6 بیشتر جالب ابزار برای اتصالات نمای خشک

اگر دیوار در این حالت باشد شما میزان بسیار کمتری از مصالح نمای خشک استفاده می کنید. حالت بهینه دیوار برای اینکه به خوبی نمای خشک را ایجاد کند، به صورت دیوارهایی پیوسته بوده که ارتفاع و طول زیادی دارد. از مزایای مهم نمای سرامیک خشک علاوه بر دتایل اجرای سرامیک خشک، اینکه در نصب نمای خشک سرامیک از هیچ نوع ملات سیمانی ادامه مطلب استفاده نمیشود. برای اینکه با مصالح آشنایی بیشتری داشته باشید در ادامه برخی از آنها را معرفی می کنیم. قبل از نمای خشک متریال نما با ملات یا چسب سیمانی به سازه اصلی ساختمان فیکس می شد، در این روش نصب امکان استفاده از عایق کاری برای سازنده وجود نداشته و همچنین در ارتفاعات زیاد بار باد وارد شده به سازه باعث کاهش استحکام متریال نما و نهایتاً باعث سقوط آن شده که خطرات جبران ناپذیری را به دنبال خواهد داشت. لازم به ذکر است نوع زیرسازی پیش بینی شده برای نمای پروژه مهر ایرانیان بر اساس سیستم ایتالیایی با ریل های اختصاصی اکوآرک که توانایی تحمل بار سرامیک های با ضخامت 3 سانتی متر را نیز دارند صورت خواهد گرفت . مواردی که ذکر شد در طراحی تمام نماهای مجمع های مسکونی، اداری و تجاری باید مورد توجه قرار گیرد.

اتصالات نمای خشک

Con᠎tent w as generated  by behsaznama Conte᠎nt  Ge nerator  DE MO᠎!

گروه مهندسی طراحی دکوراسیون آتیس سازه با داشتن مهندسان و متخصصان با تجربه در طراحی و اجرای نمای ساختمان خیال شما را از داشتن تیم متخصص راحت میکند . نمای سرامیکی، این نما از سرامیک پرسلانی استفاده میکند که دوام و مقاومت بالایی دارند و پس از گذشت سالها جذاب و سالم باقی خواهند ماند. اگر ساختمان مورد نظر از لحاظ اشراف با مشکل رو به رو نباشد، شیشه می تواند به یکی از گزینه های جذاب جهت طراحی نما تبدیل شود. در واقع در این مرحله ایجاد نزدیک ترین انطباق به لحاظ شرایط موجود اسکلت ساختمان با طراحی نما انجام شده توسط مهندسین مشاور طراح پروژه حائز بیشترین اهمیت می باشد . سرعت اجرای نما و اجرای نمای خارجی ساختمان بلافاصله بعد از اسکلت بندی و همچنین کاهش خواب سرمایه در پروژه های ساختمانی. شما می توانید از هرگونه مصالحی که قابلیت استفاده کردن در نمای داخلی و خارجی دارد به عنوان مصالح استفاده کنید. این نوع از سرامیکها برای نمای خارجی بسیار مناسب هستند سطح کاملا صافی دارند.

این نوع سرامیکها به دلیل وجود تخلخل در سرامیک وزن کمتری دارند و بدلیل وجود همین سوراخها عایق بهتری برای نما میباشند. سنگهای صنعتی وزن بسیار کمتری نسبت به سنگهای دیگر دارند و به همین دلیل نصب آنها کار سادهتری است. پس از خشک شدن ملات یا همان دوغاب، سنگ به نما میچسبد. آنچه مشاهده خواهید کرد تمیزی و براق شدن کاشی و سرامیک خواهد بود. اشاره کرد. این در حالی است که این نما را از نظر نوع اتصالات نمای خشک به دو دسته اتصالات نمایان و اتصالات غیر نمایان تقسیم بندی می کنند. عایق حرارتی در زیر کار به وسیله ی چسب و یا اتصالات مکانیکی به صورت مستقل، به بنا محکم می شود. ریل های آلومینیومی توسط پیچ و مهره از طریق اتصالات نبسی آلومینیومی بر روس براکت آهنی متصل می شوند و در محل اتصال این دو از لاستیک دی الکتریکال جهت جلوگیری از خوردگی استفاده می شود. می توان جهت جلب توجه کمتر، قسمت های نمایان بست ها را همرنگ سطح رویه، رنگ کرد. همچنین در این مرحله تمامی مصالح مورد نیاز برای زیرسازی و مقدار سرامیک خشک پرسلانی جهت اجرای نمای پروژه مهر ایرانیان برآورد می گردد و آلبوم نقشه های فاز 2 جهت بررسی دستگاه نظارت و شروع عملیات اجرا توسط اکیپ های اجرایی اکوآرک تهیه می گردد.

این درحالی است که انواع نمای خشک آجرنما را میتوان در قالبهایی که برای آن تنظیم شده به صورت خیلی سریع چید و در نمای ساختمان به کار گرفت. یکی از مزیت های قابل توجه متریال نمای خشک قابلیت بازیافتی آن است که میتوان پنل ها و مصالح استفاده شده را جمع آوری نمود و از آنها مجددأ استفاده کرد. علاوه بر متریال به کار رفته، نمای ساختمان بر اساس نوع سبک طراحی و روش اجرای نما به انواع مختلفی تقسیم می­ شود. این مسئله علاوه بر کاهش قیمت اجرای نمای خشک، نیروی ویرانگر زلزله را نیز بسیار کاهش میدهد. کاهش هزینه بازسازی و ترمیم، افزایش عمر مفید و امکان بازیافت دوباره مصالح به کار گرفته شده از دیگر مزیت های اجرای نمای خشک به روش طراحی مهندسی می باشد. یکی دیگر از مزیت های مصالح این است که شما می توانید به راحتی آنها را نصب نمایید، ولی دقت داشته باشید که نصب و اجرای آن باید توسط مجری انجام شود که در این زمینه تخصص کافی دارد و به بهترین روش ممکن می توانند آنها را نصب کند.

دیدگاهتان را بنویسید