4 نمونه‌های مسحورکننده اجرای نما

تمامی کارهای نما در هرشرایطی حتی نقاط غیر ممکن را میشود به وسیله کار در ارتفاع با طناب انجام داد. این دو شرکت جزو گروه هایی هستند که کارها را روی اصول انجام میدهند و دارای مجوز برای انجام کارهای نما با طناب هستند. آیا شما با طناب کار میکنید یا با داربست ؟ شما وقتی به اداره ی بیمه میروید و نمای ساختمان خود را بیمه میکنید در هرصورت هرسال باید هزینه ای بپردازید و اینکه بعد چندین سال هزینه ای چندین برابر یکبار پیچ و رولپلاککردن کل نما را انجام میدهید. بدون داربست سنگ که ریزش کند شکل ساختمان خراب میشود،هزینه ی هربار ریزش سنگ بیشتر میشود،زمانی که سنگ روی چیزی یا فردی بریزد دیگر خسارت در خسارت میشود و در اینصورت باید پول هنگفتی بابته دیه بپردازید. اگر چه طراحی و اجرای نمای ساختمان وال ستاد آلدر دایره ای است، اما از پانل های نمای شیشه ای کرتین وال مثلثی که در شبکه های الماس شکل گرفته اند استفاده شده است. چسبندگی بالا به سطح بتن از ویژگیهای اساسی این رنگ پانل بتنی نماست. در این مقاله به معرفی انواع نما خشک میپردازیم و ویژگیهای مختلف آن را مورد بررسی قرار میدهیم.  Post was gen er᠎at​ed ᠎by G SA Con​tent Gen᠎erat᠎or DEMO .

نمای خشک بتنی

پانل های فایبر سمنت برد با ویژگیهای منحصر بفرد و فاقد مواد شیمیایی مانند آزبست سازگار با محیط زیست بوده و ضرری برای سلامتی انسان ندارند لذا بطور وسیع در صنعت ساخت و ساز مورد استفاده قرار می گیرند. مواد فوق در دستگاه اتو کلاو و تحت حرارت و فشار تبدیل به پانل سیمانی الیاف دار می گردد. داشتن یک سالن بزرگ و یک اتاق مستر در همکف برای سالمند و یک استخر سرپوشیده از خواسته های اصلی کارفرما میباشد.و مابقی فضاها از جمله اتاق خوابها و فضای نشیمن در طبقه ی بالا قرارگیرد. تضمین درون قرارداد جهت اطمینان کار به کارفرما داده شود. فلاشینگ پنجره جهت آب بندی و ایجاد لبه فلزی بالای پنجره ها استفاده میگردد، که از ریزش برف وباران جلوگیری مینماید. یراق نصب سرامیک خشک و زیرسازی فلزی نما بستری مناسب جهت نصب اصولی و استاندارد سرامیک می باشد. همانطور که گفته شد، در اجرای نمای سرامیک خشک از چسب نما استفاده نمیشود و به جای آن سرامیکها روی چهارچوبهایی فلزی قرار میگیرند. یکی از مدرن ترین انواع نماهای ساختمانی، نمای سرامیک می باشد که در ادامه این مقاله به معرفی و بررسی ویژگی های آن می پردازیم. خطوط صاف و بدون منحنی و شکستگی در نمای مدرن اهمیت زیادی دارد.

این نمای شیشه ای کرتین وال هوشمند، هندسه منحنی ساختمان را ارائه می دهد که فضای داخل آن تقریبا بدون ستون است. نما می تواند درست از خطوط نهایی ساختمان در نقشه گرفته شده و یا پوسته ای جدا که روی آن الحاق می شود باشد . با حرکت دنیا به سمت صنعتی شدن و بالا رفتن تقاضا برای ساختمانسازی، پس از رواج برجهای بلند در قرن ۷۰ میلادی در آمریکا گرایش به سمت اجرای نمای خشک بهصورت چشمگیری افزایش یافت. شرکت مدرن سازان رادیس با هدف ترویج سبک سازی و مقاوم سازی در صنعت ساختمان و نهادینه نمودن استفاده صحیح از مصالح سبک از مصارف مختلف از جمله نمای ساختمان،سقف کاذب،دیوار های داخلی و پیرامونی تاسیس گردید. فایبر سمنت برد یک محصول منحصربفرد است که می توان از آن برای نمای ساختمان , کف سازی , دکوراسیون داخلی و … معماران با طراحی زیبا و خارق العاده در نمای بیرونی و دکوراسیون داخلی از فایبر سمنت استفاده نموده اند و یک ترکیب بسیار زیبایی را خلق کرده اند. نصب خشک سرامیک پرسلانی یک سیستم منحصر به فرد نما ایجاد کرده است که عناصر زیبایی و طراحی را با ویژگی های عملکردی و فنی نصب خشک ترکیب می کند.

نمای خشک کرتین وال

طراحی و اجرای نمای ساختمان مفهوم سازی شده بود که ساختمان را به عنوان یک موجودیت باقی مانده “dematerialise” می کند و اجازه می دهد تا آن را با رنگ های اطراف تعامل کند. نمای هر ساختمان بسته به محلی که در آن قرار دارد و همچنین بر اساس شرایط محیطی مانند شرایط آب و هوایی، نزدیکی به گسل یعنی زلزله خیز بودن منطقه، باد و طوفان، آلودگی هوا و میزان آلایندههای موجود در هوا و همچنین انواع مصالحی که برای آن استفاده شده است کاملاً متفاوت میباشد. عامل اول: ابعاد سنگ به کار رفته و نصب شده در ساختمان که فاصله استاندارد بین پیچ و رولپلاک نصبی در نما بایستی ۵۰ سانتی متر باشد و هر چه سنگ کوچک تر باشد به طبع اجرای پیچ و رولپلاک سخت تر و هزینه بیشتر خواهد شد. انجام خدماتی مانند اب بندی نمای ساختمان در هر طرح و نمایی ملزم بازدید میباشد. جایگزین مناسب برای چوب که می توان از نمونه فایبرسمنت طرح چوب استفاده نمود. به این ترتیب که نصب نما به صورت خشک، امکان نصب مصالح نوین ساختمانی با تنوع طرح و جنس و رنگ فراوان را برای ما فراهم می آورد.

در اینجا بیشتر به بررسی وب سایت شرکت های نمای خشک.

دیدگاهتان را بنویسید