8 پیشنهادات از یک نمای خشک Professional

تیم مهندسین بناباما با سال ها تجربه و تخصص آماده طراحی نما ساختمان شما می باشد. فروشگاه اینترنتی ایران ایمارت پلتفرم جامع محصولات شیمیایی ساختمان و مواد اولیه شیمیایی ایران همزمان عضو انجمن تولید کنندگان شیمی ساختمان و انجمن بتن ایران ، دارای مجوز اتحادیه مواد شیمیایی ، به عنوان اصلی ترین فروشگاه اینترنتی تخصصی در حوزه محصولات شیمیایی و ساختمانی ایران از سال 1397 ، با رسالت مشتری محوری ، قراردادهای بسیار سخت گیرانه با تولید کنندگان شناخته شده دارای پروانه بهره بردای و یا شرکت های دانش بنیان منعقد نموده و با رعایت ضمانت بازگشت وجه و مرجوعی کالا و تضمین اصالت محصول ، رتبه بندی کیفیت، بسته بندی و ارسال به موقع ، موفق به همراهی بیش از 53 کارخانه تولیدی کشور گردیده و در این مدت کوتاه به بزرگ ترین فروشگاه اینترنتی تخصصی در حوزه شیمی ساختمان ، مواد اولیه شیمیایی ، رنگ ها و قطعات بتنی ایران تبدیل شده است .

نمای ساختمان مناطق گرم و خشک

در شستشوی نما با طناب علاوه بر پاکسازی و زیبایی ظاهر ساختمان باید به نوع و جنس سنگ نما توجه گردد تا مشخص شود از کدوم دستگاه سندبلاست یا واترجت استفاده گردد. علاوه بر تمامی این موارد، بتن در برابر بسیاری از شرایط جوی و آب و هوایی، مقاومت بی نظیری از خود نشان میدهد. ایران ایمارت علاوه بر ایران در کشور های عراق ، افغانستان و آذربایجان نیز دارای خریداران ثابت می باشد . پس از نصب این شیروانی ها، روی پشت بام منازل، از رنگ نما برای رنگ کردن آن استفاده می شود که معمولا و در بیشتر موارد با اسپری های معمولی انجام می شود. تنوع متریال برای اجرای نمای خشک بسیار گسترده است و از مصالحی مانند: انواع سنگ, آجر, چوب,فلز, کامپوزیت,شیشه و موارد دیگر می توان استفاده نمود. حجم متراژ این پروژه به تفکیک شامل نمای سرامیک خشک به متراژ 1137 مترمربع ، نمای کرتین وال حدود 640 مترمربع و نمای ورق کامپوزیت به متراژ 2560 مترمربع می باشد. هم چنین برای دریافت مشاوره فنی و تخصصی و اعلام نیاز جهت بازدید رایگان از پروژه تنها با یک تماس می توانید از تجربه و تخصص ما به بهترین نحو در اجرای پروژه های خود اعم از کف سازی های صنعتی ، کفپوش های اپوکسی ، کفسازی های سیمانی و بتنی ، بتن با الیاف فلزی ، بتن با الیاف شیشه ، بتن با الیاف پلی پروپیلن، بتن با الیاف پلیمری سنتتیک و هاردنر بتن استفاده نمایید . Post w​as g​ener᠎at᠎ed  by behsaznama Con᠎te​nt G enerat​or D᠎em ov er​sion᠎!

کاهش حدود 60 درصد از وزن به ازای هر مترمربع از سطح نمای اجرا شده نسبت به روش دوغابی که تأثیر زیادی بر کاهش نیروی ویران کننده زلزله خواهد داشت و اگر در اول کار طراحی ساختمان، نمای ساختمان بصورت نمای خشک دیده شود با کاهش قابل توجه در وزن ساختمان، نه تنها قیمت تمام شده افزایش پیدا نمی کند بلکه با کاهش وزن اسکلت و فونداسیون در قیمت تمام شده نیز تأثیر کاهنده قابل توجهی باقی می گذارد. مواد اولیه بتن نه تنها در همه جای دنیا یافت میشود، بلکه میتوان شکل و فرم دلخواه را برای آن به وجود آورد. در اجرای بتن های اکسپوز مانند همه عملیات های اجرایی با وجود لحاظ تمهیدات و سختگیری ها امکان ایجاد اشکالات وجوددارد. ایجاد خط تقارن عمودی در نمای ساختمان زیبایی خاص به آن می بخشد. بتن اکسپوز یا بتن نما exposed concreteبه پنل های پیش ساخته ی بتنی گفته می شود که امروزه در طرح ها و ابعاد مختلف برای کاربر های متنوع طراحی و تولید می شود.

ممکن است یک بخش یا ستون بصورت عرضی و دیگری بصورت طولی چیده شود، بستگی به سلیقه معمار دارد. مواد اولیه بتن اکسپوز و بتن معمولی یکی است و تنها تفاوتی که میان آنها وجود دارد، مواد افزودنی و پر کنندهای است که به بتن اکسپوز اضافه میشود. زمانی که این مواد با یکدیگر مخلوط شوند، یک ماده ساختمانی ایجاد میگردد که با سپریشدن زمان سخت خواهد شد. این مسئله منجر به افزایش هزینه برای ساکنین خواهد شد. احتمالا از اتاق شاه نشین جهت پذیرایی و ملاقات افراد با بیگلربیگی استفاده می شد و اتاق های اطراف و طبقه فوقانی آن، فضای استراحت بودند. بتن اکسپوز یا بتن نما به پنل های پیش ساخته بتنی گفته می شود که روی سطح نهایی کار در نمای خارجی، داخلی و یا کف استفاده می شود بدین معنی که پس از نصب پنل، از پوشش یا مصالح دیگری استفاده نمی شود لذا کیفیت و سطح ظاهری آن مهم است.

اگر شما هر گونه سوالی در رابطه با کجا و نحوه استفاده از دتایل نمای خشک دارید، می توانید با ما در صفحه وب تماس بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید