4 قانون درباره اتصالات نمای خشک Meant To Be Broken

در این مدل نماها از اتصالات مکانیکی به عنوان جایگزین ملات جهت استحکام متریال استفاده می شود. متریال مورد استفاده یک عنصر اساسی است که علاوه بر چشم نواز بودن باید دارای استحکام خوب، طول عمر مناسب و استانداردهای لازم با توجه به بودجه ای که برای آن هزینه منبع شده است، باشد. استفاده از یک سبک مشخص: برای حفظ زیبایی ساختمان علاوه بر سلیقه شخصی به اصول معماری و طراحی توجه داشته باشید و از یک ریتم یکنواخت و یک سبک مشخص برای کل ساختمان استفاده کنید تا هماهنگی ساختمان از بین نرود. اما علاوه بر این متریال، به اتصالات هم نیاز داریم. با این حال اما دولت سیزدهم هم در ادامه تجربه دولتهای قبل از خود در این حوزه دستاوردی جز «شکست» نداشته است. با وجود اینکه گرجستان کشوری اوراسیایی بوده و بخشی از آن در قاره اروپا واقع شده است، اما قیمت ملک در این کشور در مقایسه با سایر کشورهای اروپایی بسیار ارزان تر می باشد.

نمای خشک سرامیک

This post was wri​tten ​with behsaznama C on tent G​en erator D᠎emov​ersi᠎on!

نمای خارجی ساختمان

دسته دیگری از محصولات شیمیایی با ترکیبات متفاوت و کارکرد یکسان وجود دارند که در بازار به مواد نانو معروفند. این روش همانطور که از نامش مشخص است به علت غیر نمایان بودن اتصالات و استفاده از انکر و براکت ها که بهطور کامل غیرقابل مشاهده هستند، استقبال خوبی داشته که خود دارای دو روش متفاوت است. زیرا در اجرای این نما از چهارچوبهای فلزی به عنوان قالب و الگوی اجرای نما استفاده میشود و نیازی به داربست نیست. هزینه اجرای نمای سنگی در مقایسه با سایر مصالحی که برای نما استفاده میشوند، بیشتر است. سرعت اجرا : احداث بناهای بزرگ زمان زیادی می طلبد هر چه بهره برداری از پروژه های ساختمانی زمان بیشتری به طول انجامد سبب افزایش هزینه ها و پایین آمدن ارزش پولی در بازه زمانی مشخص می شود بنابراین سرعت اجرای نما بسیار حائز اهمیت است . البته باید بدانید که استفاده کردن از مصالحی که اندازه بزرگتری دارند مفیدتر است، چرا که هزینه زیرسازی این دسته از مصالح بسیار کمتر می باشد. ᠎This content has ​be​en w ritten  with t he  help of behsaznama Conte nt Gen erator D emov᠎er᠎si on !

در نماهای مدرن خشک احتیاجی به مصالح محدود نیست، بلکه میتوان با استفاده از مصالح جدید طرحهای مهندسی و حتی دور از ذهن را ایجاد کرد. این نمای جدید به دلیل ویژگیهای مثبت و مزایای متعددی که دارد، بسیار پر استفاده و رایج است. بعد از گذشت پنجاه سال میتوان مصالح را مورد بازیافت قرار داد و مصالح جدید جایگزین آن نمود. سرامیک خشک یکی از مصالح این سبک از نماکاری به حساب میآید. نمای ساختمان های آپارتمانی و ویلایی را می توان یکی از مهم ترین اجزای ساختمان و در واقع هویت اصلی ساختمان محسوب کرد بنابراین بهتر است در هنگام طراحی نمای ساختمان بین فضای بیرونی و خارجی ساختمان تعادل را برقرار کنید. مواردی همچون پنجره ها کجا هستند ، اندازه آنها چقدر است و چگونه می توانید نماهای خاصی را نمایش یا برجسته کنید را باید در نظر بگیرید. از زمانی كه زیبایی ظاهری و آرامش، آسایش و ایمنی هر چه بیشتر محل زیست بشر و صد البته صرفه جویی در مصرف انرژی برای ساختمانها مد نظر قرار گرفت، ایجاد نماهای با مصالح و شیوه های اجرایی متفاوت و متنوع در دستور كار مالكان و سازندگان ساختمانها قرار گرفتهاست.

اجرای نمای خشک سرامیک

این سرامیکها با قرارگیری در دمای بالا حالت شیشهای به خود میگیرند که از نظر ظاهری زیباترین و بادوامترین مصالح خواهند بود. یعنی اگر المانی از پوشش نمای خشک آسیب ببیند، به راحتی میتوان قسمتهای کوچکی از پوشش را باز کرد و اگر قابل تعمیر بود به آسانی آن ناحیه را تعمیر نمود و در صورت غیر قابل تعمیر بودن قسمت یا قطعه را تعویض میکنند. آجر نمای ساختمان به صورتهای مدرن، ساده، دکوراتیو و سنتی قابل اجرا است که در تمامی موارد ذکر شده، میتوانید با استفاده ازنمای آجری، اثر جذابی را برای ساختمان خود تولید کنید. اگر تصور می کنید نما خشک ساختمان تنها از یک لایه تشکیل شده است، باید بگوییم که اشتباه می کنید! نوع کاربری ساختمان در طراحی نما به شیوه مدرن بسیار تاثیر گذار است.به طور مثال اگر کاربری ساختمان اداری باشد برای دیده شدن بیشتر، نمای کامپوزیت پیشنهاد میشود.متریال کامپوزیت این امکان را به شما میدهد که برجستگی ها و فرورفتگی های مناسبی در نما خلق کنید که به زیبایی نما کمک شایانی می کند.

دیدگاهتان را بنویسید