D Don’t Fall for this نمای خشک Scam

هنگام خرید سنگ، قبل از هر ساخت و ساز باید آب و هوا و شرایط محلی که ساختمان ما در آن ساخته میشود را در نظر گرفت و سپس سنگ نما تراورتن مورد نظر را مطابق آن انتخاب کرد. به همین دلیل در معماری اقلیم گرم و خشک باید از مصالح ساختمانی استفاده کرد که دارای تحمل حرارت بالا باشند. برای نصب مشهود بست های استفاده شده به طور واضحی قابل دید هستند، که شما می توانید با رنگ کردن انها را پنهان کنید. در صورتی که قسمتی از نمای خشک آسیب ببیند، شما به راحتی می توانید آن قطعه را جدا کنید و آن را تعویض نمایید و یا اینکه آن را تعمیر کنید. در حالی که بادوام است و مقاومت خوبی در مقابل آب و هوا نشان می­دهد، به تعمیر و نگهداری بالایی نیاز دارد. نمای هر ساختمان به طور کلی نشان دهنده هویت آن ساختمان است. نوع اول سرامیک مجوف پرسلانی و نوع دوم سرامیک تو پر پرسلانی است که به آن سرامیک فول بادی نیز گفته میشود. این صفحات متشکل از سیمان مخصوص،الیاف سلولز و مواد افزودنی می باشد که در دستگاه اتوکلاو سخت می شوند. یکی از نکاتی که در مورد اجرای نمای ساختمان با سیمان سفید باید به آن توجه کرد این است که هرچه کیفیت سیمان سفید بالاتر باشد امکان ترک خوردگی آن در گذر زمان کمتر است و همچنین پودر سنگ استفاده شد سفیدتر باشد نمای اجرا شده در نهایت کیفیت بالاتری خواهد داشت.

اجرای نمای خشک

​Art᠎icle h᠎as ​been generated ​wi th behsaznama C on te​nt Gen᠎erat or Dem oversion !

سیمان یکی از پرطرفدارترین متریال ها در طراحی بناهای مدرن است. از این جهت این بتون یکی از با دوام ترین و مقاوم ترین مصالح مورد استفاده در نمای ساختمان می باشد. در کل، اگر سازه ای با دوام ، خاص و فریبنده به جهت اجرا بر روی نمای ساختمان خود مد نظر دارید، کارشناسان ما کرتین وال را به شما پیشنهاد می کنند. با توجه به نکات گفته شده ما میتوانیم به شما سنگ های تراورتنی که تخلخل آن ها نسبت به سایر تراورتن های دیگر کمتر است را پیشنهاد دهیم. پس با ما همراه باشید تا درباره انواع سنگ نما تراورتن بتوانیم اطلاعات ارزشمندی را تقدیم حضورتان بکنیم. با این حال، کامپوزیت ها از نظر انعطاف پذیری در اجرا عملکرد ضعیفی دارند. این سبک زندگی از شیوه معماری و ساختمانسازی تا آداب و رسوم و فرهنگ با هم تفاوت دارند. برای این منظور جهت انتخاب سنگ نما تراورتن مناسب در این مکان ها ما به شما سنگ های تراورتن عباس آباد، تراورتن آتشکوه که در سورت های تیره قرار دارند را پیشنهاد میکنیم و اگر بودجه شکما کمتر بود، استفاده از تراورتن دره بخاری و تراورتن رامشه را در درجه بعد پیشنهاد میکنیم. This c on᠎te᠎nt was writt en ​by G SA Conte᠎nt  Gen erator  Demoversion᠎.

مزایای نمای خشک

از دیگر نکات مهم در معماری اقلیم گرم و خشک توجه به تابش آفتاب است. اما نوع معماری اقلیم گرم بسیار متفاوت است. در این روش کلیپس ها بر روی سرامیک دیده می شود اما می توان کلیپس ها را همانند رنگ سرامیک ها رنگ آمیزی کرد تا به چشم بیننده نیاید. اما مشکل این نوع مصالح معماری در اقلیم سردسیر، عدم مقاومت در برابر زلزله است. زیر سازی فلزی نمای سرامیک خشک به طور معمول از قوطی های آهنی عمودی و افقی تشکیل می شوند که حتما باید با لایه ضد زنگ پوشانده شوند تا مقاومت لازم در برابر شرایط جوی را دارا باشند. تجمل فشار آجر ها باید ۱۵۰ کیلو گرم بر ثانیه باشد، که در آزمایشگاه ها مورد بررسی قرار می گیرد. در مناطق کوهستانی با آب و هوای سرد پرهیز از احداث بالکن و سایه بان و نظایر آن سبب گرم ماندن فضای درون ساختمان می شود.

متریال نمای خشک

ذر این مناطق، هوای سرد و بارشهای زمستانی در صورت عدم پیشبینی کافی، شرایط خطرناک و پرهزینهای را برای افراد و املاک آن ها ایجاد خواهند کرد. درسرامیک پرسلان به علت آماده سازی پیشرفته مواد اولیه و همچنین مخلوط کردن مواد اولیه متناسب با همدیگر برای ایجاد فازهای عالی تر جهت بالا بردن ویژگیهای پرسلان،یک ترکیب کاملاً مخلوط شده در آسیاب های بالمین که باعث یکنواختی کلی خواهد شد تولید می گردد. کرتن وال یا دیوار پرده ای با استفاده از قطعات آلومینیوم اکسترود شده ایجاد می شود. پلان مجتمع مسکونی ارائه شده در این قسمت با دارا بودن همه جزئیات نمونه خوبی برای ایده گرفتن نوع معماری در این اقلیم است. در این پی دی اف اقلیم معماری چند شهر و روستای ایران بصورت مختصر بررسی شده است که می تواند دید خوبی نسبت به ویژگی های معماری سرد و کوهستانی به شما ارائه بدهد. به همین دلیل در این مطلب پس از بیان ویژگی های معماری اقلیم سرد و کوهستانی به ارائه چند فایل در مورد این نوع اقلیم خواهیم پرداخت. علاوه بر این بایندرهای سیلیکون موجود در رنگ نما به سطح بسترهایی که در فضای باز هستند طول عمر فوق العاده بالایی را می بخشد.

اجرای نمای خشک – چیست؟

هنگامی که شما این مقاله را دوست داشتید، مایل به اطلاعات بیشتری در رابطه با اجرای نمای خشک در ایران وب سایت خود باشید.

دیدگاهتان را بنویسید