4 راه برای بهبود نمای خشک

دقت داشته باشید که اصول طراحی نما رومی با کلاسیک تفاوتی ندارند. در طراحی نما ساختمان باید تناسب عناصر ( مثل پهنا و ارتفاع) با یکدیگر و با کل ابعاد ساختمان مطابقت داشته باشد تا سایر اقدامات اصولی پیش برود. طراحی نما پست مدرن آخرین سبک معماری و طراحی نمای ساختمان ها محسوب می شود که در کشورمان و در دنیا رایج است هر چند سبک های طراحی نما بسیار متنوع هستند. پیچیدگی این نوع سبک بالاست و بنابراین تنها شرکت های حرفه ای قادر به طراحی و اجرای این نوع از نماهای ساختمانی هستند. نمای ساختمان مانند یک تابلوی نقاشی است؛ و میتوان با جزئیات زیادی روی کیفیت طراحی نما مدرن آن کار کرد. به همین دلیل در هنگام انتخاب متریال نما لازم است که علاوه بر زیبایی به کیفیت و دوام مصالح نیز توجه کنیم. علاوه بر این به دلیل صیقلی بودن، سنگ ها گرد و غبار را جذب نمیکنند و در گذر زمان رنگ و کیفیت آنها تغییر نمیکند.

روش های اجرای نمای خشک

اگر در زمینهی ساختمانسازی فعالیت دارید و هدف شما از ساخت ساختمان، فروش آن است، حتماً باید به دتایل اجرای سرامیک خشک دقت کنید، زیرا علاوه بر زیبایی ساختمان بر قیمت اجرای نمای سرامیک خشک نیز تأثیرگذار خواهد بود. پالرمو یکی از برندهای خوشنام در صنعت کاشی و سرامیک است، برای استعلام قیمت سرامیک پالرمو با ما در کاشیران همراه باشید. عایق صوتی: این مورد هم امروزه با رشد ساختمان سازی و متراکم شدن و به هم چسبیدن ساختمان ها و علل خصوص جادها و خیابانها باعث شده که آلودگی صوتی زیاد شود و همین امر باعث می شود که ما در طراحی نمای ساختمان به مواد که عایق صوتی هستند توجه کنیم و آنهارا مورد استفاده قرار دهیم. حال که درقسمت بالا اهمیت نمای ساختمان را متوجه شدیم، باید دریابیم که در طراحی نمای ساختمان ، به چه المانهایی توجه کنیم تا نمایی کاربردی ، مقاوم و استاندارد داشته باشیم. نمای ساختمان یکی از مواردی است که در نگاه اول نظر مراجعهکنندگان را جلب میکند. این اطلاعات کمک میکند تا طراح بتواند سبک و متریالی را انتخاب کند که با بودجه کارفرما بیشترین هماهنگی را داشته باشد.

روش های نمای خشک

سازنده بر اساس کیفیت مدنظر، موقعیت جغرافیایی، شرایط آبوهوایی و هزینه، اقدام به انتخاب مصالح نما میکند. تهیه و تأمین مصالح نوین نمای ساختمان، مشاوره ، طراحی و اجرای انواع نماهای نوین ساختمانی همگام با استانداردهای اروپایی و با ایجاد ارتباطات گسترده با مشاورین معظم اروپایی و معرفی مصالح روز نما، به عنوان دپارتمان تخصصی نمای ساختمان فعالیت می نماید. تهیه دیتیل های کلی و جزئی با LOD 400 یکی از الزامات کار مهندسی نما و پیش نیاز اجرای پوسته نمای ساختمان میباشد. معمولاً در نمای خشک مصالحی که قرار است پوسته ساختمان را تشکیل دهند, باید از دیواره اصلی فاصله داشته باشند. مثلا در طراحی پروژه پالیزی با رعایت مقررات آتشنشانی کانال هایی در پشت پرده طراحی شد تا گرمای پشت شیشه را به فضای بین دو پوسته نما هدایت نماید و با اثر دودکش خورشیدی انرا دفع نماید. به عنوان مثال اگر طراحی نمای ساختمان به شکل سه بعدی و همراه با فضاهای خالی است باید این نوع برجستگی و فرورفتگی ها در نما با نظم مشخص تکرار شوند. This con te​nt h​as  been wri tten with the help of behsaznama C᠎ontent Gen erator D​em᠎ov ersi​on!

قیمت سنگ نمای خشک

به عبارت دیگر طراحی سه بعدی و برجستگی در نمای مدرن استفاده نمی شود. نمای ساختمان های مدرن باید به گونه ای طراحی شوند که نورگیری بسیار خوبی داشته باشند. اگر به نمای ساختمان خود اهمیت میدهید میتوانید با مراجعه به این شرکت انواع نمونه کارها را مشاهده کرده و یا طرح ذهنی خود را به آنها بدهید. اگر چه ممکن است خود به ندرت این واقعیت را تایید کنند، اما معماران اغلب بر اطلاعاتی تکیه میکنند که از تولیدکنندگان، و نیز کسانی که در فرایند نصب اجزا و اجرای ساختمان مشارکت دارند به دست آورده اند؛ گروه هایی که لزوما افراد بی طرفی هم نیستند و با این وجود، اطلاعاتی را ارائه میکنند که بر پایه درک شخصی آنها از فیزیک ساختمان، دستورالعمل ها، قوانین، و امکان ساخت و تولید محصولات حاصل شده است؛ البته بدون در نظر گرفتن مواردی که منافع تضمین شده ای را برای آنها تامین خواهد کرد. رواق و ایوان هم در نمای کلاسیک الزامی نیست اما به لوکس تر به نظر رسیدن نما کمک می کند.

اگر شما این مقاله آموزنده را دوست داشتید و می خواهید اطلاعات بیشتری در مورد نما سرامیک لطفا از سایت ما دیدن کنید.

دیدگاهتان را بنویسید