8 و نیم بسیار ساده چیزها می توانید انجام دهید برای صرفه جویی اجرای نمای خشک سرامیک

هستند لک میشوند و به مرور زمان، رسوبات محلول در آب تبدیل به جرم شده و این امر به مرور باعث کدر و تیره شدن سطح کاشی میشود که حتی با شست و شوی مداوم نیز از بین نمیرود. در سرامیک خشک برخلاف نمای ملاتی از ملات استفاده نمیشود؛ در نتیجه سطح رویه نمای ساختمان بهوسیله اتصالات فلزی به ساختمان متصل میشود. که همه از عوامل ماندن آب در نما و عدم عایق بندی و آب بندی نمای ساختمان می باشد. تولید آجر لفتون یا به عبارتی آجر سفال عایق دار تحول عظیمی در صنعت ساختمان ایجاد کرده است. در فرهنگ واژهها نما به معنای صورت ظاهری هر چیزی و هر آنچه که در معرض دید و در برابر چشمان ما قرار میگیرد تعریف شده و در کل منظره خارجی بنا و عمارت، قسمت خارجی ساختمان و نماسازی و روسازی از اقداماتی است که هر معماری برای ساختمان خود انجام منبع میدهد.

نمای سرامیک خشک

مناطق مسکونی موجب اغتشاش دید (آلودگی نوری) میشود. در این روش فاصله مولکولی توسط تکنولوژی نانو به کمتر از ۹-۱۰ میرسد، به این خاطر آلودگی های محیطی از قبیل گردوغبار و ذرات روغنی معلق در فضا جذب نما نمی شود. کارخانه آجر البرز نما در سال 1379 با مساحت کاربری 7000 متر مربع با بهره گیری از کادر متخصص و با بکارگیری تجهیزات و ماشین آلات پیشرفته فعالیت خود را در صنعت آجر آغاز نمود. بازار کشور عزیزمان را از آن خود نموده، و با دریافت گواهینامه کاربردی علامت استاندارد ملی ایران، گواهینامه ISO 14001:2004، گواهینامه ISO 9001:2008 گامی مهم در عرصه تولید آجرنما بردارد. نمای کلاسیک یا رومی ساختمان، برگرفته از معماری کلاسیک رومی و یونانی است. هزینه تمام شده کمتر ، ترمیم قسمت های آسیب دیده یا سرامیک های. در روش نمایان ابتدا زیرسازی آهنی به صورت عمودی و افقی بر روی نمای ساختمان اجرا می شود سپس سرامیک ها به وسیله کلیپس هایی بر روی نمای نصب می شوند. سالهای پی در پی است که اجرای نما در داخل و خارج ساختمان توسط افراد فاقد آموزشهای لازم با مصالح سنتی نظیر: ملات ماسه و سیمان انجام میگیرد که علاوه بر اضافه بار بر ساختمان که با توجه به اهمیت مقاوم بودن ساختمانها در برابر نیروی قوی زلزله و رابطه مستقیم نیروی جانبی زلزله با وزن ساختمانها، با توجه به تفاوت ضریب انتقال حرارتی و همچنین متفاوت بودن میزان انبساط و انقباض قسمت ملات پشت سنگ یا سرامیک و… Data has be en gen er at​ed with the help of behsaznama Con​te​nt G​ener at or D emover​sion᠎!

این واحد تولیدی در راستای طرح توسعه خود آجرهای رنگی از جنس شیل را نیز به تولیدات خود اضافه کرده و در رنگ ها و سایزهای متنوع روانه بازار نموده است همچنین در زمینه تولید انواع آجر نمای کارتنی در ابعاد مختلف فعالیت می کند. سیستم نما بخش مهمی از یک ساختمان مسکونی است که شامل عوامل متعددی از جمله شیک بودن، مدرن بودن، آرامش، عایق بودن صدا و حرارت و ایمنی می باشد و از اتلاف انرژی در ساختمان جلوگیری می کند و همچنین نمای ساختمان باید به گونه ای طراحی شود که با وجود حفاظت از محیط داخلی، به خوبی با محیط داخلی ارتباط برقرار کند که در این حالت به نمای خشک می رسیم وبه بررسی این نوع نما می پردازیم .در اجرای نمای خشک به منظور اتصال پوشش نما به ساختمان به جای دوغاب و ملات سیمانی از اتصالات مکانیکی استفاده می کنند. اجرای نمای خشک نمایان دارای سرعت نصب بالاتری است و در آن اتصالات نمایان است. یکی از مهمترین و ضروری ترین مواردی که باید در هنگام خرید سنگ ساختمانی اعم از سنگ امپرادور کاپوچینو مورد توجه قرار گیرد این است که سنگ مورد نیاز دارای ترک نباشد. Art icle w᠎as creat ed  by behsaznama C on tent Genera tor  DEMO .

طبق مستندات تاریخی مثلا در دوران ساسانیان به دستور یزد گرد اول پادگان نظامی آموزشی به دست تولید کننده های خشت آجری در این شهر ساخته شده که بعدها مشابه این پادگان در شهر مرو و گرگان و تیسفون بنا گردیده و بعدا در دوره دیلمیان این بناها بدست معماران اصفهانی زیادتر شد تا در دوره سلجوقی به یکباره بدست طغرل سلجوقی به ویرانه ای تبدیل شد.بعد از آن در دوران ملک شاه و وزیر با تدبیرش خواجه نظام الملک طوسی شهر را مجددا بازسازی و به اوج شکوه خودش رسید. از جمله امتیازات این کارخانه گوناگونی محصولات (در رنگ، جنس آجرنما و ابعاد گوناگون) می باشد. امروزه از آجرهای قزاقی در نماهای مدرن و پست مدرن با ظاهر لوکس نیز استفاده می گردد. برای مثال، مواد طبیعی مثل چوب، تأثیر مثبتی روی انسان دارد و باعث آرامش در بیننده میشود. استان اصفهان و مخصوصا شهر اصفهان از لحاظ مصالح ساختمانی قدمت دیرینه دارد و این مسئله به زمان قبل از اسلام ، یعنی زمان دولتهای مثل دولت هخامنشی و دوران ساسانیان باز می گردد .در این دوران آجرهای خشتی در اصفهان تولید گردیده و حتی به سایرشهرهای ایران زمین ارسال می شود. این کارخانه آماده همکاری و دریافت سفارشات از تمام شهر های کشور عزیزمان ایران می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید