6 کوچک تنظیمات که ممکن است تاثیر بزرگ در شما شیدر آلومینیومی

این نوع نما طبق آخرین استانداردهای روز دنیا تولید می گردد. استفاده از سیستم های نمای خشک با وجود مزیت هایی که دارد به دلیل استفاده از متریال های گران تر ساختمانی از قبیل آلومینیوم و استیل در تولید تجهیزات زیرسازی خود برای همه پروژه ها امکان پذیر نمی باشد. سیستم کرتین وال یکی دیگر از سیستم های اجرایی نمای شیشه ای میباشد که با توجه به نوع استراکچر آن که به صورت یکپارچه از آلومینیوم ساخته میشود، خطوط افقی و عمودی بسیار قوی و زیبایی در نمای ساختمان ،خصوصاً در سطوح بزرگ را ایجاد می نماید. اجزای تشکیل دهنده نمای خشک عایق حرارتی، چهار چوب نگهدارنده، فضای تهویه و مصالح و اتصالات میباشد . انتخاب اتصالات درست و مقاوم در برابر سرما، گرما و رطوبت هم نکتهی بسیار قابل توجهی است. 6. تخته های گچی قیمت پایین تری دارند و وزن سبک تری دارند اما سطح صاف تری نیز دارند و به اتصالات لبه بین تخته ها لمس زیبا و صافی می دهند. سطح فایبر سمنت برد دارای دو ضلع صاف و سمت ناهموار است که عملکرد متفاوتی دارد. 4. تخته فایبر سمنت با ضخامت بیش از 16 میلی متر نیز می تواند برای کف نیز استفاده شود در حالی که جیپسوم برد یا گچ برگ ها حتی در ضخامت یکسان یا بیشتر نمی توانند مورد استفاده قرار بگیرند.

سرامیک خشک نمای ساختمان

5. یکی دیگر از ویژگی های فایبر سمنت برد قابلیت اجرای لایه ای دیگر از پلاستر است. کامپوزیت ها محصولات مهندسی شده ای هستند که از دو ورقه آلومینیوم و یک لایه پلاستیک پلی اتیلن کلیک کنید ساخته شده اند. اتاق نشیمن ،پذیرایی، آشپزخانه،سرویس ها ، حمام ،اتاق خواب،انباری،راهروها و به صورت عمومی کلیه فضاهای داخلی میبایستی بر اساس اصول و استاندارد و همچنین فرهنگ خاص هر منطقه و هماهنگی با فیزیولوژی انسان طراحی شوند. با توجه به طراحی فنی و مهندسی نما اعم از زیرسازی و طراحی دقیق ابعاد و پلاکهای مورد نظر برای هر پروژه با توجه به بازشوها، ارتفاع ساختمان، کاربری و دیگر موارد تأثیرگذار و امکان سفارش دقیق سنگها و مصالح مصرفی ضمن کاهش پرت و زمان اجرا، تأثیر بسزایی بر کیفیت و کمیت اجرا خواهد داشت. در این سیستم جهت اجرای زیرسازی فلزی بر اساس طرح اجرایی آماده شده با توجه به نیاز و محاسبات انجام شده وزن طرح اجرایی تهیه شده ، ابعاد پروفیل های فلزی در کمربندی ها و همچنین در سازه استراکچری فلزی زیر محاسبه میشود. تفاوت این دو سیستم در استفاده ازدرپوش های آلومینیومی می باشد ، که در سیستم های Face Cap با توجه به طراحی و نیاز پروژه میتوان از درپوش های تخت و یا درپوش های دوکی استفاده نمود. This conte nt was generat᠎ed  wi᠎th behsaznama Cont ent Genera tor DEMO!

نمای خشک در ایران

همواره میتوان در سایت ساختمون قیمت انواع نمارا در بین فروشندگان شهرهای استان خراسان رضوی با هم مقایسه کرد و بهترین انتخاب را در شهر مشهد انجام داد. در طراحی نمای ساختمان از سادگی و با متریالهای مختلف می توان جذابیت خاص بصری و زیبایی خاصی برای ساختمان ایجاد کرد که در طراحی معمولا از دو سبک استفاده می شود 1-طراحی و اجرای نمای خشک 2- طراحی و اجرای نمای کلاسیک . پانل های کامپوزیت یک مصالح ساختمانی محبوب هستند که از یک هسته عایق بندی شده بین دو روکش فلزی یا پلاستیکی تشکیل شده است. شیشه در این فریم ها به صورت یک یا دو جداره بوده و غالباً از یک جهت یا دو جهت به صورت سکوریت اجرا میشود. این سوراخ ها سرامیک را به یک عایق حرارتی بی نظیر تیدیل می کنند که از نفوذ هوای سرد یا گرم به داخل ساختمان جلوگیری می کند. انجام صحیح این مرحله بسیار حائز اهمیت است و باید توسط افراد خبره انجام شود. برای انجام چنین خدماتی از بهترین نوع پیچ که گالوانیزه نام دارد استفاده میکنیم. سازه ها زیر ساخت را می توان به صورت جوشی و یا پیچ و مهره کامل به سطح خارجی ساختمان متصل کرد.

امروزه این مهم توسط اجرای نماهای لوور الومینیومی و شیدر آلومینیومی تامین گردیده و نورگیری و تهویه طبیعی پروژه ها در شرایط مناسبی امکان پذیر گردیده است. شیدردوکی آلومینیومی، که با توجه به قابلیت نصب در زوایای مختلف با استفاده از پایه های آلومینیومی و درپوش تعبیه شده و نگهدارنده،کمک بسیار شایانی در مبحث اتلاف انرژی در کنار زیبایی بخشیدن به نمای ساختمان نموده اند. تنها عناصر فلزی اجرا شده در این سیستم، پروفیل های فلزی کمربندی ها میباشد که با توجه به وزن طرح محاسبه و در محل پوتر یا تیرهای فلزی ساختمان و براکت های آهنی که اتصال بین پروفیل های عمودی آلومینیومی و کمربندی های فلزی میباشند و توسط لاستیک های دی اکتیریکال از یکدیگر جدا میگردند، اجرا میگردد. با توجه به کنترل کلیه مراحل ساخت نمای کرتین وال (AGK)از طراحی تا اجرا و نصب توسط ابزار دقیق پروژه ساخت و اجرای نمای کرتین وال (AGK)، و همچنین ساخت شیشه به صورت همزمان انجام میگیرد، که این امر خود باعث کوتاه کردن زمان طراحی و اجرای نهایی پروژه میگردد.

دیدگاهتان را بنویسید