5 باور نکردنی نمای خشک مثالها

اینکه از چه متریالی در نمای خشک استفاده شود و اینکه طراحی کلی نما به چه صورتی باشد، روی قیمت آن تاثیرگذار خواهد بود. نمای رومی در واقع یک سبک از نما می باشد که در آن از متریال های مختلفی همچون سنگ مرمر، تراورتن و سیمان سفید و گچ قیمت نمای خشک استفاده می شود. مراحل نحوه چیدمان کاشی، یک: کاشی کاری نمای کلی کف، برای چیدمانی تلاش کنید که تعداد کاشی های کامل و اندازه هر کاشی بریده شده را به حداکثر برساند، وقتی نمیتوان از کاشیهایی با اندازههای نامناسب اجتناب کرد، آنها را در جایی قرار دهید که بعداً روی آنها را بپوشاند یا خارج از خطوط دید اصلی از درگاه قرار دهید، تا زمانی که تین ست حداقل ۲۴ ساعت خشک نشود، نباید روی هیچ کاشی پا بگذارید تمام برش هایی که نیاز به اره مرطوب دارند را برای آخرین بار ذخیره کنید سپس اره برقی را برای یک روز اجاره کنید. هر ریل قرارگیری پانل سرامیکی با حداقل ۲ بست برای ایجاد مهار کافی به دیوار پشتیبان متصل میشود. در این روش، بست به گونهای نصب می شود که سرامیک در داخل آن قرار گرفته و توسط بست مهار شود. شرکت تیام نمای پارسیان ، با داشتن کادری مجرب و بهره گیری بیش از 20 سال تجربه در زمینه مشاوره، طراحی و اجرای انواع نمای مدرن ساختمان شامل : نمای ترموود ، نمای کامپوزیت ، نماهای شیشه ای کرتین وال، فریم لس ، اسپایدر، سرامیک خشک پرسلانی و هندریل شیشه ای پیشرو در صنعت ساختمان ایران می باشد.  A rticle h​as be​en created with G​SA Content Generat or D᠎em᠎ov᠎er si᠎on​.

نما خشک مشهد

در کنار اجرای یک طراحی زیبا، نورپردازی نما نیز می تواند به زیبایی هرچه تمام تر نمای ساختمان کمک کند. هر کدام از مصالح ساختمانی که برای ساخت نما استفاده میشود دارای ویژگیهای مخصوص به خود میباشد و با توجه به این مساله یک نمای موفق نمایی است که علاوه بر زیبایی در حفظ انرژی نیز موثر باشد و مانع اتلاف انرژی گردد که این مستلزم استفاده از مصالحی است که ضریب انتقال حرارتی کمتری داشته باشد. انواع مختلفی از رنگ نما وجود دارد که هر کدام از لحاظ کیفی شاخص های متفاوتی را دنبال می کنند. این مقبره از خارج، دوازده ضلعی منظم با طاقنماهای تزیینی در هر ضلع است. سایر سرامیکها نیز به این ترتیب متصل شده و در محل خود ثابت میشوند. بسیاری تصور میکنند که اطراف کلیساهای اروپایی سبک رمانسک تا رنسانس باز بوده و دارای چهار نما میباشند ولی آنها نیز دارای یک یا دو جبههٔ باز بودند. Oriented Strand Board یک پانل چوبی ساختاری پرکاربرد و همه کاره است. نمای رومی یک نمای الهام گرفته از سبک کلاسیک روم است در روم بیشتر از این نما ها استفاده میکنند. در روش نصب نمایان برای اتصال سرامیک به پروفیلها میتوان از بتونه نیز استفاده نمود. ᠎Th᠎is po st w as gen᠎erated by G᠎SA Content Gen᠎erat᠎or  Dem oversi on​!

فواصل اتصال دهندهها باید با توجه به نیروهای وارده مشخص شود. پرسلان عضوی از خانواده ی بزرگ سرامیک است و در تقسیم بندی مدرن، تولید کنندگان این دسته از محصولات، اصطلاح پرسلان را به محصولاتی با کیفیت و ساخت ویژه از کاشی ها نسبت می دهند. در آنجا می توانید تصاویر مربوط به افراد یا شرکت های مختلف را ببینید و نمونه کارهای قبلی آنها را بررسی کنید. از واشرهای پلاستیکی مقاوم در برابر ضربه بین بست و مصالح غیر مشابه (مانند فولاد یا مصالح سیمانی یا ریلهای آلومینیومی) برای جلوگیری از واکنشهای گالوانیک و تراز کردن و همسطح کردن بست، استفاده میشود. در کشور ایران نیز برای اولین بار در دهه 70 شمسی این روش مورد استفاده قرار گرفت و همچنین در سال های اخیر معماران و سازندگان صنعت ساخت و ساز کشور از مزایای این سیستم آگاه شده و از آن در ساختمان های خود بهره برده اند. روش نصب به شکل خشک و دوغابی بر روی قیمت نهایی بتن اکسپوز تأثیر می گذارد.

ی سرامیکی و جلوگیری از حرکت سرامیکها میشود.

روند طراحي نمای ساختمان یک پروسۀ سه مرحلهای است که مرحلۀ نهایی آن، أخذ تأییدیه و مجوز از شهرداری میباشد. این محصول به عنوان یک پوشش کاربردهای بسیاری دارد و از آن در نمای ساختمان، کف و … معماری کلاسیک به معماری یونان و روم باستان، به خصوص از قرن پنجم قبل از میلاد (در یونان) و قرن سوم میلادی (در روم) اشاره دارد. فواصل سوراخ ریل به ارتفاع پنل استاندارد بستگی دارد. ابعاد بست و نوع اتصال دهنده و فواصل نصب بستها به ساختمان با توجه به بارهای وارده بر نمای سرامیکی محاسبه شود. پس از نصب سرامیکها این لایه بتونه باعث اتصال سرامیک به پروفیل قائم میشود و باعث افزایش امنیت قطعات متصل شده به نمای سرامیکی و جلوگیری از حرکت سرامیکها میشود. از همین رو در عصر جدید در نمای ساختمان از سرامیک پرسلانی به عنوان نمایی مستحکم و کاربردی استفاده های فراوانی می کنند. یکی از مزیت های قابل توجه نمای خشک قابلیت بازیافت آن است که می توان پنل ها و مصالح استفاده شده را جمع آوری نمود و از آنها مجددأ استفاده کرد. ترکیب نمود و از لحاط بصری زیبایی بسیاری را برای چشم بیننده ایجاد کرد.

دیدگاهتان را بنویسید