The Lazy Way to اجرای نما

چنانچه سنگ کار ساختمان از تجربه کافی در این امر برخوردار نباشد و به عبارتی مبتدی باشد ، قطعا کیفیت اجرای نما بسیار کاهش خواهد یافت و همچنین نمای ساختمان از ایمنی کافی برخوردار نخواهد بود . ضمنا مساله مهمی که باید در انتخاب آجر نما برای نمای ساختمان در مناطق سردسیر باید در نظر بگیرید میزان جذب آب آجرهای نما می باشد. آجرهایی که بیرون می آیند رنگ نارنجی کمی تصادفی دارند زیرا کوره های پخت آجر به صورت دستی کنترل می شوند، برخلاف کارخانه های دیگر. زیرا در صورت احمال در این امر ، متریال به کار گرفته شده در ساخت و اجرای نما به مرور زمان و در اثر مواجه شدن با گرما و سرمای هوا ، نور خورشید و باد و باران لق شده و کم کم از ساختمان جدا می شوند . نکته مهمی که لازم است متولیان ساخت ساختمان بر آن تمرکز ویژه داشته باشند ، به کاگیری نیروهای ماهر برای اجرای نمای ساختمان است . در طراحی و اجرای نمای مسکونی، باید به این مسئله توجه داشت که نما نباید به گونه ای باشد که تضاد زیادی با سایر ساختمان­ها ایجاد کند. در ادامه نکات مهمی که تیم اجرا کننده باید در زمان اجرای نمای سرامیک خشک بدان توجه کند را بررسی میکنیم.  Th᠎is a᠎rtic᠎le was cre​ated by G SA Con tent᠎ Gen erator D᠎em over​sion .

آه خدای من! بهترین نصاب نمای سرامیک خشک تا کنون!

یکی از انواع نمای خشک، نمای خشک سنگی می باشد که برای اجرای نمای خشک سنگی روش های گوناگونی وجود دارد. به یکی از جذابترین نماهای موجود برای ساختمانها میرسیم؛ نمای رومی! برای طراحی نما یک ساختمان می توانید از انواع نماهای کلاسیک ، مدرن و ایرانی استفاده کنید که انتخاب هر یک از نماهای خارجی ساختمان سلیقه ای است. نماهای دو پوسته عموما در ساختمانهای اداری به منظور تأمین نمایی کاملا شیشهای و در عین حال حفظ انرژی گرمایی کاربرد گستردهای دارند. برای 36 سناریو استفاده از نمای دوپوسته باعث کاهش دما و شار گرمایی عبوری ازسطح شیشه داخلی نما به داخل ساختمان برای گرمترین روز سال به ترتیب به میزان 12.9% تا 15.5% و 69.7% تا 74.1% و کاهش مصرف انرژی در اتاق مشخصه مرتبط به نمای درساختمان در کل فصل تابستان به میزان 6.6% تا 16.3% نسبت به نمای تک پوسته شد. در این مقاله از شرکت معماری هیرادانا به بررسی نما ی ساختمان می پردازیم منبع . در دنیای امروزی ، زیبایی و نوع طراحی نمای ساختمان ، گویای کلاس کاری ، نوع فعالیت و حتی طرز فکر ایده ها و نقطه نظرها و تفکر های مدیران آن شرکت می باشد.

همه چیز درباره نمای خشک

در نتیجه هزینه های نگهداری ساختمان نیز کاهش یافته و طول عمر نمای خلق شده افزایش خواهد یافت . برای اجرای سنگ کاری نما ابتدا باید اصول سنگ کاری نمای ساختمان در نظر گرفته شود.پس از طرح انتخابی توسط طراح باید به عوامل موثر بر اجرای سنگ کاری نما نیز توجه نمود. برای نمای ساختمان میتوان از مصالح مختلفی مانند آجر نما، انواع سیمانکاری، انواع سنگ، انواع دانههای سنگی رنگی با چسبهای مخصوص یا انواع ورقهای فلزی آلمینیوم و … گاهی ممکن است شما به جای سنگ یا پوشش های دیگر بخواهید از رنگ نما برای نمای ساختمان خود استفاده نمایید. نمای ساختمان را می توان به نوعی معرف شخصیت بنا دانست . طی این فرایند دو جداره خارجی و داخلی توسط پلی آمید از هم جدا شده و موجب می شود تا پروفیل آلومینیوم به نوعی محافظ یا عایق با نام ترمال بریک گردد. یکی از مناسبت ترین سطوح برای شروع به عملیات اجرایی مربوط به نصب سیستم نمای خشک آجری دیوارهای خشک از جمله سیستم کناف و یا دیوارهای فایبر سمنت می باشند ولی اجرای سیستم نمای خشک بر روی سایر سطوح متدوال از جمله بلوک با دانه های سبک و سیستم های دیوارهای سه بعدی و سیستم بلوکهای اتوکلاو شده ممکن و به سهولت امکان پذیر می باشد.

یافتن بهترین اجرای نما

سیستم درب ریلی ترمال بریک آلومینیومی یکی از جدیدترین محصولات در این حوزه است. 1. تحمل دمایی تیغه پی وی سی در بهترین حالت ۱۸۰ درجه سانتی گراد می باشد که امکان انتقال این سیستم را به کوره ها میسر نمی سازد چرا که به احتمال زیاد در کوره دفرمه خواهند شد. برای شناخت سیستم نصب نمای خشک ما را تا آخر مقاله همراهی کنید. ۱- قبل از نصب سنگ های تراورتن، ابزارهایی که برای کار به آنها احتیاج پیدا میکنید را تهیه کنید. در این روش ابتدا سطح بدنه ساختمان شاسی کشی شده و سنگ های مورد نظر با استفاده از گیره های مخصوص وارد شیارهای موجود بر روی شاسی ها می گردند . نکته مهمی که باید در اجرای نمای سنگی لحاظ گردد ، نحوه ثابت کردن سنگ ها بر روی ساختمان است . در نتیجه سطح ارتباطی بین سنگ و ملات یا دوغاب افزایش می یابد و اجرای موفق تری در زمینه الصاق سنگ به وجود می آید . سرامیک یک ماده جامد غیر فلزی غیر آلی است که از ترکیبات فلزی یا غیر فلزی تشکیل شده و با گرم شدن در دمای بالا شکل گرفته و سپس سخت شده است.

دیدگاهتان را بنویسید