4 راهبردها تسلط نمای خشک

چگونگی استفاده از سنگ دانه در نما تمایز دهنده روشهای اجرا است. هر کدام از افراد دارای سلایق مختلفی هستند و با توجه به چهارچوب تفکر خودشان اقدام به تهیه محصول می کنند. اکنون زمان چیدمان در منزل است و مبلمان و هر وسیله ی دیگر را در کنار این محصول قرار بدهیم. قیمت بتن اکسپوز در سال های اخیر هم دست خوش موضوعی هم چون هزینه حمل هم قرار گرفته است و هر چند وقت یک بار هم هزینه های حمل افزایش پیدا میکند تا مواد اولیه از کارخانه به کارگاه ما برسد تا ما تولید آن را اغاز کنیم این هزینه حمل هم تاثیر گذار است و این امید است که ثبات قیمت در کشور وجود دارد تا ما هم با افتخار بتوانیم بدون هیچ گونه دغدغه ای بتن اکسپوز داخلی بسیار زیبا خدمت تمامی هم وطنان مان تولید و در اختیار انها قرار دهیم اما در مورد قیمت بتن اکسپوز داخلی هر زمان که فرمایش داشتید می توانید با تیم شبانه روزی ما ارتباط بگیرید تا اخرین قیمت به همراه ژورنال از عکس های خود بتن اکسپوز و نیز کارهای انجام شده را در اختیار شما سروران گرامی قرار دهیم تیم ما به صورت هفت روز هفته و شبانه روزی حتما به شما خدمت خواهند نمود و نکته انتهای این است که پروژه بتن اکسپوز متشکل از خود بتن اکسپوز، چسب بتن اکسپوز داخلی، پودر بندکشی که به همان رنگ طوسی فیلی هم رنگ خود بتن داخلی است و در انتها هم صلیب و نصاب حرفه ای است که همه در کنار هم تشکیل دهنده یک دیوار عالی از بتن اکسپوز داخلی است.  Data h᠎as been creat ed ​by GSA C᠎onte᠎nt ​Generato​r  DEMO!

نمای خشک ساختمان

تایل های بتنی که در واقع با ضخامت دو سانت و رنگ طوسی فیلی که دارد توانسته است چیزی شبیه به معجزه را در صنعت دکوراسیون داخلی به وجود بیاورد کار سختی هم نیست فقط کافی که این دیوارپوش را مشاهده کنید و این متریال را در سبد انتخاب خود قرار دهید. پیشنهاد میکنیم که بازی با رنگ را هم در بتن اکسپوز داخلی داشته باشید ما زمانی که این بتن ها را در اختیار شما قرار میدهیم این موضوع را کامل رعایت میکنیم به این معنی که بعضی از تایل ها رنگ طوسی فیلی روشن، بعضی ها کمی تیره تر، بعضی ها چند پرده روشن و تیره دارد که نصابهای ما در هنگام اجرای بتن اکسپوز داخلی به این موضوع کامل اشنا هستند و بازی رنگ را هم رعایت می کنند تا در انتها یک کار زیبا در اختیار شما قرار دهند. هم در نمای داخل و البته در متد بالاتر می توانیم در نمای بیرون هم کاربرد داشته باشد اما بحث بیرون فرق می کند بتن اکسپوزی است که قطعا باید مقاومت بالاتری نسبت به بتن اکسپوز داخل داشته باشد و شرایط ویژه تر اما همین انواع بتن اکسپوز داخلی هم در واقع چیزی از نمای بیرون ندارد کاملا استحکام قوی دارد و توانسته است که دوستانی که به طراحی دکوراسیون داخلی علاقه دارند در کارهای خود از همین متد بهره مند شوند دوستانی که خود به تنهایی مایل هستند که محیط خود را دکور کنند از این متریال برای زیبا سازی محیط استفاده کنند و عزیزانی که همکار ما هستند بی واسطه از کارگاه تولیدی ما بتن اکسوپز داخلی را خریداری و در اختیار مشتریان خود قرار می دهند.

میخواهیم در مورد انواع بتن اکسپوز با شما صحبت کنیم اما قبل از آن نکته ای را عرض کنیم و سپس در موردش صحبت کنیم، نکته ای که باید یاداوری کنیم این است که بتن اکسپوز داخلی توسط چسب روی دیوار نصب میشود و این چسب به عنوان چسب بتن نام گذاری میشود برای اینکه این تایل های نزدیک به بیست و پنج کیلو روی دیوار یک دست مستحکم تر نصب شود حتما نیاز است که با یک مکمل دیگر چسب مخلوط شود تا استحکام چسب بالاتر رود البته در بخش نصب بتن اکسپوز داخلی شرح کامل میدهیم. زمانی که این صنعت رو به رشد رفت و توانست ابعاد مختلفی از دیوارپوش را به مشتریان عرصه داشته باشد در چهارچوب طراحی ما به عنوان تولید کننده بتن اکسپوز داخلی بر این شدیم که انواع بتن اکسپوز داخلی را در تولید کنیم. با توجه به اینکه پنل های پیش ساخته با ابزارهای مختلفی بر روی سطح مورد نظر نصب می شوند، بسته به حجم و ابعاد پنل از ابزار مناسبی استفاده کنید. شما برای خرید بتن اکسپوز داخلی کار سختی را در پیش ندارید، کافی است که از تولید کننده این محصول خرید خودتان را نهایی کنید، با افتخار عرض میکنیم که کارگاه تولیدی در سمت شهریار تهران این متریال را تولید میکند و به سراسر ایران توزیع این محصول را داریم، به این معنی که شما حتی میتوانید با ماشین سواری یا وانت خودتان هم برای تحویل گرفتن بار به درب خود کارگاه تشریف ببرید و از همان جا تحویل جنس را داشته باشید این جمله به این معنی است که کاملا خیالتان راحت باشد که ما تولید کننده هستیم و در سالی که مزین به حمایت کردن از بخش داخلی شده است این متریال درجه یک را بی واسطه از خود کارگاه تهیه کنید همچنین تیم نصب ما هم این متریال را با افتخار برای شما نصب خواهند کرد.

معایب نمای خشک

با توجه به ماندگاری بالا و همچنین نحوه اجرای بسیار راحت این محصول با تقاضای فراوان کارفرمایان ساختمانی روبرو نموده است . بسیاری از مهندسان و کارفرمایان کرتین وال را به عنوان یک نمای خشک در ساختمانها به کار میبرند. روشی است که در آن چسباندن تایل های بتنی بر روی سطح به وسیله دوغابی از ماسه و سیمان صورت می گیرد. بتن اکسپوز داخلی بر پایه بتن خلق شده است و خود نشان دهنده استحکام بالای این متریال است. استحکام و سرعت اجرای و همچنین نمای بسیار متنوع و مدرن جز مزایای بهساز نما این صفحات است. به این معنی که ارسال انواع متریال درجه یک، ارسال نمونه کارهای انجام شده همراه با کاتالوگ بسیار زیبا از بتن اکسپوز داخلی را در اختیار شما قرار میدهند. بتن اکسپوز داخلی و انواع توانسته است این نیاز را برطرف سازد و عطشی که طراحان برای خلق یک دکور زیبا دارند با همین ارایه داخلی ساختمان به وجود بیاد.

دیدگاهتان را بنویسید