7 موفق‌ترین نمای خشک شرکت‌ها در منطقه

از طرفی عامه پسند بودن این نما با توجه به مشکلات اقتصادی موجود، باعث شده قشر متوسط و پایین برای طراحی این نما به سمت مصالحی با ظاهری شکیل و در عین حال ارزان قیمت که فاقد استانداردهای لازم است، بروند و این امر به مرور برای شهر فاجعه آفرین خواهد بود. اجرای بتن اکسپوز به صورت خشک سرعت بیشتری نسبت به روش های تر داشته و کار نهایی از مقاومت و استحکام بالایی برخوردار خواهد بود. 3- نصب روی دیوارهایی که با اجر گری کار شده و سطح صاف برای نصب براکت ها را ندارند چگونه است و پرت قضای مرده در نصب نمای خشک بر روی دیوار گری ناصاف جقدر خواهد بود ؟ در نصب سرامیک با چسب اپوکسی یا چسب طبیعی، ملات بستر باید ۲۴ ساعت یا بیشتر در دمای ۲۱ درجه سانتی گراد عمل آوری شده و پیش از نصب سرامیک باید به طور کامل خشک شده باشد. بتن اکسپوز به پنل های بتنی پیش ساخته ای گفته می شود که روی سطح نهایی کار در نمای خارجی، داخلی و یا کف استفاده شده و پس از نصب آن از هیچ مصالح و یا پوشش دیگری استفاده نمی شود.

نحوه اجرای نمای خشک ساختمان

پنجره های آلومینیومی به دلیل فرآیند ساخت و موادی که سازندگان در ساخت آنها استفاده می کنند گران تر هستند. همان نسل جدید پروفیل های آلومینیوم درب و پنجره ترمالبریک میباشد.که در انواع مقاطع مختلف تولید میشوند. ترمال بریک پلی آمیدی در حال حاضر به طور مکانیکی به مقاطع قاب متصل می شود تا سختی و استحکام قاب را حفظ کند. ویژگی ترمال بریک در پنجره های آلومینیومی سبب بهره وری انرژی در ساختمان می شود. قاب های پنجره یو پی وی سی محبوب تر و مرسومتر از آلومینیوم هستند و به صورت گسترده ای در دسترس قرار دارند. دوام و ماندگاری این نوع از پنجره ها بالاست و دارای طول عمر بالایی دارند. آجر به دلیل ارزان بودن، اجرای سریع, نما ثبات رنگی و تولید آسان یکی از پرکاربرد ترین و قدیمی ترین متریال ها در طراحی نمای ساختمان است.آجر به راحتی میتواند در ترکیب با معماری مدرن قرار بگیرد و حس گرمی و صمیمیست را به محیط بیافزاید. کیفیت انجام زیر سازی، در اجرای سنگ کاری اصولی، اهمیت زیادی داره. پنجره اختصاصی این مجتمع از بیلت فابریک تولید میشود زیرا یکی دیگر از نکاتی که در تولید پروفیل آلومینیوم صنعتی نقش مهمی دارد این است که کیفیت بیلت آلومینیوم آن برای پروفیل آلومینیوم پنجره بالا باشد.

نمای خشک در مشهد

قاب به دو نیمه تقسیم می شود و توسط پلیمری که پلی اورتان نام دارد و بین دو مقطع قاب قرار می گیرد تا ترمال بریک را ایجاد کند، به هم متصل می شوند. اگر شما به دنبال پنجره های مناسبی برای خانه یتان هستید، ممکن است بین پنجره یو پی وی سی و یا پنجره های آلومینیومی ترمال برک که به طور خاص طراحی شده اند، مردد باشید. آلومینیوم در بسیاری از موارد مصالح مناسبی برای ساخت در و پنجره محسوب می شود: آلومینیوم فوق العاده قوی، سبک، مقاوم در برابر آب و هوا است و در طول حیات قابل قبول خود، نسبت به مصالح دیگر نیاز کمتری به حفظ و نگهداری دارد. این پنجره ها را می توان برای هر ساختمانی که نیاز به عایق بندی حرارتی مناسبی دارد، به کار برد. این روکش ها برای بازتاباندن انرژی حرارتی به خانه یا خارج خانه طراحی شده اند. روکش های پوششی با طیف وسیعی از رنگ برای این نوع پنجره های دوجداره موجود است(پروفیل ها می تواند با روکش های با دوام در برابر شرایط جوی مختلف و در برابر آسیب های uv و خوردگی نمک مقابله کند. این به آن دلیل است که به دلیل فرهنگ غنی و اصالت ما ایرانی ها اجرای این گونه نما های سنتی آرامش خاصی را برای ما تداعی خواهد کرد.  Art icle h as  been c​reated by GSA  Conte​nt Gen erator ᠎DEMO!

روش اجرای نمای خشک

هر چند هر یک از این شیوه ها دارای مزایا و معایب خاصی نیز می باشند ولی استفاده از روش آجر نمای خشک به دلیل استحکام بیشتر و استفاده از انواع پیچ و رول پلاک فلزی، مهندسی تر است. به طور کلی استفاده از فصای سبز در بام برای زیبا کردن طراحی نما ، امری روتین و پر تکرار است. به همین دلیل است خواص هدایت حرارتی آلومینیوم اهمیت بیشتری پیدا می کند و بهبود مقاومت حرارتی در پنجره آلومینیومی در طراحی و حفظ انرژی در داخل ساختمان امری بدیهی است. در واقع ایده پنجره آلومینیومی ترمال بریک مشابه واحدهای شیشه های دو جداره است؛ ایجاد یک سد حرارتی برای مقابله با اتلاف حرارت که با استفاده از ماده ای با هدایت حرارتی پایین در سیستم اتفاق می افتد. همچنین میتوان از سایر مصالح جدا کننده مانند رنگ قیری برای پوشش سطوح آلومینیومی که ممکن است در تماس با سایر مصالح قرار گیرند، استفاده کرد. با وجود نقص ساختاری که در درها و پنجره های آلومینیومی وجود داشت، این نقص به سرعت با بکارگیری مواد و مصالح ترمال بریک یا گرمابند حل شده است.

دیدگاهتان را بنویسید