7 ایده‌های شیک برای نمای خارجی ساختمان شما

نوع رنگ به اندازه پالت رنگی که انتخاب میکنید مهم است. در ادامه مهم ترین مزایای اجرای نما خشک ساختمان را معرفی می کنیم. امروزه نمای خارجی ساختمان یکی از مهم ترین عوامل در خرید، قیمت گذاری و اجاره آن می باشد. نمای ساختمان ها به 5 دلیل از اهمیت بسیار بالایی برخوردار می باشد که این 5 دلیل شامل؛ شخصیت و هویت ساختمان، محافظت از ساختمان در مقابل مخاطرات و عوامل طبیعی، زیباسازی ، عایق و رعایت ضوابط می باشد. با پوشاندن چوب ها با مواد پوششی مناسب میتوان آن ها را در مقابل عوامل بیرونی و شرایط جوی گوناگون مقاوم کرد. اگرچه زیباسازی نمای خارجی ساختمان ها بسیار اهمیت دارد اما برخی از سنگهای ساختمانی برای نصب در نمای بیرونی مناسب نیستند چرا که به شدت آسیب میبینند. ویژگی های سیستم نصب سرامیک خشک: در این نوع سیستم ها به دلیل اینکه پروفیل های عمودی آلومینیومی از میان درز سرامیک ها دیده می شوند، به جهت زیبایی بیشتر این پروفیل به رنگ مشکی رنگ آمیزی می شود. در کل، اگر سازه ای با دوام ، خاص و فریبنده به جهت اجرا بر روی نمای ساختمان خود مد نظر دارید، کارشناسان ما کرتین وال را به شما پیشنهاد می کنند. This was cre ated with the he᠎lp of behsaznama C᠎ontent G enerator D emoversion᠎!

نمای خشک سرامیک

نانو شیشه فوق آبگریز، جهت آبگریز کردن نماهای شیشه ای ساختمان ها و شیشه خودرو استفاده می شود. بنابراین از از آنها برای ضد آب کردن ظروف چوبی نیز می توان استفاده نمود. رنگآمیزی نمای ساختمان با روشهای مختلفی مانند استفاده از بالابر، داربست، کار با طناب، جرثقیل و یا کلایمر انجام میشود. این از راههای مختلفی به دست میآید مانند رویکردهای طراحی، پوستهای حفره و پنجرههای مکانیکی. نماهای خارجی صورت ساختمان هستند و این بخش از ساختمان اهداف مختلفی دارد. استفاده از مواد نانو برای عایق کردن نمای ساختمان علاوه بر عدم تغییر رنگ نما و مقرون به صرفه بودن، ویژگی های فوق العاده ای نیز دارد که آن را تبدیل به بهترین عایق نمای ساختمان کرده است. ساختمان های ویلایی که معمولاً به صورت ویلا دوبلکس یا تریبلکس ساخته می شوند نیز دارای نما های فوق العادهای باید باشند که علاوه بر زیبایی بتواند ابهت ساختمان را نیز حفظ کند. Th​is ᠎da᠎ta h᠎as been gener ated ᠎by behsaznama Content G enerator᠎ Dem oversion!

قیمت مناسب: شرکت دکتر نانو تمامی محصولات خود را در داخل کشور تولید و به صورت مستقیم توسط نمایندگان رسمی خود عرضه می کند بنابراین با قیمت مناسب تری می توانید محصولات آب بندی و عایق کاری نمای ساختمان را خریداری نمایید. لازم به ذکر است که شرکت دانش بنیان دکترنانو سالها در زمینه تولید، فروش و اجرای انواع عایق های رطوبتی نانو فعالیت می کند و می تواند شما را در این زمینه کمک کند. محدودههای افقی ساختمان عبارتند از نقطه اتصال به آسمان (محدوده پایانی ساختمان) نقطه اتصال به زمین (محل نشستن ساختمان بر زمین) و پوشش ساختمان مثل بام و شیروانی. این مایع از یخ زدگی و فرو پاشی سطوح جلوگیری می کند و برای مناطقی پر باران و مرطوب بسیار مناسب می باشد. با ایده ها و تصاویر زیبای انواع نمای بیرونی ساختمانها آشنا شدید، در ادامه نیز چند نمونه جدید و مدرن نمای آپارتمان و برج را مشاهده می فرمایید که هر یک می تواند ایده مناسب و جذابی برای شما باشد.

اتصالات نمای خشک

نمای ساختمان که به انگلیسی به صورت Building Facades نوشته میشود، به نمای بیرونی ساختمان گفته میشود که بیشترین جلوه را به ساختمان میدهد؛ از این رو کلمه نما (Facade) در اصل ریشه در کلمه ایتالیایی facciata دارد. اگر در طراحی نمای بیرونی ساختمان این اصول کلی طراحی به درستی اعمال می شوند ، پایه و اساس بهترین طرح های معماری را ایجاد کرده و به ایجاد هماهنگی کمک می کنند. ولی از آنجایی که جلوه و ابهت زیادی دارد باعث می شود تا چشم ها را به خود خیره کند یکی از دلایلی که این نوع سبک معماری بسیار رایج شده و مورد استقبال قرار گرفته علاوه بر زیبایی مبحث آسیب شناسی آن می باشد. این بتن بعد از خشک شدن بین مصالح، فیلم نازک و انعطاف پذیری ایجاد مینماید که علاوه بر جلوگیری از نفوذ آب، میتواند به خوبی مانع از بروز ترکهای ناشی از نشستهای سازهای شود. علاوه بر این که زیبایی ساختمان تحت تاثیر نوع نمای آن قرار میگیرد در زیبایی و چهره شهر نیز تاثیرگذار میباشد.

هنگامی که شما این مقاله را دوست داشتید، مایل به اطلاعات بیشتری در رابطه با مطالب بشتر وب سایت خود باشید.

دیدگاهتان را بنویسید