9 مرحله راهنماها برای اجرای بتن اکسپوز

در واقع روش های بسیار مختلفی برای پیاده سازی نما در صنعت ساخت و ساز موجود است که هر کدام به شیوه خاصی اجرا می­گردند و از ویژگی های متفاوتی برخوردار می­باشند. قالب ها می بایست کاملا روغن کاری شده و به روش اصولی درزبندی شوند. ترازبندی صحیح و مهار قالب ها توسط رامکا و بولت نیز از دیگر نکات مهم اجرایی پانل های بتنی اکسپوز هستند. در این پروژه ها تمامی مراحل ساخت و اجرا از جمله؛ قالب گیری و ترکیبات مواد در محل اجرای پروژه انجام می شود. آنچه رعایت آن در این سبک الزامی است، اصول زیبایی است. در انتخاب مصالح برای نما نباید تنها ظاهر و زیبایی را مد نظر قرار داد. روش گرانی به حساب می­آید؛ درست است که هزینه ها را کاهش می­دهد اما اجرای این روش به خودی خود گران است. فراموش نشود که جهت پیادهسازی این روش اجرای نمای آجری ابتدا باید “پلاستر سیمانی” روی دیواری که محل نصب آجر است، اجرا گردد.

درباره نمای خشک

᠎This was gener ated with t᠎he help of behsaznama Con te nt G en er​at​or  Demover᠎sion.

بعبارت کلی؛بتن اکسپوز به بتنی گفته می شود که سطح نهایی کار است و چیزی روی آن قرار نمی گیرد و در واقع نمای ما را بتن تشکیل می دهد. امروزه زیبایی و نوع طراحی نمای ساختمان نشانگر درجه کار ، نوع فعالیت و حتی نحوه تفکر ، ایده ها و دیدگاه های مدیران آن نهاد و سازمان است. بستگی دارد. ساخت ترموود در شیراز و اجرای نمای چوب ساختمان یکی از طرحهای مدرن و فوق العاده زیبایی است که انطباق قابل توجهی با متریال های طبیعی همچون بتن نما را داراست. نما های سنتی ، نما های تهویه شونده و نماهای دوپوسته شیشه ای ، با ملاحظه بیشترین متریال مورد استفاده در هر گروه ، به طوری که مصالح نما و سیستم های انتخابی برای هر کدام از اینها را مورد بررسی کردیم. تجهیزات نما خشک مصالح خشک سنگ ورق کامپوزیت شیشه کاشی اجر سفالین سرامیک خشک گیره و چسب می باشد که شرکتهای نما خشک از ان استفاده می کنند. Conte nt w​as creat᠎ed  by behsaznama Conte​nt Ge​ne​ra​to​r DE MO​.

ویژگیهای عنوان شده برای هر یک از مصالح نما متفاوت است. اینکه طراح به چه شکل بتواند یک نمای زیبا و جذاب با هویت ایرانی را طراحی کند، به توانمندی، مهارت و ذوق طراح کاملا بستگی دارد. سیستم های مدرن نماسازی که با نصب سنگ به روش خشک در دهه ۷۰ میلادی برای اولین بار در کشور آمریکا جهت ساختمان های بلند مرتبه طراحی و مورد استفاده قرار گرفت یکی از روش های جدید و قابل انطباق با استانداردهای جدید ساختمانی بود که این روشها از دهه 80 شمسی توسط مجموعه رونین پارس در ایران اجرا شد که طی سالهای گذشته تاکنون پیشرفت های زیادی در این زمینه حاصل شده است و این شرکت توانسته است با بومی نمودن این تکنولوژی ها، نوآوری های زیادی را در این زمینه بدست آورد و در حال حاضر انواع مصالح مدرن دنیا را بصورت کاملاً مهندسی با انواع روش های ده گانه خویش طراحی و اجرا می نماید. به دلیل کاربرد عناصر ایران باستان در نمای کلاسیک برای ویلا، این طراحی به نوعی بومیسازی شده است که با فرهنگ ما ایرانیان بسیار هماهنگ است.

نما خشک در مشهد

وجود این قوسها در نمای رومی موجب شده تا زیرسازی آن کمی دشوار شده و نیاز به تخصص داشته باشد. نمای بتن اکسپوز به گونه ای است که؛ پس از نصب آن نیاز به نماسازی مجدد و روکاری نیست. در هنگام اجرا و نصب چوب ترمووود فاصله پروفیل های چوب زیرسازی باید60سانتی مترباشد. نماوان بعنوان مجری بتن اکسپوز در شیراز، تولید کننده و عرضه کننده تایل ها و پنل های بتنی سبک قابل استفاده در نما و دکوراسیون داخلی و ارایه دهنده کلیه خدمات نصب و اجرای بتن اکسپوز با بالاترین کیفیت و مناسب ترین قیمت در شهر شیراز و استان فارس نصاب نمای سرامیک خشک است. ما بعنوان واردکننده و مجری ترموود در شیراز با کیفیت ترین و بالاترین متریال موجود در بازار را در اختیار مشتریان عزیز قرار می دهیم. همانطور که عنوان شد نمای ساختمانها، نمای شهری را ایجاد می کند، اما بهدلیل ضعف قوانین موظف کننده طراح و سازنده در این ارتباط، نمای ساختمان در کمترین اهمیت قرار گرفته است.

دیدگاهتان را بنویسید