6 ایده‌های شیک برای اجرای نما شما

در انتخاب انواع نمای شیشه ای چون نمای شیشه ای کرتین وال، نمای اسپایدر، انواع نرده های شیشه ای برای اجرا بهتر است اطلاعات گسترده ای از کیفیت و مزیت هر یک از مصالح را به دست آورده و مناسب ترین گزینه را در اولویت قرار دهید که به این منظور می توانید از مشاوره های ارائه شده در آرمن طرح نما بهره مند شوید. تولید مجزای هر یک از مقاطع علاوه بر هزینه قالب، به زمان بیشتری برای تولید انها نیازمند است. با این حال به دلیل دیده شدن پیچ ها روی سطح رویین نمای ساختمان می توان از ملات های پوشاننده بر روی آن ها بهره برد یا از پیچ های گل درشت برای جلوه بهتر نمای بتن اکسپوز استفاده کرد. مهمترین مسئله اینکه جنس ترمال بریک ها حتما می بایست از پلی آمید باشد و لذا چنانچه هدف عایق بندی پنجره ها باشد نمی توان از pvc بدین منظور استفاده نمود. از دیگر ویژگی های این محصول می توان به مقاومت آن در برابر رطوبت، بارندگی، شرایط مختلف جوی و فرسایش اشاره کرد. در سیستم نمای خشک مصالح با زیرسازی های آلومینیومی و بدون استفاده از نیروی چسبندگی روی سازه اصلی بنا اعمال می گردند و در نهایت باعث افزایش عمر نما می شود و اگر نصب آن اصولی و مهندسی باشد می توانید اطمینان حاصل کنید که در شرایط سخت جوی نیز به هیچ عنوان سقوط نکرده و آسیب نمی بیند، در نمای خشک نمای بنا دو پوسته می شود . Th is con te nt was cre ated wi​th the help of GSA C on᠎tent G᠎en​erat or᠎ Demov ersi on!

سیستم نصب نمای خشک

همچنین از این نوع پنجره و درب در مناطق گرم سیر نیز استفاده های جدید و مطلوبی می شود. پرداخت خواهید کرد. به خصوص اگر بخواهید که درب و پنجره دو جداره آلومینیومی را برای مناطق خیلی سرد و یا خیلی گرم خریداری کنید. بنابراین، هزینه بسیار کمتری نسبت به گذشته برای برق و گاز و … در بین نماهای متعددی که دیده میشود، نمای آجری از زیباترین آنهاست و از گذشته تا به امروز پیوند عمیق خود با معماری اصیل ایرانی و مردمان این سرزمین را حفظ کرده است. استفاده از پنجره به مقدار کافی و قرارگیری آن در مکانی مناسب به شفافیت بصری میانجامد و ارتباط با فضای بیرونی را به بهترین شکل ممکن فراهم میکند. هدف دانش مهندسی نما دست یافتن به نما و پوسته ای برای فضای قابل سکونت است به گونه ای که بتوان از طریق آن، عملکرد ملموس را به یک ظاهر و کالبد ناملموس اضافه نمود. به طور کلی قیمت یک پنجره ترمال بریک در قیاس با پنجره دوجداره UPVC با طرح و ابعادی یکسان، 2.5 برابر گرانتر از پنجره UPVC خواهد بود. ابتدا میخواهیم تعریفی واضح از ترمال بریک داشته باشیم و بدانیم به چه نوع از پنجره ها ترمال بریک گفته می شود؟

نصاب نمای خشک

This  po st w​as wri​tten ᠎by G SA Content  Ge ne rato᠎r ​DEMO!

مجری نمای خشک

به کار گیری ترمال بریک در پنجره ها انقدر دقیق و مطلوب است که تیغه های پلی آمید به کار رفته در پروفیل آلومینیومی را انقدر قوی نموده که ضریب انتقال گرما و سرما به داخل ساختمان از میزان ۲۰۳ به مقدار ۴ کاهش می یابد. دیجی ویلا به عنوان برندی تخصصی در زمینه خرید و فروش املاک و همچنین ساخت و ساز و بازسازی ساختمان و ملک سعی دارد با کمک مهندسین و متخصصین خود مشتریان و مراجعین خود را به خریدی آگاهانه دعوت نماید. زمانی که سازنده درب و پنجره بر اساس متر و اندازه لازم، چارچوب درب و پنجره را می سازد در قسمت خارجی آن عایقی را اضافه می نماید که عنوان مانع و عایقی در مقابل رسانش گرما و سرما عمل می کند. معمولا جنس اولیه چارچوب درب و پنجره ها از آلومینیوم می باشد. از آنجا که معمولا انتخاب دو یا چند طرح (یا رنگ) کاغذ دیواری با یک هارمونی مناسب برای یک محیط نیاز به دقت و سلیقه و کمی هم دانش معماری دارد، می توانید از یک طراح دکوراسیون داخلی برای انتخاب طرح و چیدمان و رنگ بندی دیوارهایتان کمک بگیرید. همانطور که اشاره کردیم یک پروفیل از مقطع بیرونی، دورنی و تیغه پلی آمید تشکیل شده است.

ترکیبات آن ها دارای ماده ی چسبنده ای به نام پلیمر آکریلیک است و پس از آنکه روی سطح مورد نظر خشک شدند یک فیلم (film) یا لایه ی نسبتاً ضخیم و استانداردی را تشکیل می دهند که از لایه های زیرین در برابر بارش های مکرر باران محافظت می کنند. مدلهای هوشمند فر توکار به شما این امکان را میدهد که با استفاده از یک برنامهی ویژه در تلفن هوشمند یا تبلت خود، عملکردهای خاص فر را کنترل یا پیشرفت پخت و پز را بررسی کنید. در نمای خشک به دلیل استفاده از چهارجوبهای فلزی که خود قالب و الگوی اجرای نما محسوب میشوند و نیز به دلیل امکان آمادهسازی نما در طبقه همکف و عدم استفاده از داربست، سرعت اجرای نما به طور چشمگیری افزایش مییابد. آلومینیوم به عنوان نوعی فلز رسانای بسیار قوی برای انتقال سرمای بیرون از فضا و نیز گرما می باشد. حال برای مقاومت و عایق بندی از تیغه پلی آمید در میان پروفیل آلومینیوم استفاده می گردد. طی این فرایند دو جداره خارجی و داخلی توسط پلی آمید از هم جدا شده و موجب می شود تا پروفیل آلومینیوم به نوعی محافظ یا عایق با نام ترمال بریک گردد.

اگر دوست دارید این نوشتار را داشته باشید و مایل به دریافت اطلاعات بسیار بیشتر در مورد نماهای مدرن لطفا به بازدید از وب سایت ما.

دیدگاهتان را بنویسید