3 کوچک تغییر که دارند تاثیر بزرگ در شما نمای خشک

ابزار نما و نمونه های پیش ساخته انواع گوناگونی دارند که می توان به سرتاج قاب، ستون و سرستون، قاب پنجره و غیره شرکتهای نمای خشک در تهران اشاره کرد. این سیستم به ما امکان می دهد انواع مختلفی از پنجره های چوبی، در رنگ های مختلف را تولید کنیم. با عناصر موجود در این سیستم می توان انواع مختلفی از نمای پنجره دوجداره را تولید کرد. که با اتصلاتی مثل پیچ و پرچ، کلمپ، رانر و یا انواع پروفیل به بدنه ساختمان متصل می شوند. یکی از حرفه ای ترین نرم افزار ها برای طراحی در و پنجره انواع در و پنجره های ترمال بریک، نرم افزار مستروین است، با استفاده این نرم افزار میتوانید در انواع اشکال و اندازه ها در و پنجره طراحی کنید و طراحی ها را برای ساخت و پیاده سازی به تولید کننده بدهید. مستروین با داشتن آرشیوی بزرگ که شامل صد ها سری پروفیل و تولید کننده، همراه با قیمت های به روز است. این ضوابط گاهی به روز رسانی میشوند در نتیجه مهندس معمار باید از آخرین ضوابط، اطمینان کامل پیدا کند. قبل از اینکه به جزئیات ساخت پنجره ترمال بریک وارد شویم باید به این نکته اشاره کنیم که پروفیل بعد از فرآیند رنگ آمیزی و یا آنادایز به کارخانه ساخت پنجره ترمال بریک ارسال خواهد شد.  A rticle has been created by GSA​ C᠎ontent Gener ator D emoversion!

نمای خشک سنگ

پس از پانچ ۴ ضلع یک پنجره لنگه و بازشو، ساختار اصلی یک پنجره آلومینیومی ترمال بریک تشکیل شده است. در این سیستم برخلاف نمای خشک نمایان، بست های مورد استفاده شده در نصب، پس از اتمام کار قابل مشاهده نمی­باشند، به این صورت که پیش از نصب نما، روی سطح رویه ساختمان عملیاتی انجام می ­شود که بسته به نوع سیستم ممکن است به صورت سوراخ و یا شیارهایی در پشت یا لبه های رویه باشد. در ارتفاعات به سختی قابل اجرا و نصب است. در قسمت بازشو در یا پنجره ترمال بریک دستگیره نصب می شود و یا در نمای بیرونی پنجره کانال های تخلیه آب پیش بینی می شود. شما میتوانید جهت کسب ازاطلاعات بیشتر و دریافت مشاوره تخصصی ردر خصوص پنجره دوجداره ترمال بریک با کارشناسان ماهر مجموعه در و پنجره دوجداره روماپن در تماس باشید. با توجه به سلایق و نظرات مهندسان و کارفرمایان و مشتریان نوع رنگ و آنادایز مورد نظر انتخاب شده و پروفیل جهت فرآیندهای مربوطه به کارخانه هایی که عملیات رنگ آمیزی و یا آنادایز پروفیل پنجره ترمال بریک را انجام می دهند ارسال خواهد شد تا فرآیندهای مورد نظر بر سطح پروفیل اعمال و سپس به کارخانه تولید پنجره ترمال بریک جهت تولید و ساخت ارسال می گردد. ​This post has ​be​en  done ​by behsaznama C onte nt G​en er at or D᠎em ov᠎er​sion!

در این مقاله قصد داریم در ارتباط با گزینه دوم و ساخت پنجره ترمال بریک در یک کارخانه استاندارد را برای شما به صورت کلی بیان کنیم. در تولید یک محصول استاندارد و خوب در ساختمان باید سه گزینه را مدنظر داشت و به بهترین نحو رعایت کرد. کارشناسان و متخصصان ما با رعایت تمامی موارد و نکات ریز، طرحی ماهرانه و ماندگار برای شما به ارمغان خواهند آورد. در ساخت و اجرای یک پنجره دوجداره آلومنیومی ترمال بریک نیز باید این سه اصل رعایت گردد. این چسب به شدت در کیفیت و قدرت پنجره ترمال بریک تأثیرگذار است و عدم استفاده از آن می تواند کیفیت پنجره نهایی را تحت الشعاع قرار دهد. استفاده از سنگ در نمای بیرونی ساختمان یک مزیت ویژه نسبت به دیگر متریال و مصالح دارد و آن مد بودن همیشگی آن است. علت این امر این است که مولیون بتواند به وسیله کانکتور و یا نوع اتصالات دیگر بر روی پروفیل فریم اصلی قرار بگیرد. پس از آن نیز این روش، بهتدریج پای خود را به کشورهای دیگر گشود و سرانجام، به کشور ما نیز راه یافت. از طرفی هم با نصب شیشه در نمای خارجی ساختمان دید ساکنان آن بیشتر شده و حس بهتری خواهند داشت.

3. نصب استاندارد: به وسیله تیم مجرب و ماهر صورت خواهد گرفت. در واحد تولید ابتداً نقشه ها در نرم افزار مربوطه وارد می شود تا آنالیز برش پروفیل ها بر روی شاخه های ۶ متری پروفیل پنجره ترمال بریک صورت پذیرد و اپراتور و تکنسین های هر دستگاه بتوانند با توجه به اطلاعات داده شده در مورد پنجره ها وظایف خود را به درستی انجام دهند. دستگاه برش یکی از مهم ترین ماشین آلات مربوط به ساخت پنجره ترمال بریک می باشد. با دستگاهی شبیه ماشین آسفالت ریزی، بتن خارج شده و توسط ماشین صاف می شود. در واقع می توان گفت اگر شما طبقه بندی بتن اکسپوز مورد نظر خود را بدانید اطلاع کاملی از مجموع فاکتورهایی از قرار زیر خواهید داشت: نحوه طراحی بتن اکسپوز، ارزیابی سطوح این محصول، اقتضائات اجرائی و کیفیت سطحی آن. در این سیستم سطح نما توسط پروفیل های فولادی شبکه بندی میگردد و سپس نمای فریم لس در درون این شبکه ها واقع میشود.

دیدگاهتان را بنویسید