The Ultimate Secret Of اجرای نما

با توجه به مصالحی که به منظور اجرای نما استاده میشود روش اجرا نیز متفاوت است. معمولا روش مناسب با توجه به ضخامت، وزن و ابعاد پنلهای بتنی انتخاب میشود. با توجه به شرایط اقلیم معتدل و مرطوب، مصالحی که دارای حداقل ظرفیت حرارتی هستند بسیار مناسب برای این منطقه می­باشند. 3. حداکثر و حداقل ملاتخور پشت آجر برابر با ۲ تا ۴ سانتیمتر می باشد. از دیگر مزایای استفاده از آجر قزاقی سنتی گلبهی کیفیت بالای پخت، مقاومت بالا در برابر شرایط محیطی، عدم بازتاب نور خورشید و رنگ پذیری مطلوب در کنار عدم تغییر رنگ دانست. همانطور که گفتیم این سنگ مقاومت بالایی در برابر هوا زدگی و جذب آب دارد و می توان از آن در نمای خارجی استفاده نمود. همانطور که در دیتیل های اراِیه شده نیز قابل رویت است ، از سیستم های درب و پنجره ترمال بریک لولایی شرکت آکپا ایران میتوان به پروفیل های لولایی سری TH55 ,TH55L ,TH60 , TH75L , TH75H , TH68L , TH78 L,TH68 TH78اشاره نمود .

نمای بتن اکسپوز – خشک

معدن این سنگ همانطور که از نامش پیداست در منطقه لاشتر واقع در 40 کیلومتری جنوب استان اصفهان قرار دارد. خب امیدواریم تا به اینجا این مطلب مورد پسندتون قرار گرفته باشه و خوش حال میشیم که نظرتون و با ما به اشتراک بگذارید. با توجه به نکته هایی که در ادامه ی مطلب به آنها می پردازیم هنوز هم سنگ لاشتر نسبت به کیفیت و کارایی که دارد، دارای قیمت مناسبی است. در قطعات از نوعی محصولات سبک استفاده شده است که باعث سبک تر شدن محصول نسبت به بتن خواهد شد.بیشتر محصولات به صورت کاملا خودرنگ تولید میشوند. قیمت مناسبی که با دست کار شده است و انرژی طبیعی سنگ را در خود دارد فدای طرح هایی که هر روز روانه بازار میشوند نکنید. همچنین با چفت شدن درها، میتوان میزان ورود گرما در طول روز را کاهش داد. از برتریهای رنگ پودری و کورهای پنجرههای ترمال بریک رنگی، گوناگونی فراوان رنگی، سازگاری آنها با محیط زیست، کیفیت بالا و همچنین استحکام خوب است. با توجه به تحقیقات انجام شده در صورت استفاده کردن از پنجره های ترمال بریک در فصل زمستان تا 40 درصد و در فصل تا بستان تا 35 درصد از اتلاف انرژی جلوگیری می شود.

شما می توانید با مرجعه به این صفحه قیمت سنگ لاشتر را در کارخانه اصفهان مشاهده کنید. در سبد فروش این شرکت قرار گرفته است و تقریبا دپوی خوبی همیشه از این سنگ در انبار و کارخانه موجود می باشد. این سیستم را می توان در هر پروژه ای اجرا کرد، از پروژه های کوچک مانند خانه های مسکونی یا ساختمان های اداری گرفته تا پروژه های بزرگ مانند خانه های چند طبقه یا ساختمان های بلند. در این معدن حدود 3000 تن از این سنگ در ماه استخراج می شود و می توان گفت به طور تقریبی ذخیره ای در حدود 360000 تن را دارد. از این سرامیک علاوه براجرای طراحی نمای بیرونی ساختمان با سرامیک می توان در حیاط، پارکینگ و حتی داخل ساختمان استفاده کرد. در این شهر علاوه بر معماری بنا و جاذبه های گردشگری موجود ، ساختمان ها و نمای آن نیز مانند دیگر شهرها بر روی بافت شهری اثرگذاری زیادی داشته اند.

تضاد رنگی که ایجاد می کند یکی از بهترین گزینه ها است. حقیقت این است که انسان سالیان سال است در زمینه ارائه تنوع در نمای ساختمان تلاش می کند. سنگ لاشتر دارای زمینه ای طوسی رنگ با خط های سفید می باشد که در آن خط های سفید رنگی به صورت نامنظم به چشم می خورد. این سنگ در سورت های قوی خود دارای زمینه ای طوسی روشن همراه با خط های سفید نازک هستند و در سورت های ضعیف خط های سفید بزرگ تر و بیشتر و در لابه لای آن خط های زرد رنگ نیز وجود دارد، در بعضی از معادن سنگ لاشتر لکه هایی معروف به سوختگی نیز وجود دارد که بیشتر سعی میشود آن را تیشه کنیم چون به صورت صیقلی تصویر خوبی به وجود نمی آید. ۱- در پشت پنل بتن اکسپوز شکافهایی ایجاد کنیم تا از طریق این شکافها بتوانیم آنها را به دیوار متصل کنیم. به لیز خوردن روی سطح سنگ ها و یخ زدن قرنیز دیوار عادت کنید. این تیشه ها باعث می شود انسان و ماشین روی سنگ لیز نخورند. از این سبک نما ها به صورت مستقل می توان به عنوان پوشش و محدود کننده دید و نور برای پنجره ها و تراسها استفاده کرد.

C ontent has been gener᠎at ed with t he  he᠎lp of behsaznama ᠎Cont​en᠎t Ge ne​ra​tor DEMO᠎!

اگر شما این مقاله آموزنده را دوست داشتید و می خواهید اطلاعات بیشتری در مورد اجرای نمای خشک در ایران لطفا از سایت ما دیدن کنید.

دیدگاهتان را بنویسید