروی ساختمانهای مسکونی، تجاری، اداری، صنعتی و خدماتی کاربرد دارد و مورد استفاده قرار میگیرد که میتوانید برخی از نماهای فلزی را در تصاویر روبرو مشاهده نمایید.

در مورد نماهای سیمانی، رابیتس نیز مورد استفاده قرار میگیرد. اطلاعاتی مانند نوع پروفیل مورد نیاز، مشخصات مقاطع (ابعاد و ضخامت)، محل اتصال شاسیکشی به سازه، نوع جوش و ابعاد جوش. مزیت این سیستم نسبت به سیستم نمایان این است که انکرها در محل بهینه و اپتیموم تایل مستقر شده و تنش های کششی وارد بر تایل را به نصف کاهش می دهند. به شاقول بودن و تراز بودن پنل ها و محل نصب آن ها توجه کنید. با توجه به استفاده از فرمولاسیون تخصصی و منحصر به فرد در ساخت پنل های بتن اکسپوز، این پنل ها بهترین گزینه برای استفاده در شرایط آب و هوای نامساعد هستند. وزن سبکتر: شکل منحصر به فرد و قالب گذاری خاص در این نوع بتن باعث شده است که وزن آن نسبت به سایر شیوههای نماکاری مانند سنگهای مصنوعی پایینتر باشد. جهت اجرای تخصصی نما در تهران و سایر نقاط ایران با بهترین کیفیت، با شرکت مهندسی آنلاین سازه تماس بگیرید.

اگر از نوشتن این مطلب لذت بردید و مطمئنا می توانید اطلاعات بیشتری در مورد نمای خشک لطفا از صفحه ما بخواهید.

دیدگاهتان را بنویسید