8 نکات از یک نمای خشک Professional

در حال حاضر نماسازی اکثر ساختمان های مدرن با ورق های رنگارنگ کامپوزیت صورت می گیرد زیرا زیبایی این نما فوق العاده است اما قیمت بالا یکی از معایب نمای کامپوزیت است. حال اگر در شهر و استان شما سنگبری وجود نداشته باشد باید به اینترنت مراجعه کرده و مستقیم از اصفهان که مرجع سنگ ایران می باشد خرید کنید. اما در عین حال بر اساس ترکیبی از اجزا مختلف بر حسب عملکرد، ابعاد و مصالحشان شخصیت خاص خود را دارد. می توانید ارتفاع دیوار مرکب را بر اساس نیاز خود نهایی کنید. باشد. پنجرهها همواره با دیگر عناصر دیوار، سطوح باز و بسته، تیره وروشن، صاف و ناهموار را بوجود می آورند. از دیگر انواع سنگ هایی که در طی قرن اخیر تا به امروز از کاربری فراوانی در نماسازی داخلی و خارجی ساختمان برخوردار بوده، سنگ نما چینی میباشد. چنانچه به نمای هر ساختمان بدون در نظر گرفتن نمای دیگر بناهای شهر توجه شود، همگونی، پیوستگی و زیبایی منظر شهر از بین میرود. Art icle has been gen᠎erated by GSA C᠎ontent᠎ Gen erat or​ D emoversi᠎on .

های آجری را می توان ایجاد کرد.

عمر مفید نمای خشک حداقل دو برابر نمای سنتی است. امروز از هر دو متریال استفاده میشود. خرید سنگ گرانیت را که یکی از محکم ترین و مقاوم ترین سنگ های ساختمانی است میتوان به منظور استفاده در نمای داخلی و هم قابل استفاده در نمای خارجی ساختمان میباشد. رنگآمیزی نمای آجری سبب جلوگیری از نفوذ رطوبت به داخل آجر شده و از شورهزدگی و فرسودگی آجر جلوگیری میکند. برای توسعه المان های طراحی نما به منظور ایجاد زیبایی و کنترل نور و شرایط جوی انواع نماهای پرده ای بخصوص در نماهای آجری را می توان ایجاد کرد. در رابطه با مسکن تعاونی شرایط بدتری وجود دارد. فرمولاسیون رنگ دیوار بیرونی ساختمان باید بهگونهای باشد که متناسب با شرایط جوی منطقه تهیه شود. البته باید توجه داشت که به جهت اینکه این بست ها در معرض عوامل جوی قرار دارند، می بایست از رنگ های پایدار در برابر عوامل جوی استفاده شود.

شرکت های نمای خشک

سنگ های چینی دارای مقاومت بالایی در برابر عوامل جوی بوده و به دلیل استحکام بالایی که دارند از آن ها حتی در ساخت پلکان و کف فرش نیز بهره گیری میشود. می توان بهره برد. “قرار معماری” فرصت کارگاهی رایگان جهت آموزش تخصص اجرایی – عملی، به منظور افزایش مهارت دانشجویان رشته ی معماری و مرمت در تمام مقاطع و علاقه مندان به رشته ی معماری می باشد. کاهش وزن و حجم اسکلت و فونداسیون ۸۰ کیلوگرم از وزن به ازای هر مترمربع از سطح نمای اجرا شده نسبت به روش دوغابی که تأثیر زیادی بر کاهش – کاهش حدود ۱۰۰ نیروی زلزله خواهد داشت و اگر در ابتدای طراحی ساختمان، نما بصورت خشک دیده شود با کاهش قابل توجه در وزن ساختمان، نه تنها قیمت تمام شده افزایش پیدا نمی کند بلکه با کاهش وزن اسکلت و فونداسیون در قیمت نهایی نیز تأثیر کاهنده مهمی باقی خواهد گذاشت. ​Th᠎is content was c reated ​wi th G᠎SA C᠎on tent᠎ G​en​erator  Demov er᠎sion.

در انواع نما که از مصالح متعدد با ضریب انبساط و انقباض متفاوت استفاده میشود، احتمال جدا شدن مصالح رویه نما از سطح زیرین وجود دارد که خطرات جبرانناپذیری را در صورت سقوط در پی خواهد داشت. عایق حرارتی: اولین مورد عایق حرارتی است که نقش بسیار مهمی را در نمای ساختمان دارد، باید از مواد و متریالی استفاده شود که ضریب انتقال گرما و سرمای مناسبی داشته باشد.که انواع مختلف متریالهای ساختمان عملکرد متفاوتی در عایق بودن و اتلاف انرژی دارند. این نوع سنگ نما به سبب جنس آهکی و متخلخلی که دارد، ملات را در داخل بافت خود جذب کرده و کاملا به بدنه ساختمان میچسبد. میتوانند همگن باشند چون با استفاده از زبانی مشترک روی بدنه اجزا شهر اجرا می شوند و اما از آنجا که هر کدام از این فضاها به کمک این زبان، مقاصد و نیازهای خود را بیان میکند، ناهمگن هستند. معماری به طور کلی این نیاز را از طریق سازماندهی فضایی و بیان صوری، برآورده میسازد. امروزه برخی از نویسندگانی که به این موضوع میپردازند، حتی مدعیاند که جنبش مدرن حکم نوعی «کلاف سردرگم» را دارد؛ آنان اظهار میدارند که معماران مدرن در عالم واقع «ایدیولوژی» مشترکی نداشتند و به طریق اولی معماری مدرن نمیتوانست اصولاً وجود داشته باشد.

نگاه کن مادر، می‌توانید واقعا یک کسب‌وکار با مصالح نمای خشک ساخت

اگر شما این مقاله را تحسین می کنید، مایلید اطلاعات بیشتری در مورد فروش تجهیزات نمای خشک بدست آورید به سایت ما مراجعه کنید.

دیدگاهتان را بنویسید