5 ایده برای نمای خشک چیست

نمای سرامیک خشک پرسلانی dry porcelain ceramic جزء به روز ترین نماهای ساختمانی روز دنیاست که به روش نصب خشک اجرا می گردد .سرامیک خشک پرسلانی به عنوان بخش CLADDING (پوشش) نمای سرامیک خشک پرسلانی می باشد که مهمترین بخش این نوع نما می باشد و می بایستی استحکام کافی در مدول منفرد و کمترین جذب آب ممکن را داشته باشد. یراق آلات به عنوان رسانه ارتباطی دیوار و نمای مورد استفاده عمل می کنند. بتن نمای بتن اکسپوز درجا ساخت یکی از انواع بتنهای معماریای است که بهعنوان پرداخت نهایی ستون داخلی و خارجی مورد استفاده قرار میگیرد. در این پروژه ها از انواع آجر نما، آجر قزاقی سنتی و آجرهای قرمز استفاده شده است. رومی نمای ترکیبی می توان علاوه بر آجر با شیشه چوب سیمان بتن و سرامیک نیز ترکیب کرد. همان گونه که در بالا گفتیم، یکی از مصالح ساختمانی پر مصرف در طراحی نما، آجر نما می باشد. وزن بتن اکسپوز به واسطه شکل ظاهری مخصوص و قالب گذاری که دارد به نسبت سایر مصالح سبک تر است از سوی دیگر این بتن ها به صورتی طراحی شده اند که تغییرات آب و هوایی روی آنها تاثیری ندارد و برای همه فصول استفاده می شود. ​This c​ontent was g en᠎erat ed by G​SA  C onte᠎nt Ge ne rato᠎r ​DE᠎MO.

زیرسازی نمای خشک

یعنی یکی از پرکاربردترین انواع آن برای نصب پنل های پیشساخته بتنی بهعنوان نمای بیرونی ساختمان استفاده کرد. با توجه به مصارفی مختلفی که سیمان در ساخت و ساز دارد، انواع مختلفی از آن نیز با توجه به نیاز مصرفی تولید و به بازار عرضه میشود. مقاله “دسته بندی های بتن اکسپوز بر اساس کد” درباره دسته بندی این محصول بر اساس ویژگی های مختلفی که بنابر محل کاربرد آن داراست، صحبت کردیم. ویژگی منحصر به فرد سرامیک در نمای ساختمان، جذب آب بسیار کم (زیر 1 درصد) و مقاومت بالا در برابر باران و یخبندان است. 3. در برابر آب و رطوبت و همچنین نفوذ آب مقاومت بسیار بالایی دارد. این بتن ها در برابر حریق و همینطور یخ زدگی سطح مقاومت بالایی دارند. این مدل از بتن ها نوعی عایق صوتی و حرارتی هستند و با محیط زیست سازگاری زیادی دارند. 7. از نظر کارشناسان دوستدار محیط زیست میباشد و هیچ گونه ماده ی سمی و خطرناک در پروسه تولید آن استفاده نشده است. هیچ یک از متریال های نماسازی نمی توانند تا این حد کاربردی ، متنوع و انطباق پذیر باشند. بتن اکسپوز امروزه به عنوان یکی از مهم ترین متریال برای نماسازی در سازه های مدرن می باشد. Th​is  po᠎st h​as be᠎en do ne by behsaznama C᠎onte​nt Gen er ator Demoversion.

نوع متریال باید با توجه به اقلیم در بهترین نوع انتخاب گردد. در واقع برای اجرای درجای بتن اکسپوز نیاز بهدقت و نظارت بسیار زیادی است و پارامترهای زیادی بر روی کیفیتی این نوع بتن تاثیر بهسزایی میگذارد. قالب و سیستم مورد استفاده برای اتصال قالبها و طرح اختلاط بتن مانند نوع سیمان و سنگدانهها و همینطور نوع میزان رنگدانهها و نوع رهاسازی غالب و همینطور روش آمادهسازی سد مانند سمباده شستشو و پولیش و عملیات پرداخت نهایی میتواند در و بتن اکسپوز درجا تأثیر بسیار زیادی بگذرد. ۱-طراحی و اجرای نمای شهری: در طراحی نمای شهری به نوع ساختمان که در مشهد می خواهد طراحی و اجرا شود توجه کرد . نمای سرامیکی خشک یا سنگ نمای خشک یکی از به روزترین نماهای ساختمان در جهان است که با روش نصب خشک اجرا می شود. نمای خشک چیست | نما یکی از مشخص ترین عناصر هر ساختمان است در واقع تنها بخشی است که از خارج قابل مشاهده است.

بیشتر بخوانید: بتن پلیمری چیست و چه مشخصهای دارد؟ روز جهانی پیشگیری از خودکشی چه روزی است ؟ منبع عکس: گوگل مپ / عکاس: Luiz Paulo گروههای طبیعتگردی معمولا دو روز را به برنامه جنگل جهان نما اختصاص میدهند. با توجه به اینکه امروزه علم و تکنولوژی روز به روز در حال پیشرفت و تغییر است، یکی از صنایعی که دچار تغییرات شده “صنعت سرامیک” است. یکی دیگر که بیشتر در ساختمان های تجاری و اداری استفاده می شود آلومینیوم کامپوزیت می باشد که در صنعت نمای مدرن ساختمان به صورت گسترده ای از این نمونه نما استفاده می شود و می توان گفت که به خصوص در نمای تجاری ساختمان ها از این شیوه استفاده می شود. از این رو این نما را می توان نمایی ساده در عین حال زیبا برای ساختمان دانست. بتن اکسپوز سطحی براق و نیمه صیقلی دارد.این بتن را می توان به شکل حصیری، خشتی و ساده درست کرد. همچنین چون این صفحات صاف و صیقلی نیستند، بنابراین تمیز کردن آنها به خصوص در قسمت نمای بیرونی ساختمان، کار سخت و دشواری است.

برای کسانی که هر گونه نگرانی در مورد دقیقا کجا و همچنین راهنمایی در مورد چگونگی استفاده از شرکت بهساز نما ، شما احتمالا می توانید با ما در صفحه وب تماس بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید