7 راه برای تسلط بر نمای سرامیک خشک بدون عرق کردن

نسبت به خود مصالح بیرونی نما و بخش سفت کاری موجود ، می بینیم که با گذشت زمان نه چندان طولانی، سنگها جدا شده و حتی اسکوپ های سیمی نیز از افتادن آنها جلوگیری نمی کند. نیروی زلزله خواهد داشت و اگر در ابتدای طراحی ساختمان، نما بصورت خشک دیده شود با کاهش قابل توجه در وزن ساختمان، نه تنها قیمت تمام شده افزایش پیدا نمی کند بلکه با کاهش وزن اسکلت و فونداسیون در قیمت نهایی نیز تأثیر کاهنده مهمی باقی خواهد گذاشت. با اندکی تأمل درمی یابیم که اجرای نما به روش خشک می تواند تا ۵۰ درصد از زمان اجرا را کاهش دهد و حتی تأثیرات منفی دمای محیطی را به حدود صفر برساند و بخاطر عدم وجود ملات و روشهای سنتی با امکان فعال نمودن چندین جبهه کاری بطور همزمان در بخشهای بالادست و پایین کار بیش از پیش بر سرعت اجرا افزود و البته موارد دیگری مانند استفاده از اکیپ های آموزش دیده بجای نیروهای سنتی و غیر فنی و فاقد آموزش لازم در روشهای قدیمی و سنتی و همچنین استفاده از ابزار و ماشین آلات صنعتی در انجام کارها در روشهای مدرن ضمن تأثیر مستقیمی که بر زمان اجرا و جلوگیری از دوباره کاری های احتمالی خواهند داشت قطعاً در افزایش کیفیت اجرا نیز تاثیر قابل توجهی خواهد داشت.

اجرای نمای خشک سرامیک

Th is article has  been c᠎reat᠎ed by behsaznama C᠎ontent Generator D​emov​ersion !

7 نمای سرامیک خشک اشتباهات باید هرگز بسازید

در این نوع سرامیک خشک هوای موجود در تجوف یا همان سوراخها به کمک سرامیک آمده و مانند عایق از نفوذ هوای سرد یا گرم به بدنه سرامیک جلوگیری کرده و مقاومت بینظیری را برای این نما تدارک میبیند. دانش نهفته در تولید که شامل گونه های اکسترودی و پرسی بکمک دستگاههای پیشرفته است نام سرامیک خشک را برای آن برازنده نموده و عدم جذب رطوبت توسط این پانلها و امکان حذف ملات باعث شده بدون کوچکترین مشکل بتوان آنها را در ارتفاعهای زیاد و برجهای چندین طبقه با توجه به محاسبات سازهای به کاربست؛ اما نکته مهم در اینجا به خدمت گرفتن افراد متخصص و کاردان است تا مشکلات عدیدهای چون عدم زیبایی، عدم مقاومت کافی سرامیک، جدا شدگی، عدم عایق بودن، هدر رفت سرمایه، صرف زمان طولانی و… سپس این چسب را روی سطح مورد نظر ریخته و بعد از گذشت 10 دقیقه ترمیم سطح را آغاز نموده و بتن تازه را روی آن بریزید. قیمت اجرای نمای سرامیک خشک پرسلانی چیست: در کل حدوداً ۸ روش نصب سرامیک خشک داریم که هر کدام بسته به نوع ساختمان شما انتخاب می شود و باید محاسبه و سپس قیمت دقیق مشخص شود. البته از دیگر مزایای روش های خشک که تأثیر زیادی بر زمان اتمام پروژه ها دارد امکان شروع نما با فاصله ای اندک از پایان یافتن اسکلت ساختمان می باشد. This was created by behsaznama​ Content᠎ Gen​er᠎ator D emov᠎er si᠎on!

با گذشت زمان و پیشرفت تکنولوژی در صنعت ساختمان، زمان نقش اساسی و بسیار مهمی را در این صنعت ایفا می نماید و روشهایی که توسط متخصصین ساختمان طراحی و پیشنهاد شده اند همگی با این فاکتور مهم سنجیده و شاید بتوان گفت که با محک این فاکتور مهم ماندگار شده و یا از بین رفته اند. به روش صنعتی که نتیجه سالها تجربه، مطالعه و تحقیق و بررسی انواع روشهای مشابه خارجی در کشورهای مختلف می باشد در حال حاضر توسط شرکت رونین پارس با پیشینه ای بیش از 15 سال اجرا می گردد و می تواند کلید حل بسیاری از مشکلات حل نشدنی نمای انواع ساختمان ها باشد که مهندسین و متخصصین و مدیران محترم می توانند با طراحی و اجرای این روش در ساختمان ها از هر نوع سنگ، سرامیک و شیشه و غیره در هر سایز، ضخامت و رنگ استفاده نمایند. احتمالا اکنون محل زندگی بسیاری از موجودات دریایی است. سرامیک خشک برای بسیاری جالبتوجه است اما مجوف آن به علت وارداتی بودن و قیمت بالا برای بسیاری مقرونبهصرفه نیست. 1. قبور خورشیدی در کوه خواجه و کوههای پشت آن. مصرف انرژی سیستم گرمایش و تهویه هوا را تا 30% کاهش می دهد و باعث صرف جویی انرژی در فصل سرما و گرما می شود.

نمای خشک سرامیک

سبک طراحی کلاسیک آنها باعث شکوه و زیبایی منحصر بفرد ساختمان میشود. در حالی که طراحی ساختمان سلیقه شخصی است ، اما طراحی خانه یا بازسازی منافع عملی دارد که باعث ایجاد هارمونی با سایر ساختمان های اطراف می گردد و تاثیر آن در زمین بود ( نوع و شکل زمین به ویژه در اثر فرسایش و ته نشست و زلزله و غیره ) را کاهش می دهد. به خاطر داشته باشید که رعایت اصول زیبایی شناختی نما تابع عمل به الزامات وابسته ای است که در صورت عدم توجه به آن ها هیچ چیز آنگونه که می خواهید، نخواهد شد. سنگ نمای رومی از سنگ مرمر، سنگ تراورتن و سنگ گرانیت انتخاب می شود که هرکدام زیبایی فوق العاده ای به ساختمان می بخشد. در یک میدان یا چهارراه هماهنگی کنجهای ساختمان هایی که در چهار طرف آن قرار گرفته است می تواند در نمای شهری تاثیر زیبایی داشته باشد. نمایی سبک ولی در آن واحد بسیار سفت است. در این سبک نما می توان از آجر، سنگ ، گرانیت، چوب، کامپوزیت ، بتن اکسپوز و سایر مصالح ساختمانی ادامه مطلب استفاده کرد. امروزه صنعت سرامیک وارد عرصه جدیدی شده و با ارائه نمونههای منحصربهفرد معماران و مهندسان ساختمانی را به شگفتی وامیدارد.

دیدگاهتان را بنویسید