9 راه‌هایی که توییتر بدون اطلاع من، نمای خشک فلزی من را نابود کرد

هر طراح و یا سازنده و یا بساز-بفروشی به خوبی می داند برای فروش ساختمان ویلایی و بنای خود، یک عامل و برگ برنده بسیار مهم در اختیار دارد که چنانچه آن برگ را به درستی خرج نماید، فروش ملک ویلایی به سرعت و به راحتی آب خوردن خواهد بود و آن برگ برنده چیزی نیست جز ظاهر و نمای بیرونی ساختمان ویلایی در نتیجه به شدت و با تمام توان ابتدا سعی دارند بهترین نما و ظاهر را ایجاد کرده سپس انرژی خود را در داخل صرف نمایند. به جرات میتوان گفت بهترین آجر برای عایق صوت تایلهای طرح چوب هستند. 4)نمای ترموود : ترموود یک نوع چوب فراوری شده می باشد که بسیار مقاوم است برای استفاده در نمای ویلا ها بسیار مفید می باشد و حتی می توان از در داخل ساختمان نیز استفاده کرد و نصب اسان و سریعی دارد و قابلیت ترکیب با مصالح دیگر را نیز دارا می باشد و برای نمای ساختمان مسکونی همکف و ویلایی بسیار مناسب است. البته افراد کمی پیدا می شوند که قادر به زندگی در چنین فضاهای لوکس و شیکی هستند اما خوب است از تغییرات گسترده ای که در طراحی داخلی و خارجی این بناهای لوکس افتاده اطلاعات کسب کنیم زیرا با این کار قادر خواهیم بود از جنبه های مفید آنها الهام گیری کنیم.

فیلم اجرای نمای خشک

در نتیجه می بایستی نسبت به نمای بیرونی ساختمان ویلایی دقت و توجه بسیار بالایی داشت زیرا نمای ساختمان باعث زیبایی ساختمان و همچنین هماهنگی با دکوراسیون داخل ساختمان خواهد شد. نمای این ویلا به سبک مدرن و صنعتی طراحی شده زیرا در نمای ویلا، بتن و شیشه که نمایانگر سبک صنعتی هستند کاملا خودنمایی می کند. مساحت این ویلا حدود 500 متر مربع است و در سال 1389 توسط دو طراح هوشمند و خلاق ایرانی به نام های ماکان رحمانیان و کامران هیراتی طراحی و اجرا شده است. چنین ساختمان های ویلایی حتی اگر در داخل از بهترین و برترین دکوراسیون و معماری داخلی به کمک برترین طراح ها استفاده نمایند، از آنجایی که نمای بیرونی ساختمان ضعیف است، تاثیر آنچنانی بر روی بیننده و میهمان ها نخواهد گذاشت. جالب است بدانید این ویلا برای یک فیزیکدان ساخته شده و در سال 94 در رتبه دوم بهترین پروژه ساختمان مسکونی ایران قرار گرفت. این ویلا با نمای بسیار جالبش مورد توجه بسیاری از سایت ها و ژورنال های اینترنتی قرار گرفت در حالی که چیزی نزدیک به 6 سال از اجرای این طرح می گذرد اما بازهم جذابیت خود را حفظ کرده است. معماری کلاسیک یونان در قرن 4 و 5 تکامل پیدا کرد و با توجه به کشورگشایی ها و تسلط دو تمدن روم و یونان بر بیشتر نقاط دنیا، کشورهای بسیاری از فرهنگ و معماری یونانی و رومی تاثیر پذیرفتند.

بهره مندی از نیروی کار حرفه ای و متخصص، استفاده از ماشین آلات منطبق بر استاندارد روز دنیا و نوع پروسه تولید می تواند تضمینی برای ساخت یک پنجره آلومینیومی نرمال با کیفیت باشد. ظاهر این سیستم نیز مانند سیستم فاوتون است که طی آن کلیپسهابه گونهای به پروفیلهای رانر آلومینیومی متصل میشوند که سرامیک در داخل لبه نگهدارنده آنها قرار گرفته و توسط آنها مهار می شود. منطقه ای که ویلا در آن ساخته شده در روستای کردان، یکی از مناطق خوش آب و هوای نزدیک تهران است و در استان البرز قرار گرفته. از مرکز ایران به غرب میایم تا به ویلای بسیار زیبای شمس در نزدیکی شهر ساوه در فاصله 70 کیلومتری تهران برسیم. ویلای بسیار شیک و مدرن زیر در شهر زیتون واقع در 10 کیلومتری شهر تاریخی اصفهان قرار دارد و در سال 1394 پروژه ساخت آن به اتمام رسید. ویلای مدرنی که در شکل زیر مشاهده می فرمایید بنام ویلای کیانی شناخته می شود و در شهر محمد شهر کرج قرار گرفته است. ویلای مکعبی زیر یکی از زیباترین و در عین حال پیچیده ترین نماهای طراحی شده در داخل کشور می باشد، این ویلا در سال 92 و توسط تیم طراحی علیرضا تغابنی، از معماران مشهور و بنام ایران است.

نمای خشک سرامیک

This c​onte᠎nt has been cre​ated wi th behsaznama Content G​enerat᠎or DEMO!

2) نمای سنگی : نمای سنگی از پرطرفدار ترین نماها می باشد و هزینه ی بالاتری نسبت به اجری دارد . شیشه معمولا در نمای این ساختمان ها نقش بسیار مهمی ایفا می کند، در کنار شیشه نیز مصالحی از قبیل، سنگ مرمر، بتن و فلز نیز به وفور دیده می شود. این موضوع ریشه در این دارد که معمولا سازندههای این مدل، دو فر را در فضایی به اندازه ۱۲ سانتیمتر بلندتر از یک فر تکی پیاده میکنند. کامپوزیتها یک کلاس منحصر به فرد از مواد هستند که از ترکیب دو یا چند ماده جداگانه تشکیل شدهاند که ماده حاصل نسبت به هر کدام از اجزاء تشکیلدهنده استحکام و دوام بیشتری دارد. 1) نمای اجری : نمای اجری جزو نماهای پرکاربرد می باشد که هزینه ی مناسبی دارد و به عنوان یک عایق حرارتی بسیار خوب عمل میکند به همین علت طرفداران زیادی دارد ، نمای اجری اصولا جزو نماهای کلاسیک می باشد و از سیمان ، ماسه درست میشود . جزو نماهای لوکس و مدرن می باشد که تنوع بالای رنگی و جنسی دارد که بسیار بیشتر از نمای اجری می باشد و دلیل محبوبیت ان مدرن بودن و تنوع بالای ان می باشد.

نمای ساختمان مناطق گرم و خشک

Th᠎is h᠎as been generat​ed by behsaznama Conte nt G en er​ator​ Dem​ov᠎ersi on .

سنگ نمای خشک آزمایش ما می‌توانیم همه آموزش از

اگر دوست دارید این نوشتار را داشته باشید و مایل به دریافت اطلاعات بسیار بیشتر در مورد شرکت طراح و مجری نمای خشک لطفا به بازدید از وب سایت ما.

دیدگاهتان را بنویسید