3 راه‌ها نمای خشک می‌تواند شما را شکست ناپذیر کند

در نتیجه موقعیت پروژه و نمای شهری ایده آل اطراف آن، سطوح شفاف گسترده ای را در نما پیشنهاد می کند. هر اندازه که میزان سطوح بازشو بیشتر شود، میزان مصرف مصالح زیرسازی برای هر متر مربع افزایش یافته و در نتیجه هزینه تمام شده اجرای نما بیشتر می شود. چنانکه می توان برای مثال نمونه های آن را به عنوان: پیاده روها، سواره روها، فضاهای آزاد، رفوژها، باغچه ها، رودخانه ها و مسیل ها، کانال و جوی ها معرفی نمود که هر یک از این عناصر دارای شکل، فرم و مصالح خاص خود می باشد. شرکت های مختلف جهت پاسخگویی به نیازهای مشتریان، ضخامت های مختلف را تولید و عرضه می کنند. 320 سانتی متر است اما، برخی شرکت ها توانایی تولید ورق با ابعاد دلخواه طرح نمای خشک مشتریان را دارند. ما در این محتوا ما به معرفی ۱۰ تا از بهترین شرکت طراحی و اجرای نمای ساختمان پرداختیم. همین مزایا باعث شدهاند تا ساختمان هایی که از این نوع نما بهره بردهاند، امنیت و همچنین آسایش بیشتری را داشته باشند.

دتایل نمای خشک سنگ

بنابراین، این گزینهای است که سطح خوبی از کارایی را برای قیمت آن فراهم میکند، زیرا هیچ هزینهای از سیستم چارچوب ناشی نمیشود. در این روش بندکشی آجر نماها بسیار مورد اهمیت است زیرا اگر اشتباهی در این مرحله به وجود بیاید، ممکن است آب به سطح زیر نما نفوذ کند و با یخ زدگی و رطوبت باعث جدا شدن نما از ساختمان شود. یکی از قدیمی ترین متریال های مورد استفاده در اجرای نما، نمای آجری است. ویژگی های خوب و مناسب آجر باعث شده است که به عنوان یک متریال در دسترس و در عین حال سودمند و مدرن مورد استفاده قرار گیرد. بایرامیکس در طراحی نمای لوکس به کار می رود و از لحاظ ساختاری و ترکیب، مخلوطی از سرامیک، مرمر و گرانیت است که با چسب های قوی در کنار هم قرار گرفته و خشک شده اند. ولی بهتر است که از نمای تلفیقی با رنگ دیگه کار شود که علاوه بر زیبایی بیشتر، رنگ تیره خود را نمایان تر نشان دهد. این شیدرها در سایزهای مختلف از 10 cm تا 25cm با استفاده از قالبهای فابریک به همراه کلیه اتصالات و ملحقات طراحی شده به صورت اختصاصی در اختیار گروه ساخت و اجرای آکام گسترکیش (AGK) قرارگرفته که بر اساس نیاز و طراحی نمای ساختمان اجرا و نصب میگردد.

و طرحی مانند چوب داشته باشند.

این توانایی در دیگر نماها وجود ندارد و در صورت آسیب یک قسمت مجبور به تخریب کل نما خواهند بود. در صورت استفاده از روش خشک ، دیگر این مشکل در نمای مدرن آجری وجود نخواهد داشت. امروزه نمای آجری مدرن ویلا ، در ساخت نمای ویلا ها طرفداران زیادی پیدا کرده است. با این اوصاف نمای مدرن نمایی است که در طراحی و اجرای آن از تازه ترین تکنیک ها و ایده ها بهره می گیرند. برای افرادی مناسب است که دوست دارند نمایی مانند سنگی اما سبک داشته باشند. این نوع ورق برای افرادی مناسب است که می خواهند نما و طرحی مانند چوب داشته باشند. اگر در طراحی نما از سنگ های مرغوب و با روش اجرای مناسب استفاده شود، عمر نما تا حد زیادی تامین خواهد شد. نمای آجری مدرن ویلا می تواند به گونه ای طراحی و اجرا شود تا در ساعات مختلف روز سایه اندازی های مفیدی وجود داشته باشد. حالت بهینه دیوار جهت اجرای نمای مدرن آجری به روش خشک، دیوارهای پیوسته با طول و ارتفاع زیاد و با حداقل تعداد و ابعاد بازشو می باشد.

متخصص طراحی و اجرای نمای خشک

رنگ سفید به دلیل بازتاب زیاد برای سطوح مجاور با خورشید میتواند مفید واقع شود، در حالیکه رنگهای تیره برای مکانهایی مثل لبه بام که بازتاب به داخل انتظار میرود، گزینه مناسبی بهنظر میرسند. مهمترین مزیتی که باعث توجه زیاد به ورق کامپوزیت زیاد شده، سبک بودن آن است. استفاده از نمای کامپوزیت در ساختمان به سرعت افزایش یافت. استفاده از نمای خشک میتواند وزن و حجم فوندانسیون ساختمان را با تقریب خوبی کاهش دهد. به دلیل وزن بتن، باید از اتصالات دیگر برای نگهداری قطعات بتن اکسپوز استفاده کرد. مالکان هتل ها و مسافرخانه های نمای کامپوزیت شیراز، که با استفاده از مزایای نمای کامپوزیت، نماهایی خاص و جذاب را ایجاد کرده اند، بسیار بیشتر از سایرین می توانند کسب درآمد کنند. این ورق ها همانطور که از اسم پیداست در رنگ های مختلف ارائه می شوند. پیشنهاد می کنیم که در این مناطق از آجر نسوز رنگ روشن همچون آجر نسوز سفید استفاده نمایید. در اجرای نمای آجری مدرن ویلا می توان از انواع رنگ های آجر نما استفاده کرد، ایجاد طرح های ترکیبی مدرن مانند ترکیب آجر با شیشه ، آجر با بتن و سیمان ، همگی در هرچه خلاقانه و بهتر شدن اجرای نمای مدرن آجری موثر هستند. ᠎Th is has  been g en᠎erated  by G SA C᠎on᠎te​nt Gener ator  DEMO᠎.

دیدگاهتان را بنویسید