4 روش‌ها به نمای خشک با آجر بدون شکستن شما موسسه مالی

«واش بتن» (Washed Concrete) یا «بتن با سنگدانه نمایان» (Exposed Aggregate Concrete)، یکی از انواع بتن اکسپوز یا بتن نما است. گروه صنعتی آجر گستر امیران نما بهترین تولید کننده آجر نسوز نما می باشد که با دانش و تجربه و همچنین پشتوانه چندین نسل در زمینه تولید انواع آجر های نسوز نما ، صنعتی و قزاق و دیگر انواع آجر مطابق با اصول فرهنگ معماری ایران باستان از سال ۱۳۸۸ اقدام به توسعه فعالیت خود نموده است. این نوع آجر ها با مقاومت حرارتی بالایی که دارند در کوره ها و پاتیل ها و عایقکاری صنعتی از کاربرد فراوانی برخوردارند. نحوه تولید این نوع آجر به این صورت بوده که ابتدا سنگ ها را آسیاب کرده و سپس به خاک نرم تبدیل می شود و بعد از ۳ روز پخت در کوره در دمای بالای ۱۵۰۰ درجه سانتیگراد تولید می شود. البته نحوه استفاده از راهکار شستشوی دیوار آجری با فشار آب برای از بین بردن شوره آجر کمی فرق دارد. از میان این سه نوع سنگ تراورتن ارزان­تر و دارای مقاومت بالاتری است. آجر نمای سنتی از میان انواع مختلف آجر این قابلیت را دارد تا با رنگ بندی متنوع خود زیبایی بخش سازه، با وزن کم خود موجب مستحکم شدن هر چه بیشتر سازه و در نهایت با قیمت مناسب خود موجب اداره هزینه های پروژه می شود.  Th᠎is has be en g enerated by behsaznama C on​te nt G enerat or  Dem᠎oversion!

شرکتهای نمای خشک در تهران مهم است برای موفقیت شما. Learn این جستجوی چرا}

شرکت آجر های ماندگار سهیل بهترین تولید کننده آجر نسوز نما است که در سال ۱۳۷۶ در شهرک صنعتی شمس آباد به عنوان تولید کننده فرآورده های نسوز صنعتی و ساختمانی از جمله آجر نمای ساختمان با هدف تولید محصولات باکیفیت و با مشخصات منحصر به فرد وارد بازار تولید آجر های نسوز نمای ساختمان شده و با استفاده از دانش فنی روز اقدام به تولید محصولاتی با کیفیت و متنوع از نظر طرح و رنگ نموده است. این شرکت با ساخت آجر در تنوع بسیار بالای رنگ و تنوع سایز آن و استفاده از بهترین خاک های نسوز از مرغوب ترین معادن کشور و بهره مندی از بالاترین تکنولوژی ها و بهترین نوع کوره ها، بهترین تولید کننده آجر نسوز نما می نحوه اجرای نمای خشک ساختمان باشد. این نوع از آجر ها با تمام شرایط اقلیمی سازگار می باشد. مس در برابر شرایط بد آب و هوایی مقاوم است. همچنین این شرکت موفق به دریافت گواهی نامه ایزو ۹۰۰۱، استاندارد CE اروپا، کیفیت محصول، رضایت مخاطبین، تایید صنعت ساختمان و بیمه تضمین کیفیت بیمه ایران شده است. این سنگ تزئینی به دلیل طیف گسترده رنگی که دارد مورد توجه شرکت های عمرانی، ساختمان سازی چه در داخل ایران و چه در کشورهایی مثل استرالیا، ترکیه، کانادا و کشورهای اروپایی است.

هر محصولی که در صنعت دکوراسیون داخلی وجود دارد بهاء ریالی خاص خودش را دارد قیمت بتن اکسپوز داخلی را شرح میدهیم اما قبل از اینکه وارد تمام شده این محصول بشویم بهتر است که در موردش یک نکته ی معماری را عرض کنیم و سپس شرح میدهیم، بتن داخلی به دلیل اینکه حالت کلاسیک دارد بهتر است که قسمتی از یک دیوار در منزل پوشش داده شود به این معنی که دیواری که اصلی ترین دیوار منزل است را با این متریال مزین کنید و مابقی دیوارها را یا به صورت خالی یا اینکه به صورت متریال دیگر تکمیل نمایید. آجر نسوز نیز از انواع مصالح ساختمانی می باشد که معمولاً برای نما ساختمان ها و بنا ها مورد استفاده قرار می گیرد. نکته مهم دیگر در استفاده از سیمان این است که مناسب مناطق مرطوب نیست چرا که همچون اسفنج رطوبت را به خود می گیرد و موجب نم ساختمان می شود . اگر در پنجره ای پروفیل وادار (مولیون یا میانی) وجود داشته باشد پس از برش، این پروفیل جهت عملیات دیگری به دستگاه مولیون زن ارسال می شود. در ساخت آجر های نسوز از نوعی چینی یا سرامیک و خاک نسوز استفاده می شود. این آجر ها نوعی از آجر های نسوز هستند که تهیه شده از فلزات واسطه می باشند و کاربرد های خاصی در صنعت دارند.

با توجه به صنعتی شدن روز افزون تمامی بخش های زندگی در دنیای امروزی و درگیر بودن تمام افراد با این مقوله و همچنین حس زیبایی شناسی انسان، علم معماری و طراحی ساختمان نیز طی دهه های پایانی قرن بیستم تاکنون با شتابی روز افزون دچار تحول گشته است و به سمت صنعتی شدن پیش می رود که بطور مشخص نمای ساختمان ها نیز تأثیر زیادی را پذیرا بوده که ایجاد و توسعه انواع روش های خشک و مدرن در نماسازی نیز از جمله آنها است که البته سیستم های خشک واجد مزایای بسیار زیادی است که در ادامه در مورد آنها بحث خواهد شد. با توجه به سبک جدید ساختمان سازی از آجر های نسوز به عنوان نمای ساختمان استفاده می شود. هر وقت نمای سرامیک روی ساختمان پوشیده می شوداتصالات مکانیکی به شکل پیچ و مهره نیز می تواند به عنوان یک حمایت اضافی به منظور جلوگیری از افتادن سرامیک از بالا و ایجاد مشکلات ایمنی ثابت شود. همچنین از نوع معمولی آن نیز امروزه در نماهای آجر ساختمان ها استفاده می شود. میزان مقاومت آجر نسوز ویژه در برابر حرارت بالا بوده و به صورت کلی استحکام بیشتری نسبت به دیگر آجر های معمولی دارد.

دیدگاهتان را بنویسید