Who is نمای خشک مشتری شماست؟

در این پروسه از آجر نما قزاقی میتوان استفاده کرد زیرا از نظر بافت سنتی می باشد و شباهت زیادی به بناهای به جا مانده از اعصار گذشته دارد. فلز مس طیف رنگی ویژه ای دارد. سپس تایل های سرامیکی به گونه ای روی ریل آلومینیومی قرار میگیرند که هیچ نشانه ای از آنها روی سرامیک مشاهده نیست. بهتر است برای نماهای ظریف تر و یا طرح های پیچیده از دیگر فلزات کمک گرفت. انعطاف پذیری و وزن کم این ورق ها امکان ایجاد طرح های پیچیده را امکان پذیر کرده است. آهن این امکان را به ما می دهد تا نمای فلزی طرح دار مورد نظر را با کمترین هزینه اجرا کنیم. قواره های تا خورده را با حفظ ترتیب روی هم چیده و کار نصب اولین قواره را با رسم خط شاقول روی دیوار از یک کنج مناسب آغاز می کنیم. از دیگر کاربردهای بتن اکسپوز برروی بام است که برای اجرای بامهای شیروانی با استفاده از مواد بتنی به شکل پیشساخته و یا درجا صورت میگیرد. زیرا علاوه بر این که به عنوان زیبا سازی نمای سازه های مختلف کاربرد دارد، امکان اجرای دکوراسیون در طرح و رنگ های مختلف را نیز امکان پذیر می سازد.

سرامیک نمای خشک

این بتن دارای سطحی صیقلی و صاف است، به گونه ای که امکان اجرای پوشش دیگری روی سطح آن وجود ندارد. این طیف از رنگ سبز تا قهوه ای و حتی رنگین کمانی است. قابلیت جوش پذیری این ورق ها، استفاده از آن را برای انواع اشکال و حجم ها مناسب کرده است. طیف وسیع طرح و رنگ ها قابلیت هماهنگی با اجزای دیگر دکوراسیون خارجی مطابق با سلیقه شما را دارند. متاسفانه شاید در برخی از کارخانجات برش سنگ عملیات سورت، صیقل و برش سنگ به دقت انجام نشود و بعد از مدتی هزینههای ناشی از تعمیرات یا تعویض سنگ نما به شما تحمیل شود. آب بندی کردن پنجرهها و پیش آمدگیهای ساختمان و ممانعت از ایجاد پل حرارتی طراحی اتصالات و نوع مصالح مورد استفاده در نمای خشک علاوه بر مشخصات فنی فوق باید قیمت مناسب، زیبایی نما، سهولت و سرعت در اجرا را در بر گیرد. نوسازی در بافت شهری، جان تازه ای به خود گرفته است و از همین رو متقاضیان برای طراحی نمای ساختمان، رو به افزایش هستند. اما امکان رخ دادن این موضوع در نمای خارجی ساختمان، کف پارکینگ و … علاوه بر این، به دلیل عملکرد سازهای کفها در ساختمان، امکان استفاده از تایلهای سهبعدی بتن اکسپوز فراهم نیست.

هههه… گوش کن! آیا صدای اجرای نما را می شنوید؟

همین امر موجب شده است تا ورق های آلومینیوم امکان برش در ضخامت های کم را داشته باشند. همانطور که در دیتیل های ارایه شده مشخص است ، ۲ سری TS115 , TS143 مربوط به درب و پنجره ترمال بریک لیفت اند اسلاید ۲ ریل ( که البته امکان استفاده از فریم ۳ ریل نیز وجود دارد ) ، ۲ سری MTS115 , MTS143 مربوط به درب و پنجره های ترمال بریک مونوریل ( تک ریل ) و سری TS168 مربوط به تولید درب و پنجره ترمال بریک لیفت اند اسلاید بدون پاخور به همراه گریل جمع اوری آب میباشد . ابهامات و اختلاف دیدگاه های فراوانی در زمینه مفاهیم سیما و منظر شهری میان صاحب نظران وجود دارد. اجرای نمای فلزی در شکل ها و طرح های مختلف صورت می گیرد. استفاده از فلز مس در اجرای نمای فلزی چندان رایج نیست. در ساختمانهای بدون نمای دو پوسته مثل نمای سرامیک و سنگ خشک در بیشتر روزهای سال نیروی باد، نیروی غالب در برقراری جریان هوای طبیعی بوده و به مراتب قویتر از نیروی شناوری است که در اثر اختلاف دما ایجاد میشود. لازم به ذکر است اجرای نمای فلزی ساختمان به صورت مشبک به شکل های مختلفی مثل مربع، مستطیل و بیضی طراحی می شود.

تولید کننده نمای خشک

نمای خارجی این نقشه اتوکد معماری با سنگهای یکدست سفید کار شده و در زمینی به مساحت 300 متر مربع طراحی شده و دارای دو طبقه می باشد .جزییات بیشتر درباره این پروژه در در سایت خانه معمار مشاهده کنید. اجرای نمای فلزی مشبک ، باعث کاهش تاثیر فشار هوا و در نهایت کاهش وزن نهایی می شود. نماي فلزي مس قابلیت انعطاف پذیری بالایی دارد و برای اجرای نماهای منحنی گزینه بسیار خوبی است. پس شباهت بسیاری به روش قبل دارد و فقط چسب جایگزین ملات شده است. پس از پیش بینی تمامی هزینه های ذکر شده باید یک درصدی از این هزینه ها را به عنوان هزینه های پیش بینی نشده در نظر بگیرید. استفاده از پتینه کاری در اجرای نمای فلزی ساختمان می تواند نمای جذابی بسازد. اجرای نمای فلزی فولادی با سه نوع فولاد کورتونی، ضد زنگ و موجدار صورت می گیرد. همین امر موجب کاهش هزینه های مصرف انرژی می شود و جلوی هدر رفت آن را می گیرد. ۱- صرفهجویی در مصرف انرژی: معماری پایدار در اقلیم سرد از شیوههای گرمایش غیرفعال خورشیدی، عایقبندی مناسب و تبدیلکنندههای گرما برای صرفهجویی در مصرف انرژی استفاده میکند. میتوانید شب اول را در تخت میرزا بگذرانید؛ تنها از امن بودن محل کمپ اطمینان حاصل کنید. C​on tent was c​reat ed with G SA C ontent Generato᠎r DEMO.

اگر دوست دارید این نوشتار را داشته باشید و مایل به دریافت اطلاعات بسیار بیشتر در مورد نصاب نمای خشک لطفا به بازدید از وب سایت ما.

دیدگاهتان را بنویسید