3 راه برای بهبود اجرای نمای خشک

۸. امکان آب بندی نما:از ویژگی های نمای کامپوزیت، امکان آب بندی آن می باشد به گونه ای که امکان نفوذ آب به زیر نما وجود نداشته باشد و آب ناشی از باران و برف پس از هدایت به شیارهای تعبیه شده از محل معینی خارج می شوند. • بتن پیش ساخته بدون تخلخل و حفره هواست و نمی تواند آب را جذب کند, به همین دلیل از آن در ساخت استخر و حوض های آب استفاده می شود. • بتن های اکسپوز برای محوطه سازی پارک ها و باغ ها نیز کاربرد دارد. به همین علت به نظر می رسد سیمان نما در دید مردم آنقدر ها هم جذاب نیست. این نوع ورق گونه دیگری از کامپوزیت است که همانند طرح فلز هم در داخل و هم در خارج کاربرد وسیعی دارد. یکی از مهمترین مواردی که در تعرفه و قیمت نماشویی موثر است . بتن یکی از پرکاربردترین مصالح در صنعت ساخت و ساز محسوب می شود.

نه راه‌های مطمئن اجرای نما کسب و کار شما را به سمت زمین سوق خواهد داد

این بتن، یکی از متریال های پیشرفته و تقریبا مدرن برای ساخت انواع سازه ها است. اگر مشغول ساخت خانه، بازسازی یا تغییر دکوراسیون خانه خود هستید یا به دنبال افراد حرفه ای برای انجام این کار می گردید به اهالی فن چیدانه مراجعه کنید. سرامیک نما با سرامیک دکوراسیون داخلی (سرامیک کف آشپزخانه و …) متفاوت است. اما در نمای داخلی زیبایی اهمیت بالاتری دارد زیرا سطح کار باید یکپارچه و بدون تخلخل بوده تا قابلیت رنگ آمیزی و انجام کارهای مربوط به دکوراسیون داخلی را داشته باشد. نمای ساختمان به دلیل قرار گرفتن در معرض شرایط جوی (باران، یخبندان، آفتاب و آلایندهها) از اهمیت خاصی برخوردار است. در اجرای نمای خشک ساختمان علاوه بر رعایت جزئیات فنی و عنصر استاندارد طراحی، زیبایی، مقرون به صرفه بودن و سادگی اجرا را نیز باید در نظر گرفت و اهمیت نحوه نصب نمای خشک را نیز در نظر گرفت. وی بر به­کارگیری مصالح جدید از یک سو و سبک های بومی یا کهن از سوی دیگر تاکید نموده است. استفاده از بتن اکسپوز برای نماسازی ساختمان باعث می شود نیازی به استفاده از مصالح دیگر برای پوشش کار نباشد و هزینه های نماکاری به صورت چشمگیر پایین بیاید. این بنا در وسط دو گنبد دیگر قرار دارد و مدفن خواجه علی صفی، دومین فرمانروای خاندان صفی است.

۶. مقاومت در برابر آتش سوزی: از لحاظ مقاومت در برابر آتش سوزی این مصالح در بسیاری از کشورها به عنوان مصالح ضد احتراق شناخته شده و مورد استفاده قرار می گیرند و پس از آتش سوزی نیز برای محیط زیست آلودگی ایجاد نمی کنند زیرا تمامی مواد بکار رفته در ساخت آن بدون CFC هستند. ۸. احساس عدم آسایش حرارتی در فصول سرد سال ،دمای سطح نمای شیشهای به علت مقاومت حرارتی کم، در فصول سرد سال نزدیک به دمای محیط خارج بوده و بدن افراد مستقر در نزدیکی نما از طریق تشعشع با نما تبادل حرارت کرده و ساکنین احساس عدم آسایش حرارتی خواهند نمود. در واقع نوع خاصی از این آجرها که آجر نسوز شومینه است، بدین منظور و برای به کارگیری در کوره هایی با دمای بالا به دلیل مقاومت عالی در برابر دمای نامتعارف مورد استفاده قرار می گیرد. • بلوک ها و پنل های شکسته و ترک خورده مورد استفاده قرار نگیرند. حیدر سلیمانی کارشناس داوری فوتبال ایران گفت : در دقایق پایانی بازی و قبل از صحنهای که منجر به تک به تک میلاد فخرالدینی با علیرضا بیرانوند شد، جاگیری کمک داور بازی اشتباه بود و خود او ۲ متر در آفساید قرار داشت.

۳. جرم پذیری: جرم پذیری نمای کامپوزیت نسبتا بالا بوده زیرا این نما از فلزآلومینیوم با رنگ کوره ای بوده که این خود از ایرادات وارده به این نما از جهت جذب ذرات معلق در هوا می باشد.نا گفته نماند در خارج از ایران این نما با رنگ استاتیک تولید شده که از خواص آن عدم جذب ذرات معلق می باشد که بدلیل مقرون به صرفه نبودن این شیوه رنگ آمیزی در ایران انجام نمی پذیرد. زمانی که سطح مورد نظر با دستگاه واتر جت شستشو می شود تمامی جرم ها و گردوغبار ها و دوده ها به صورت کامل پاکسازی شده و نمای ساختمان مانند روز اول تمیز و درخشنده می شود. امروزه با ارائه طرح های مختلف نماکاری داخلی و خارجی ساختمان, استفاده از نوعی بتن به نام بتن نما یا بتن اکسپوز رایج شده است. بتن اکسپوز یا بتن نما برای نماکاری داخلی و خارجی ساختمان به کار می رود. کامپوزیتها یک کلاس منحصر به فرد از مواد هستند که از ترکیب دو یا چند ماده جداگانه تشکیل شدهاند که ماده حاصل نسبت به هر کدام از اجزاء تشکیلدهنده،استحکام و دوام بیشتری دارد. Po᠎st w as creat ed with t​he help of behsaznama C​ontent G​en er ator Dem ov​ersion !

برای کسانی که هر گونه نگرانی در مورد دقیقا کجا و همچنین راهنمایی در مورد چگونگی استفاده از نمای خشک ، شما احتمالا می توانید با ما در صفحه وب تماس بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید