The Lazy تکنیک به نمای خشک

در غیر این صورت، آسیبهاي وارده به قاب سازهاي و دیوارهاي نگهدارنده نما باعث آسیب دیدن و خرابی نما میشود. سنگی که در اجرای نمای سنگ خشک به کار برده می شود بایستی ضخامت بیشتری نسبت به سنگ های اجرا شده به روش با ملات (تر) داشته باشد. از آنجایی که روش نصب خشک سرامیک پرسلانی را Ventilated System می نامند و هوا در پشت آن در جریان است، لزومی به پر کردن بندهای مابین سرامیک ها نیست؛ فقط در اقلیم هایی که دارای کج باران هستند مانند شهر رشت و همچنین اگر در بستر کار عایق رطوبتی مناسبی اجرا نشده باشد می توان از مواد بندکشی پایه پلی یورتان که در قبال اشعه UV مقاوم هستند استفاده نمود. دارد.استفاده از نمای سرامیکی کاربردهای زیادی در حوزه معماری دارد ، سرامیک پرسلانی زیرمجموعه ای از تایل های سرامیکی است که نبست به تایل های دیگر مقاوم تر است . پوششهاي محافظ در برابر شرایط جوي باید توسط اتصال دهندههاي مناسب از جنس آلومینیوم، مس، یا فولاد با پوشش روي یا سایر مصالح مقاوم در برابر خوردگی به پشت بندها متصل شوند. استرچ متال دارای تنوع طرح و رنگ مناسبی است و به خاطر داشتن چشمه های سه بعدی می تواند چشم اندازهای فوق العاده ای ایجاد کند. Data was c​re᠎ated by behsaznama Con tent Gener ator D em᠎oversion.

ی ساختمان کلیک کنید…

در این مقاله به اجرای نمای آجری که شامل سه دسته کلی زیر است، پرداخته شد. همانطور که گفتیم نما باید بیانگر هویت و کاربری ساختمان باشد و به آن معنا دهد. برای اطلاع از قیمت انواع نمای ساختمان کلیک کنید… حالا که صحبت از راهرو ها شد بیایید یک پیشنهاد دیگر را هم با هم بررسی کنیم، اگر راهروهای تان طول زیادی دارند و به نسبت سقف آن ها کوتاه است، از کاغذ دیواری هایی استفاده کنید که در آن ها المان های عمودی استفاده شده است، ان ها سقف را بلند تر جلوه می دهند و حس بسته بودن فضا را کاهش می دهند، برای روز های پاییزی خوب است که از کاغذ دیواری هایی با طرح درختان بی شاخ و برگ استفاده کنید که بسیار جذاب هستند. برای آشنایی با انواع نمای ساختمان کلیک کنید… هوای موجود در فضای بین سنگ و جداره ساختمان مانند یک عایق حرارتی عمل می کند. ​This a rtic᠎le w as w ri tten ​with the ​he lp of behsaznama᠎ Content G᠎enerat​or DEMO.

یان هستند، سنگ را بر روی زیرسازی نصب می کنند.

مشکلاتی مثل عدم زیبایی، عدم مقاومت کافی سنگ در نما، جداشدگی سنگ از نما، عدم عایق بودن نما و مشکلاتی دیگری که به وجود خواهد آمد. همچنین در مدل های مختلف نصب بسته به نقشه های موجود ممکن است که یک روش از روش دیگر ارزانتر شود در صورتی که در ساختمان دیگر ممکن است همان نما گرانتر شود. در این روش در ضخامت سنگ سوراخ هایی ایجاد می گردد و با استفاده از اسکوپ های پیمی گالوانیزه و استیل، سنگ در محل خود نصب و رگلاژ می شود. در این روش با استفاده از اسکوپ هایی که در سطح نما نمایان هستند، سنگ را بر روی زیرسازی نصب می کنند. این روش دارای دو بخش زیرسازی آهنی و آلومینیومی می باشد که باعث می شود در مقابل بارهای جانبی مانند زلزله عملکرد بسیار خوبی داشته باشد. استفاده از نماي صلب سنگین مانند نماي چسبانده شده سنگی یا آجري، فقط در سازههایی با سیستم باربر جانبی صلب نظیر دیوار برشی یا مهاربند مجاز است و استفاده از آنها در نماي سازههاي با سیستم انعطاف پذیر مانند قاب خمشی توصیه نمیشود و در صورت استفاده باید کفایت آن با محاسبات دقیق اثبات شود. یا فضای مرده جقدر است ؟

ی ساختمان سقوط نکنند.

اگر به ساختمان های قدیمی نگاه کنید، می بینید که نمای این ساختمان ها از سیمان، ملات، آجر و مصالحی از این دست است. اینکه از چه متریالی در نمای خشک استفاده شود و اینکه طراحی کلی نما به چه صورتی باشد، روی قیمت آن تاثیرگذار خواهد بود. شاید یکی از مهمترین عوامل در بالا بردن مقاومت و دوام نمای بتن اکسپوز مربوط به نحوه اجرای آن باشد، چرا که پانل های بتن اکسپوز از وزن بالایی برخوردار هستند از این رو نیازمند نیروی اجرایی متخصصی دارند تا بتوان زیرسازی نمای بت اکسپوز را به صورتی نصب کنند که پانل های از روی نمای ساختمان سقوط نکنند. تکیه گاه نما و اتصال آن به سازه باید توانایی انتقال بار به سازه را داشته باشد. آن ها در این روش جهت گیری ساختمان و رنگ جداره ها را نیز مد نظر قــرارداده اند(2). از این جهت می توان این نما را عایق صوتی و حرارتی در نظر گرفت.

هنگامی که شما این مقاله را دوست داشتید، مایل به اطلاعات بیشتری در رابطه با شرکتهای نمای خشک وب سایت خود باشید.

دیدگاهتان را بنویسید