6 راه‌هایی که نمای خشک می‌تواند شما را ورشکست کند – سریع!

نبود مقاومت پیوند در برابر ویژگیهای مذکور باعث ترک، گچی شدن، یا از دست رفتن چسبندگی و بالاخره کاهش طول عمر رنگ نما میشود. در هنگام استفاده از رنگهای جوتن از هزینههای مضاعف زیرسازی، ترمیم و نقاشی مجدد جلوگیری میشود زیرا این رنگها دارای کیفیت بالایی بوده عمر طولانی دارند و از دوام فوقالعادهای نیز برخوردار میباشند علاوه بر این موارد در رنگهای جوتن از سیستم ترکیب رنگ مولتی کالر بهره گرفته شده است که سیستم مولتی کالر نیز به نوبه خود باعث کاهش هزینههای مذکور خواهد شد. محصولات جوتن دوام و مقاومت بالایی دارند و بر همین اساس برای مراکز شلوغ مانند برجها، مدارس، بیمارستانها، ساختمانهای تجاری، مسکونی، اداری و رستورانها مناسب هستند. مقاومت شیمیایی، مقاومت در برابر سایش، کاهش حق دخول کلراید، استحکام باند، استحکام خمشی، مقاومت فشاری، پوشش ترکها، مقاومت در برابر ضربه، مقاومت در برابر نفوذ آب و مقاومت در برابر اشعه ماورا بنفش. رنگ در نما به عنوان پوشش تزئینی و لایه نهایی، جهت عایق حرارتی خارجی استفاده میشود.

نمای خشک آجری

این محصول به عنوان یک پوشش کاربردهای بسیاری دارد و از آن در نمای ساختمان، کف و … رنگ نما یک رنگ بر پایه اکریلیک و ضد آب است و با بهره گیری از افزودنی های سیلیکونی، ساختار مناسبی به عنوان پوشش رنگ نمای ساختمان دارد. به دلایل مذکور در بیشتر کشورهای جهان رنگ بهترین گزینه جهت استفاده در نمای ساختمان است که به عنوان رنگ نمای جوتن معروف شده است. رنگ آکریلیک آب پایه مخصوص نمای داخل و خارج ساختمان به شماره کد RTB-694-R با چسبندگی عالی به سطوح بتونی و مقاومت در برابر هوا، رطوبت و اشعه ماوراء بنفش پوشش مناسبی برای رنگ آمیزی سطوح بتونی و نمای ساختمان می باشد. ویژگیهای خوب رنگ نما باعث شده این نوع پوشش خارجی، در رنج وسیع و کامل مناطق با ویژگیهای آب و هوایی متفاوت گرم و خشک، سرد، معتدل و مرطوب مخصوصاً در شهرهای بزرگ و مناطق صنعتی که دارای انبوه جمعیت و تراکم هستند و میزان آلودگی زیادی دارند کاربرد داشته باشد. مکانیزم خشک شدن آن: درمورد میزان مصرف حدود ۲۷۰ گرم بر متر مربع برای یک لایه رنگ به ضخامت ۸۰ میکرون، خشک شدن سطحی۳۰ دقیقه و خشک شدن نسبی ۱ ساعت و رنگآمیزی مجدد ۸ساعت جزء روال کار خواهد بود. Da​ta w​as g ener​ated ᠎by behsaznama C on᠎tent G en er at᠎or Demoversi on.

نباید برای پشت سنگ از سیمان خشک استفاده کرد. سنگ در بسیاری از اوقات سقوط خواهد کرد و دارای قیمت بالایی نیز هست آجرها کثیف میشوند چرک پذیرند و شوره میزنند. کاهش حدود 60 درصد از وزن به ازای هر مترمربع از سطح نمای اجرا شده نسبت به روش دوغابی که تأثیر زیادی بر کاهش نیروی ویران کننده زلزله خواهد داشت و اگر در اول کار طراحی ساختمان، نمای ساختمان بصورت نمای خشک دیده شود با کاهش قابل توجه در وزن ساختمان، نه تنها قیمت تمام شده افزایش پیدا نمی کند بلکه با کاهش وزن اسکلت و فونداسیون در قیمت تمام شده نیز تأثیر کاهنده قابل توجهی باقی می گذارد. استفاده از این نوع رنگ عایق که با تکنولوژی نانو در حال تولید میباشد در دنیا نیز از استقبال قابل توجه ای برخوردار بوده که علاوه بر طولانی کردن عمر مصالح ساختمانی, عایق رطوبت،عایق صوت ،عایق حرارت و عایق الکتریسیته مزایای دیگری نیز دارد که به اختصار به آن اشاره میکنیم. در نتیجه هزینه های نگهداری ساختمان نیز کاهش یافته و طول عمر نمای خلق شده افزایش خواهد یافت . برای استفاده از سرامیک کار، سرامیک کاری مشهد در شهر مشهد، با وارد شدن به سایت هوم سرویز در شهر مشهد و جستجوی سرامیک کاری ساختمان مشهد ,نصب سرامیک نما مشهد ,سرامیک کاری کف مشهد ,سرامیک کار حرفه ای مشهد ,هزینه نصب سرامیک کف مشهد ,قیمت سرامیک کاری ساختمان مشهد ,نصب سرامیک سرویس بهداشتی مشهد ,نصب سرامیک چسبی مشهد ,قیمت نصب سرامیک مشهد ,هزینه نصب سرامیک مشهد ,نصب سرامیک کف با سیمان مشهد ,هزینه سرامیک کاری مشهد ,سرامیک کار مشهد ,سرامیک کاری کف مشهد در سایت هوم سرویز به راحتی می توانید در کلیه مناطق شهر مشهد از خدمات سرامیک کاری مشهد استفاده نمایید.

اجرای نمای خشک در ساختمان

نصب سنگ نما باید تمیز و به درستی انجام شود تا زیبایی نما حفظ شود. برای مثال در طراحی نما ویلا ، بدلیل آب و هوای معمولا مرطوب منطقه ساخت ، باید مصالح خاص مورد استفاده قرار گیرد. مهمترین اجزای یک سیستم نمای خشک چهارچوب نگهدارنده، فضای خالی تهویه- که بین نما و عایق قرار دارد- عایق حرارتی، نمای خشک و اتصالات هستند.اگر تصمیم خرید این نوع نما را دارید به شما توصیه میکنیم،در صورتی که ساکن استان خراسان رضوی هستید،از بین انواع مختلف نما در شهر مشهد نمای خشک با ویژگیهای مدنظر خود را جستجو نموده و درصورتی که نمایندگان فروش آن در مشهد موجود هستند، با آنها تماس بگیرید.ضمنا لطفا خاطر نشان شوید که اطلاعات مربوط به فروشنده این محصول را در وبسایت ساختمون مشاهده نمودهاید. دو نوع اول یعنی پنجره نرمال و ترمال بریک در کشور ما بسیار مورد استفاده قرار میگیرند. به طور کلی بتن های اکسپوز به دو نوع دسته بندی می شوند: بتن های از پیش ساخته و بتن های اکسپوز ساخته شده در محل. ۶. کاهش فضای مفید ساختمان: در نماهای دو جداره بدلیل اینکه فضای خالی بین دو پوسته از ۲۰ سانتی متر تا ۲ متر بسته به نوع کاربرد سازه متغییر می باشد، سبب کاهش فضای قابل استفاده ساختمان می شود.

اگر شما این مقاله را تحسین می کنید، مایلید اطلاعات بیشتری در مورد شرکتهای نمای خشک بدست آورید به سایت ما مراجعه کنید.

دیدگاهتان را بنویسید