8 میان‌بر برای اجرای نما که می‌گیرد نتیجه در سند منجر شود

در این مناطق باید از مصالحی استفاده کرد که انتقال حرارت در آن به کندی انجام شود، از این رو استفاده از آجر نما نسوز در این مناطق به علت داشتن ظرفیت حرارتی بالا در نمای ساختمان ها استفاده می شود، زیرا آجر نسوز در روز گرما را در خود ذخیره می کند و در شب هنگام سردی هوا، آن را به محیط منتقل می کند. ساختار ظریف این اسلب بر روی رنگ پایه سفید، لونار را به رنگ مد روز تبدیل می­کند. این اسلب با رنگهای تیره و ساختار فرسودهاش، خصوصیات طیف طراحی صنعتی را به گونه­ای دیگر و با نشان دادن نوآورانهترین و شیکترین جنبه­های آن نمایش می­دهد. بافت مات و رنگ خاکستری آن با هر نوع متریالی ست می­کند و آن را برای هر کاربردی مناسب می­سازد. ظاهر این اسلب که به لطف وجود رگه­های خاکستری و سایه­رنگ­های گرم از نظر زیبایی شناسی دلچسب است، روکش مات صافی دارد که آن را برای مدرن ترین فضاهای امروزی ایده آل می­سازد.

نمای خشک با سرامیک

برخی از انواع سنگ نما تراوتن قابلیت استفاده در تمامی شرایط آب و هوایی را دارند و میتوان از سردترین منطقه تا گرم ترین نقطه از آن ها بهره گیری نمود. مجموعه صنعتی دکتون برای یادآوری ظاهر فلز و سنگ در مراحل سالخوردگی آن ایجاد شده است: فرآیندهای آلی که در غنای اکسیداسیون و تصویر بلوغ سنگ منعکس می شود. دکتون اوریکس، سیمانی فرسوده است که زیبایی صنعتیش با حس آهنی، سرد و شکسته بودن شکل پیدا می­کند. کرتا با الهام از کفپوش های سیمانی کلاسیک تولید شده است. برای اینکه بتوانیم نمای زیبایی داشته باشیم از سطح نمای سیمانی میتوانیم از رنگ آمیزی نما کمک بگیریم. تعداد و حجم یراق آلات و قیمت یراق سرامیک معمولا برای یک عدد تایل سرامیک انجام میشود و میانگین آن به عنوان شاخص محاسبه کل نما بکار میرود. ظاهر زیبای رنگ­های گرم، نشان دهنده آغاز فرآیند اکسیداسیون یک ماده است. دکتون رادیوم، با ظاهر یک صفحه فولادی زنگ زده و تجزیه شده با اسید، زیبایی خاصی دارد که به بهترین شکل، حس گرم رنگ های نارنجی و قهوه­ای را با حال و هوای خنک رنگ­های مایل به آبی و سبز ترکیب می­کند.

نما های خشک

Da​ta h as been c​reated  wi᠎th G SA ᠎Co​ntent Gene​rator DE᠎MO​.

نمای خشک مدرن

تحت شرایط تولید پایدار، دکتون رادیوم تا 80 درصد از مواد بازیافتی تولید می­شود. به گزارش اخبار ساختمان، موارد بسیار زیادی را در طراحی و انتخاب یک نمای اصولی باید در نظر داشت از جمله زیبایی نما، مصالح مورد نیاز برای اجرای نما، هزینه های پروژه، دوام و پایداری نما، نحوه و زمان اجرا. شرکت آلکام ویستا از سال ۱۳۸۴ در زمینه تهیه و تأمین مصالح نوین نمای ساختمان، مشاوره ، طراحی و اجرای انواع نماهای نوین ساختمانی همگام با استانداردهای اروپایی و با ایجاد ارتباطات گسترده با مشاورین معظم اروپایی و معرفی مصالح روز نما، به عنوان دپارتمان تخصصی نمای ساختمان فعالیت می نماید. اسلب­های دکتون با استفاده از فناوری زینترینگ ذره­ای تولید می شوند؛ فرآیندی که شامل یک ورژن تسریعشده از تغییرات دگرگونی است که برای سنگهای طبیعی در طی هزاران سال در معرض فشار و دمای بالا اتفاق می­افتد. تریلیوم که 80 درصد آن از مواد بازیافتی ساخته شده است، در سال 2016 متولد و به اولین رنگ زیست محیطی دکتون تبدیل شد. اسلب نما دکتون برای محیطهای بیرونی و داخلی مناسب بوده و برای استفاده در آشپزخانهها، حمامها، نماها، دیوارها و سنگفرش پیاده­روهای پر رفت و آمد ایدهآل هستند.

طرح سنگ و چوب نوعی معماری ساختمانی است که میتوان در نمای بیرونی ساختمان و ویلا، سطح دیوار،آلاچیق و… از آنجا که نمای یک ساختمان همواره در پیش چشم مشتریان و شهروندان قرار دارد به نوعی نشان دهنده هویت و سبک معماری آن شهر نیز به حساب میآید. معماری قم، شکل خاصی از معماری مناطق کویری است. جالب است بدانید طی تحقیقاتی که توسط تیم سنگاج صورت گرفته است، امروزه حدود ۶۰ درصد از کسانیکه در حال ساخت و یا خرید ملک هستند تمایل به اجرای نمای ساختمانی خود به شکل سنتی را دارند. همچنین درب و پنجرههایی که از نوع آلومینیوم ساده بودند، عایق صوتی هم نبودند و در حال حاضر به هیچ وجه برای ساختمانها در شهرهای بزرگ و شلوغ، مناسب نیستند. در این اقلیم شاهد دو نوع آب و هوا ، شامل آب و هوای بیابانی و آب و هوای نیمه بیابانی هستیم، از جمله شهرهای که در مناطق نیمه بیابانی هستند می توان به شهر های اصفهان، شیراز، مشهد، تهران، نواحی شمالی کرمان و نواحی جنوبی سمنان اشاره کرد.

اگر شما این مقاله را تحسین می کنید، مایلید اطلاعات بیشتری در مورد کلیک کنید بدست آورید به سایت ما مراجعه کنید.

دیدگاهتان را بنویسید