5 ایده برای اجرای بتن اکسپوز

سرامیک نما اغلب به صورت رنگ های یکدست بوده و ترکیب آنها در یک نما، زیبایی خاصی دارد. Non-woven Fabric Backing : این زیر لایه نوعی از صفحات است که توسط ماشین آلات کاغذ سازی از ترکیب رشته های بلند خمیر سلولز و الیاف پارچه با نوعی چسب ساخته می شود و سپس برای استحکام و تثبیت رنگ به آن رنگدانه و اکریلات می افزایند. تصمیم گیری راجع به جنس و طرح کاغذ دیواری مورد نیاز: از آنجائیکه انواع زیادی از کاغذ دیواری از نظر جنس و طرح در بازار موجود میباشد پیش از اقدام به خرید باید راجع به این موارد تصمیم گیری کنید. دربخش اجرای بتن اکسپوز حتما در مورد نحوه نصب آن با شما صحبت میکنیم اما در جریان باشید که هر کدام از سبکهای نصبهای مختلفی دارد شاید بعضی ها مواد کمتری از چسب به کار ببرند شاید بعضی ها ملات خور بیشتری داشته باشد به این طریق قبل از اجرا کار حتما بدانید که اولا شرایط دیوار به چه شکلی است و دوما تایل بتن اکسپوز از کدام است و سوما اینکه ایا نصب در داخل است یا در نمای بیرون قرار مجری نمای سرامیک خشک است انجام شود. عمر این سرامیک طولانی است و دوام بالایی دارد و در صورتی که یک قسمت از آن خراب شد نیازی به تعویض تمام سرامیک ها نیست و می توان فقط عپهمان قسمت را تعویض و بجای آن یک سرامیک سالم جایگزین کرد. This data w᠎as cre​ated by GS A  Content Ge᠎ne rato᠎r  DEMO!

زیرسازی نمای سرامیک خشک

از مهمترین پارامترهای دوام افزایش نفوذناپذیری بتن و ملات است. این نوع سرامیک خشک به دلیل دوام و عمر بالا، برای نمای ظاهری ساختمان مورد استفاده قرار می گیرد. دلیل این کار، کاربرد بسیار زیاد کاشی های پرسلانی و ایمنی بالای آن هاست. سرامیک خشک پرسلانی سوراخ دار، در خود قطعاتی دارد که باعث بالاتر رفتن قابلیت آن می شود و می توان از آن برای پنجره های کف ساختمان استفاده کرد. اهمیت نمای ساختمان بنا بر دلایل یاد شده و پیشرفت در عرصه ساختمان سازی و شهرسازی به ویژه در سال­های اخیر، باعث شده که طراحی نما، خود به یک رشته تخصصی تبدیل شود. امروزه با پیشرفت تکنولوژی، سرامیک پرسلانی نما ، با فرمول جدید تولید شده است که به دلیل استحکام و مقاومت آن به عنوان مصالحی نو در نماسازی مورد توجه قرار گرفته است. یعنی شما میتوانید در صورت تمایل فیلم با دوبله فارسی اجرا کنید یا اگر به هر دلیلی امکان گوش دادن به فیلم دوبله فارسی را ندارید، با انتخاب زیر نویس فارسی یا انگلیسی فیلم و سریال مورد علاقهتان را اجرا کنید. طیف رنگی طوسی روشن تا تیره در سرامیک از محبوب ترین طرح های مونوکالر و سرامیک طرح بتن مورد استفاده در نما می باشد.

ز این امکان را به طراحان می دهد که هیچ گونه محدودیتی در ابعاد دلخواه خود نداشته باشند و طرح و نقشه خود را دقیقا مطابق با سلیقه خود پیاده سازی نمایند. سرامیک خشک دقیقا همین ویژگی را دارد. سرامیک خشک زیر مجموعه ای از سرامیک هاست که ویژگی های زیادی مانند کنترل دمای بالا، استحکام زیاد، عدم جذب آب و رطوبت و مقاومت بالا در برابر خوردگی دارد و این ویژگی ها باعث پرکاربرد شدن این محصول شده اند. به خاطر این ویژگی سرامیک های خشک نما زیبایی خود را سال های زیادی حفظ می کنند و درخشندگی و یکنواختی خود را راحت از دست نمی دهند.سرامیک های خشک نما در برابر اشعه های مضر خورشید مانند UV نیز ثبات خود را حفظ می کنند و دچار فرسایش و تخریب تدریجی نمی شوند.نصب سریع و راحت، پایین آمدن هزینه ی نمای ساختمان ها، صرفه جویی در زمان اجرای پروژه ها خصوصا پروژه های بلند مدت از دیگر مزیت های مهم نمای سرامیک خشک است. این سرامیک ها در برابر بارش برف و باران و همچنین تابش نور خورشید مقاوم هستند. سرامیک خشک در برابر مواردی مانند باد شدید، طوفان، زمین لرزه و حتی حریق هم مقاوم است و آسیب کمی می بیند.

از سرامیک های پرسلان براق و پولیش استفاده نکنید؛ لعاب این سرامیک ها در معرض تابش نور خورشید به مرور آسیب می بیند و کدر و مات می شوند. این یخچال روزگاری عطش مسافران کویر را سیراب می نموده است . البته باید بگوییم این مجرا ها دارای دریچه های چوبی بودند و در فصول سرد سال که نیاز به بادگیر نبوده؛ آن را می بستند. علاوه بر این، این سوراخ ها باعث کاهش وزن سرامیک می شود. همانطور که توضیح دادیم، سرامیک های خشک در دو نوع در بازار توزیع می شوند: سوراخ دار و بی سوراخ. فواصل سوراخ ریل به ارتفاع پنل استاندارد بستگی دارد. این دسته از محصولات در حالت استاندارد حدودا ۷۲ سانتیمتر ارتفاع دارند و میتوانند در زیر پیشخوان قرار بگیرند به همین علت هم به این کالاها فر زیرکار میگویند. این روستا امکانات گردشگری چندانی ندارد ولی طبیعت زیبای آن چشم هر بینندهای را به خود خیره میکند. تا آنجا که امروزه متخصصین امر، توصیههای خود را در این زمینه، بهصورت پیشنهادهایی در جهت بالا بردن کیفیت نهایی کار، به مشتریان ارائه میدهند.

دیدگاهتان را بنویسید